فیلم Black Panther 2: دانای گوریرا برای بازی در نقش اوکویه بازمیگردد

دانای گوریرا ستاره فیلم ابرقهرمانی Black Panther (پلنگ سیاه) طی اظهارات اخیر خودش به بازگشت برای قسمت دوم این فیلم و حضور دوباره در نقش اوکویه اشاره کرد، و گفت که قرار است در Black Panther 2 حضور داشته باشد. فیلمی که توسط رایان کوگلر کارگردانی خواهد شد و مارول بتازگی تولید آن را تایید کرده است، ولی هنوز صاحب تاریخ شروع اکران نشده و منتظر فاش شدن این یکی هستیم.

خانم گوریرا که بخاطر بازی در سریال The Walking Dead (مردان متحرک) مشهور است، در فیلم Black Panther شخصیتی به نام اوکویه را به تصویر کشید، یک واکاندایی بسیار متکبر از قبیله بوردر و رهبر گروه دورا میلاژ که جزو نقش های درخشان فیلم بود و به لطف بازی مثل همیشه خوب گوریرا خیلی مورد توجه قرار گرفت. اوکویه در فیلم Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) حضور داشت و در Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) دیده شد.

همچنین بخوانید | سریال Loki بهار ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد؛ منتظر بازگشت لوکی شرور باشید!

حال، طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹، دانای گوریرا هنگام صحبت در رابطه با فصل جدید سریال The Walking Dead به Black Panther 2 هم اشاره کرد و گفت که “گوش کنید، گوش کنید… واقعا من هیچ اطلاعاتی ندارم، که در حال حاضر برای گفتگوی ما خوب است. آقای کوگلر می گوید به آنها بگو کـه ما به سختی مشغول کاریم، و تو در آن حضور داری. این تمام چیزی است که من میتوانم بگویم.” — البته اصلا نیازی نیست گوریرا حضورش را تایید کند چون اصلا دلیلی وجود ندارد که مارول بخواهد اوکویه را از فیلم بعدی حذف کند.

Black panther 2

یک سوال بزرگ در رابطه با Black Panther 2 وجود دارد، آن هم این است که آیا در این فیلم شاهد بازگشت اریک “کیلمونگر” استیونز با بازی مایکل بی. جردن خواهیم بود؟ با توجه سرنوشت شخصیتش در پایان فیلم نخست. از خانم گوریرا در مورد بازگشت کیلمونگر سوال شد، ولی بطور دقیق چیزی را تایید نکرد و فقط گفت که مایکل را دوست دارند اما هرگز نمی توانند به اندازه کافی او را داشته باشند. ولی خود کوین فایگی رئیس مارول استودیوز شخصا تایید کرده که ادعای بازگشت کیلمونگر برای قسمت دوم Black Panther تنها یک شایعه است.

همچنین بخوانید | عنوان و تاریخ شروع اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول؛

ما در حال حاضر فقط می دانیم که Black Panther 2 قرار است ساخته شود و رایان کوگلر هم کارگردان آن است، ولی بجز این موارد دیگر هیچ اطلاعاتی فاش نشده. اینطور که به نظر می رسد، دومین فیلم انفرادی پلنگ سیاه یکی از عناوین فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است، یعنی در بهترین حالت سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد، پس قرار نیست به این زودی خبر دقیقی در موردش بشنویم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.