تصاویر جدید از Crisis on Infinite Earths: رعد سیاه در اَرو ورس

در تصاویر منتشر شده از بخش سوم رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earthe (بحران در زمین های نامحدود) می توانیم رعد سیاه را ببینیم که بلاخره پا به دنیای اشتراکی کماندار (Arrowverse) گذاشته است؛ اگر به یاد داشته باشید در رویداد Elseworlds بود که به ما نوید از راه رسیده کراس‌اُور امسال داده شد. برخلاف کراس‌اُورهای سابق، تاکنون در سریال های The Flash و Arrow چندین بار به بحران در زمین های نامحدود اشاره شده، مخصوصا در فصل اخیر آنها. البته اشاره های متعدد به این بحران زیاد هم عجیب نیست، چون اَرو و فلش هر دو قرار است طی همین رویداد کشته شوند.

تا این لحظه، Black Lightning تنها سریال دی‌سی شبکه The CW بوده که وقایع آن در بستر Arrowverse اتفاق نمی افتد. اما از ژانویه ۲۰۱۸ که پخش این سریال آغاز شد، رعد سیاه فقط یکی از رویدادهای کراس‌اُور را از دست داد. البته Elseworlds رویداد چندان بزرگی نبود، حتی افسانه های فردا هم در این رویداد حضور نداشتند.‌ ولی Crisis on Infinite Earths همه قهرمان های اَرو ورس را درگیر خودش می کند، حتی سوپرگرل و بت‌وومن. این رویداد بزرگ قرار است در پنج اپیزود روی آنتن برود، در ماه دسامبر سال جاری و ژانویه ۲۰۲۰.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به بتمن در Crisis On Infinite Earths؛ با بازی کوین کانروی

این تصاویر جدید توسط CBR منتشر شده اند، که به بخش سوم کراس‌اُور امسال تعلق دارند، آخرین اپیزودی که قبل از تعطیلات کریسمس روی آنتن می رود. این بخش از رویداد یکی از اپیزودهای سریال The Flash است، و بدون شک احساسی ترین بخش از بحران خواهد بود. بر پایه این تصاویر می توانیم بگوییم که شخصیت ها با افسانه های فردا همراه می شوند، رعد سیاه نیز به آنها پیوسته و سیسکو نیز باری دیگر بعنوان وایب (Vibe) لباس پوشیده است. در تصاویر مانیتور را می بینیم که مشغول صحبت کردن با قهرمان هاست، لکس لوثر و فلش زمین-۹۰ نیز بازگشته اند. این هم تصاویر جدید:در تصاویر همچنین می توانیم سوپرمن ها را بیینیم که در رویداد Crisis on Infinite Earthe حضور دارند، و حضور آنها باعث هیجان انگیزتر شدن این کراس‌اُور شده است. اگر به یاد داشته باشید طی تایستان بود که تایید شد تایلر هوچلین قرار است برای بازی در نقش سوپرمن اَرو ورس بازگردد، در کنار لوئیس لین با نقش آفرینی بیتسی تالوک و همچنین شاهد به دنیا آمدن بچه آنها خواهیم بود. در این میان، براندون روث که او را بعنوان بازیگر نقش ری پالمر ملقب به اتم‌ می شناسیم، قرار است باری دیگر در نقش مرد پولادین ظاهر شود. او در این رویداد نسخه Kingdom Come سوپرمن را به تصویر می کشد. و سومین سوپرمن هم تام ولینگ است که در سریال Smallville بعنوان کلارک کنت جلوی دوربین رفته بود، و حالا بعد از چند سال قرار است یک بار دیگر در نقش سوپرمن ظاهر و با اریکا دورنس (بازیگر نقش لوئیس لین) همبازی شود.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از بخش اول رویداد Crisis on Infinite Earths

سریال Black Lightning بخشی از رویداد پیش رو نیست، اما تصاویر تاکنون منتشر شده تایید کرده اند که خود رعد سیاه نقش مهمی را در Crisis on Infinite Earths ایفا می کند. در کنار رعد سیاه، پریا (با بازی Tom Cavanagh) را می بینیم که ظاهرا نقش او هم در این رویداد کم نیست… در نهایت باید اشاره کنیم که حضور رعد سیاه در این کراس‌اُور بطور رسمی Black Lightning را تبدیل می کند به یکی از سریال های اَرو ورس، که اتفاق بزرگ و مهمی محسوب میگردد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.