رعد سیاه در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Infinite Earths حضور خواهد داشت؛ ظاهرا

اگر شما تا این لحظه یک اپیزود از سریال Black Lightning (رعد سیاه) را هم تماشا نکرده اید، باید به شما بگوییم که یکی از متفاوت ترین سریال های DC TV را از دست داده اید؛ البته Black Lightning مثل سریال های Arrowverse شبکه The CW پرطرفدار نیست، اما تفاوت های زیادی نسبت به آنها دارد و به همین دلیل دنبال کردن آن برای طرفداران ﺩﯼﺳﯽ واقعا واجب است. و اینکه بزودی قرار است شاهد ملاقات رعد سیاه با قهرمان های اَرو ورس باشیم، البته اینطور که شنیده ایم.

اگر جزو طرفداران Black Lightning باشید می دانید که این سریال هیچ ارتباطی با اَرو ورس ندارد و وقایع آن در دنیای اختصاصی خودش رخ می دهد. البته طی این چند فصلی که از Black Lightning پخش شده ما شاهد اشاره هایی به شخصیت های مختلفی مثل سوپرگرل و ویکسن بوده ایم، اما تا این لحظه هیچ ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭی بین این سریال و نمایش های ابرقهرمانی اَروورس به وقوع نپیوسته؛ ولی تاکنون کسی نگفته که غیرممکن است!

همچنین بخوانید | برت وارد اولین بازیگر نقش رابین در Crisis on Infinite Earths حضور دارد؛

تا این لحظه ما شاهد هیچ نوع ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭی بین Black Lightning و Arrowverse نبوده ایم، ولی ظاهرا قرار است بزودی باشیم؛ طبق تازه ترین گزارش ها، رعد سیاه قرار است در نقطه ای از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ به شدت مورد انتظار Crisis On Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) حضور داشته باشد. اینطور که ما شنیده ایم، محافظ شهر فریلند قرار نیست نقش مهمی در این رویداد داشتـه باشد، بلکه فقط نمایان خواهد شد، درست مثل زن خفاشی که در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭر “Elseworlds” نمایان شد، ولی نقش چندان مهمی را ایفا نکرد.

 Crisis On Infinite Earths

از همان روز نخستی که سریال Black Lightning روی آنتن شبکه The CW رفت، سازندگان آن بافشاری کردند که قصد دارند برای رعد سیاه دنیای خودش را بسازند، بنابراین او هیچ نوع ارتباطی با اَرو ورس نخواهد داشت، ولی هیچوقت امکان وقوع یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ را رد نکردند. طرفداران نیز از همان روز نخست خواستار ملاقات رعد سیاه با شخصیت هایی مثل فلش، گرین اَرو و سوپرگرل بوده اند، ولی با توجه به متفاوت بودن دنیاها چنین چیزی ممکن نیست؛ اما از آنجا که رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال تمام دنیاها را دربر میگیرد، دیگر چنین چیزی غیرممکن نیست!

همچنین بخوانید | اَرو ورس: بازیگر نقش آنتی-مانیتور در رویداد Crisis on Infinite Earths انتخاب شد

در واقع، The CW اگر بودجه کافی داشت می توانست بن افلک را برای بازی در نقش بتمن بازگرداند، چون این بحران قرار است تمام دنیاهای ﺩﯼﺳﯽ را تحت تاثیر قرار دهد، و DCEU هم یکی از همین دنیاهای ﺩﯼﺳﯽ است. پس، با وجود اینکه هنوز بطور رسمی تایید نشده رعد سیاه در Crisis On Infinite Earths حضور خواهد داشت، احتمال حقیقت داشتن این ادعا چندان هم کم نیست!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

4 نظرات
 1. E.N می گوید

  چند جا خوندم که به طور رسمی حضور بلک لایتننیگ در بحران تایید شده، حالا اگر هم هنوز به طور رسمی تایید نشده باشه مهم نیست چون به احتمال خیلی زیاد حضور داره، سوپرمن براندون روث قراره باشه اونوقت بلک لایتنینگ نباشه! قطعا بلک لایتنینگ هم حضور داره، به احتمال زیاد بعد از بحران، زمین یک و زمین ۳٨ (زمین سریال سوپرگرل)و زمین بلک لایتنینگ، همشون تبدیل به یک زمین خواهند شد و فلش وگرین ارو و سوپرمن و سوپرگرل و بلک لایتنینگ، همشون در یک دنیا قرار خواهند گرفت

 2. Punisher می گوید

  😐😐😐😐😐😐

 3. دوستدار فلش می گوید

  ارو مرد خدا رحمتش کنه فلش زمین ۹۰ هم مرد

 4. titans می گوید

  سلام قسمت چرا زیرنویس قسمت جدید نمیاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.