ﮐﻮﯾﻦ ﻓﺎﯾﮕﯽ Black Panther 2 را تایید کرد و از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهای احتمالی گفت!

در یک مصاحبه، از آقای ﮐﻮﯾﻦ ﻓﺎﯾﮕﯽ مدیرعامل کمپانی مارول استودیوز پرسیده شد آیا مارول هیچ برنامه ای برای ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) دارد؛ که در گیشه به موفقیت زیادی دست یافته و مورد تحسین منتقدین قرار گرفته است. همچنین طی این گفتگوی جالب به امکان ساخت ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهایی از شخصیت های مکمل فیلم اشاره شد. تا انتها همراه ما باشید تا درباره Black Panther 2 و مشتق های آن بیشتر بخوانید:

رئیس مارول استودیوز در مصاحبه تازه اش به Entertainment Weekly درباره آینده دنیای سینمایی مارول (MCU) صحبت کرد، مخصوصا درباره قسمت بعدی فیلم جدید مارول، Black Panther که حسابی سر و صدا به پا کرده است. اما طرفداران مارول فقط به ساخت قسمت دوم این فیلم اهمیت نمی دهند و مدام از سازندگان آن، و رئسای MCU می پرسند که آیا امکان ساخت یک یا چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ از شخصیت های مکمل فیلم، مخصوصا شوری و اوکویه، وجود دارد؟ آقای فایگی بطور دقیق نگفت که قرار است فیلمهای ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Black Panther ساخته شود، اما از صحبت هایش برداشت می کنیم که امکان آن وجود دارد.

فایگی گفت که: “من فکر می کنم که پتانسیل های فراوانی وجود دارد … اما من یک فیلم درباره هر کدام از شخصیت هایی که فقط نام ببرید مشاهده کرده ام. من فکر می کنم شوری جالب است و شما در دنیای ما خیلی بیشتر از او خواهید دید. اوکویه، فکر کنم من فقط سه فیلم اکشن از اوکویه دیده ام …. ” او ادامه داد: “من نمی گویم که ما در حال تولید این فیلم ها هستیم، بلکه می گویـم ما جذب آنها شده ایم. صادقانه بگم، همانطور که قبلا گفتم؛ در این نقطه به تنها چیزی که فکر می کنیم تمام کردن این ۲۲ فیلم است.” یعنی باید تا تمام شدن فاز سوم MCU صبر کنیم تا اخبار دقیق تری بشنویم.

باید اشاره کنیم که خانم ﻟﺘﯿﺸﯿﺎ ﺭﺍﯾﺖ (بازیگر نقش شوری) ماه گذشته طی یک مصاحبه بـا وبسایت Comicbook توضیح داد که برای حضور در یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ کاملا حاضر است. شوری از شخصیت های جالب فیلم Black Panther است که خیلی مورد توجه طرفداران مارول قرار گرفته، پس این امکان وجود دارد که در آینده ای نزدیک شاهد ساخته شدن یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای او باشیم. البته اگر مارول مطمئن باشد که فیلم پرفروشی خواهـد بود.

در گفتگو اخیر با EW، از آقای فایگی پرسیده شد که آیا می تواند اطلاعاتی درباره Black Panther 2 برایشان فاش کند. او در حالی که تلاش کرد وارد جزئیات پروژه قسمت دوم نشود، تایید کرد که آنها ایده هایی برای آن دارند: “چیز خاصی برای افشا وجود نداره، به جز اینکه بگوییم ما این کار را انجام خواهیم داد. یکی از سرگرمی های پرطرفدار در مارول استودیوز این است که دور قسمت اول بنشینیم و درباره کاری که می خواهیم در قسمت دوم انجام دهیم رویاپردازی کنیم. گفتگوهای مختلفی انجام شده است … ما ایده هایی برای کارهایی که می خواهیم انجام دهیم داریم.

هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره Black Panther 2 صحبت کنیم، اما تا اینجا فقط همین را بدانید که قسمت دوم ساخته خواهد شد. هنوز نمی دانیم که کدام یک از شخصیت های فیلم اول در قسمت بعدی هم حضور خواهند داشت، البته به جز خود تیچالا. فایگی پیش از این ابراز امیدواری کرده بود که ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮐﻮﮔﻠﺮ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻥ قسمت اول برای فیلم بعدی هم بازگردد اما هنوز تایید نشده است. قسمت دوم Black Panther و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهای احتمالی آن از فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهند بود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.