مارتین فریمن تایید کرد که در Black Panther 2 حضور خواهد داشت؛

مارتین فریمن تایید کرد که در فیلم سینمایی Black Panther 2 (پلنگ سیاه) حضور دارد و باری دیگر شخصیت اورت راس را به تصویر خواهد کشید. آقای فریمن در سال ۲۰۱۶ پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) گذاشت، بواسطه حضور در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و سپس در Black Panther بازگشت. او یک متحد برای تچالا (با بازی چادویک بوزمن) و کل واکاندا است، اما بعد از حضورش در این فیلم برای ما تبدیل به یک سوال شد که ملاقات بعدی ما با وی در کدام فیلم خواهد بود.

البته کاملا منطقی بود که وی را دفعه بعد در Black Panther 2 ملاقات کنیم، چون اورت راس به همین سری فیلم تعلق دارد و نمی تواند در دیگر فیلم ها نقش چندان مهمی ایفا کند. با توجه به موفقیت های هنری و تجاری کسب شده توسط اولین فیلم، ما انتظار داشتیم که مارول خیلی زود ادامه آن را جلوی دوربین ببرد. این اتفاق نیافتاد، مارول تایید کرد که Black Panther 2 در حال توسعه است اما قرار نیست در فاز چهارم MCU شاهد اکرانش باشیم. حال انتظار می رود که یکی از فیلم های فاز پنجم باشد، پس نباید انتظار داشته باشیم که به همین زودی اطلاعات دقیقی از داستان آن فاش شود، ولی می دانیم که رایان کوگلر برای نگارش و کارگردانی بازمیگردد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Panther 2: دانای گوریرا برای بازی در نقش اوکویه بازمیگردد

بیشتر بازیگران اصلی فیلم تحسین شده Black Panther باید برای بازی در ادامه بازگردند، و حالا می دانیم که مارتین فریمن یکی از بازیگرانی است که در قسمت دوم حضور دارد. طی یک گفتگو با کولیدر بود که از فریمن در مورد زمان بازگشتش به دنیای سینمایی مارول سوال شد، او به این سوال یک جواب خیلی واضح و دقیق داد؛ فاش کرد حضور بعدی اش در فیلم Black Panther 2 خواهد بود.

پلنگ سیاه 2

بازگشت فریمن برای قسمت دوم یک خبر خوب محسوب می شود، چون اورت راس جزو شخصیت های جالب اولین فیلم بود. ولی نمی توانیم بگوییم که بازگشت این شخصیت دقیقا چه مفهومی برای داستان Black Panther 2 دارد. ما هنوز نمی دانیم که او دقیقا چه نقشی در داستان این فیلم دارد، و معلوم نیست که نقشش پررنگ خواهد بود، یا نه. ولی بازگشت او می تواند تایید کنـد که قرار است باری دیگر شاهد همکاری راس و تچالا در ماجراجویی پیش رو باشیم. شاید راس برای یک از ماموریت های سازمان سیا از تچالا کمک بگیرد (ماجراهای جاسوسی بیشتر)، و شاهد هر دو هدف مشترکی داشته باشند و باز هم گذرشان به هم بخورد.

همچنین بخوانید | شایعه: تاریخ اکران فیلم های فاز پنجم دنیای سینمایی مارول فاش شده!

از آنجا که Black Panther 2 تا قبل از سال ۲۰۲۲ پا به گیشه نمی گذارد، نباید انتظار داشته باشیم تا به این زودی اطلاعاتی در موردش فاش شود. در این فیلم بدون شک به حوادث Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) و Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) اشاره خواهد شد، به دورانی که واکاندا رهبر خودش را از دست داده بود. و اینکه هنوز معلوم نیست چه کسی شخصیت شرور Black Panther 2 خواهد بود، ولی این نظریه وجود دارد نیمور شرور این فیلم است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.