حضور بلک مانتا در Aquaman 2 تایید شد؛

با وجود اینکه سه سال از افتتاح رسمی آن گذشته، ما هنوز هم سوال های زیادی در مورد آینده دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ (که به DCEU معروف است) داریم و به هیچ عنوان نمی توانیم با اطمینان در مورد حوادث پیش رو حرف بزنیم. مخصوصا حالا که کمپانی Warner Bros Pictures با فیلم هایی مثل Shazam! و Joker به موفقیت هایی کم نظیر دست پیدا کرده است. اما مهم ترین سوالی که طرفداران دارند در مورد ادامه Aquaman است، فیلمی با نقش آفرینی جیسون موموآ که بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروخت و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم کمپانی DC Films.

از زمانی که Aquaman روی پرده رفت و تبدیل شد به یک موفقیت خیلی بزرگ (هم هنری و هم تجاری)، سپس ادامه آن چراغ سبز گرفت، دیگر چیزی در مورد این پروژه در حال توسعه شنیده نشد و این همه بی خبری واقعا عجیب است. البته حالا بعد از مدتها انتظار یک خبر خوب در مورد Aquaman 2 به دست ما رسیده که شنیدنش باعث شده کمی خیالمان راحت شود؛ یکی از ستاره های اصلی فیلم نخست در مورد برنامه هایی که برای این ادامه به شدت مورد انتظار وجود دارد صحبت کرده و نوید یک اتفاق خیلی خیلی خوب را داده است.

همچنین بخوانید | فیلم The Batman: زوئی کراویتز بعنوان بازیگر نقش زن گربه‌ای انتخاب شد

یحیی عبدالمتین دوم که بازیگر نقش بلک مانتا در فیلم Aquaman بود، و قرار است بزودی در سریال ابرقهرمانی Watchmen (نگهبانان) محصول شبکه HBO دیده شود، به تازگی در یک مصاحبه به بازگشتش در ادامه Aquaman اشاره کرده است. طی این مصاحبه از او در مورد احتمال بازگشت بلک مانتا سوال شد و عبدالمتین گفت که “فیلم Aquaman 2 قرار است ساخته شود! قرار است ساخته شود و ما می توانیم منتظرش باشیم. من فکر می کنم که در سال ۲۰۲۲، پس از اینکه بخشی از آن هستم هیجان زده ام. بلک مانتا بازخواهد گشت، و امیدوارم باعث ایجاد دردسرهای بیشتری شود، خیلی بیشتر از فیلم قبلی.

بلک مانتا Aquaman 2

البته باید اشاره کنیم که شنیدن این خبر زیاد هم عجیب نیست؛ اول از همه، کمپانی برادران وارنر در اسفند ماه سال قبل تایید کرده بود که Aquaman 2 قرار است در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) پا به گیشه بگذارد، پس اطمینان داریم که واقعا ساخته می شود. در مورد بلک مانتا هم باید بگوییم که صحنه پایانی فیلم نخست به وضوع تایید کرد که این شرور قرار است در فیلم بعدی نقش پررنگ تری داشته باشد. در واقع اکنون تنها سوال مهم این است که تولید این فیلم از چه تاریخی آغاز می شود؟؟

همچنین بخوانید | یحیی عبدالمتین دوم بعنوان بازیگر اصلی Matrix 4 انتخاب شد؛

شکی نداریم که بلک مانتا یکی از دلایلی موفقیت فیلم Aquaman بود، عبدالمتین تمام تلاش خودش را کرد تا یک شرور شگفت انگیز را روی صحنه بیاورد و در انجام این کار هم موفق بود. نقش آفرینی جالب عبدالمتین در این فیلم او را تبدیل به یک چهره مشهور در هالیوود کرد، خیلی زود به پروژه Watchmen پیوست و حالا هم قرار است در The Matrix 4 نقش مهمی را ایفا کند، و بعد از آن برای Aquaman 2 بازمیگردد؛ پس کاملا واضح است که یک آینده روشن در انتظار اوست…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.