فیلم بازسازی Black Christmas تا قبل از پایان سال راهی گیشه می شود؛

در حرکتی کاملا غافلگیرکننده، کمپانی Blumhouse Productions فاش کرد که در حال بازسازی Black Christmas است و این فیلم قرار است طی تعطیلات کریسمس امسال پا به گیشه بگذارد. این روزها فیلم های اسلشر (slasher) چندان محبوب نیستند — مگر اینکه با کمدی ترکیب شوند — اما طی دو دهه پایانی قرن بیستم طرفداران خیلی زیادی داشت. مثلا فیلم Halloween (هالووین) به کارگردانی جان کارپنتر محصول ۱۹۷۸ که در همین ژانر تولید شد حرف های زیادی برای گفتن داشت، اما بدون شک Black Christmas (کریسمس سیاه) یک اثر استثنایی در ژانر اسلشر بود، حتی کارپنتر هم این ادعا را تایید می کند.

این فیلم به یادماندنی توسط باب کلارک کارگردانی شده بود، او بعدا فیلم تماشایی A Christmas Story (داستان کریسمس) را کارگردانی کرد. Black Christmas یک فیلم پیشگام در ژانر اسلشر بود، ژانری که بیشتر با فیلم هایی مثل Friday the 13th (جمعه سیزدهم)، A Nightmare on Elm Street (کابوس در خیابان الم) و Halloween شناخته می شود. در فیلم Black Christmas داستان یک تعطیلات وحشتناک روایت می شود، یک قاتل روانی بدون هیچ دلیل واضح و روشنی مشغول شکار قربانی های خودش است. این قاتل که خودش را بیلی صدا می زند، بیشتر یک گروه از زنان جوان را مورد هدف قرار داده، دختران دانشجو.

همچنین بخوانید | دو کمپانی Blumhouse و Mattel برای تولید فیلم ترسناک Magic 8 Ball متحد می شوند؛

طرفداران قدیمی ژانر ترس، و طرفداران نسل جدیدی عاشق این ژانر، بدون شک Black Christmas را بخوبی می شناسند، اما طرفداران جوان نچندان پیگیر قطعا نام این فیلم را تاکنون نشنیده اند. البته چندان مهم نیست، فقط کافی است بدانید که Black Christmas در زمان خودش خیلی مورد توجه قرار گرفت، حال کمپانی Blumhouse اعلام کرده که در تلاش برای بازسازی این فیلم است. البته زمان چندان زیادی تا شروع اکران این فیلم جدید باقی نمانده، چون استودیو اعلام کرده که در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ آذر) پا به گیشه می گذارد.
 

خانم سوفیا تاکال (همیشه بدرخش) بعنوان کارگردان فیلم سینمایی Black Christmas 2019 انتخاب شده است، او با همکاری April Wolfe ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این اثر را نوشته. ایموجن پوتس (Green Room و the Fright Night) نیز بازیگر نقش اصلی فیلم جدید است. در خلاصه داستان رسمی بازسازی Black Christmas آمده که “دانشگاه هاتورن بخاطر تعطیلات آرام شده است. یک به یک، دخترهای خوابگاه دانشگاه توسط یک شکارچی کشته می شوند. اما این قاتل قصد دارد فاش کند که زنان جوان این نسل دوست ندارند تبدیل به قربانی های نگون بخت شوند، چون آنها تا لحظه آخر مبارزه می کنند.

در کنار این اطلاعات منتشر شده، شاهد انتشار یک پوستر رسمی هم بودیم:

بازسازی Black Christmas

اگر جزو طرفداران ژانر ترس باشید، قطعا می دانید این اولین باری نیست که هالیوود تلاش می کند تا Black Christmas را بازسازی کند. اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۰۶ بود که فیلمی با نامی مشابه به کارگردانی گلن مورگن (X-Files و Final Destination) اکلین بازسازی کریسمس سیاه روی پرده رفت، که بازیگران خوبی هم داشت؛ از جمله کیتی کسیدی (Arrow)، میشل تراکتنبرگ، مری الیزابت وینستد (فیلم پرندگان شکاری) و لیسی چابرت (دختران بدجنس). متاسفانه طرفداران از این فیلم استقبال نکردند و به مرور زمان هم از یادمان رفت که اصلا چنین فیلمی ساخته شده است.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم The Invisible Man اعلام شد؛

حال باید صبر کنیم تا نسخه جدید Black Christmas پا به گیشه بگذارد و ببینیم که چطور فیلمی است، و تا چه اندازه می تواند موفقیت کسب کند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.