فیلم Black Panther 2: رایان کوگلر تازه کار بر روی داستان را آغاز کرده!

مارول تایید کرده که قصد دارد Black Panther 2 (پلنگ سیاه) را بسازد، اما برای اینکه موفق به تماشای آن شویم باید مدت زمان خیلی زیادی را صبر کنیم؛ چونکه رایان کوگلر نویسنده و کارگردان این فیلم تازه کار بر روی داستان آن را شروع کرده است. کوگلر نویسنده و کارگردان اولین فیلم انفرادی پلنگ سیاه بود، فیلمی که در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت و تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای دنیای سینمایی مارول (MCU) شد. در این فیلم چادویک بوزمن شخصیت تیچالا ملقب به پلنگ سیاه را به تصویر کشید، پادشاه سرزمین خیالی واکاندا که اولین بار در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) وی را ملاقات کردیم.

بعد از مرگ پدر تیچالا در فیلم Captain America: Civil War، او بعنوان پادشاه ملت واکاندا انتخاب شد، در شرایطی که هنوز عزادار مرگ ناراحت کننده پدرش بود. اما مدت زمان خیلی زیادی طول نکشید که یک نفر برای به چالش کشیدن او جلو آمد، اریک استیونز ملقب به «کیلمونگر». اریک خیلی راحت تـر از چیزی که تصورش را می کردیم توانست تیچالا را کنار بزند، اما در پایان مجبور شد شکست را قبول کند. پلنگ سیاه تمام تلاش خودش را کرد تا جلوی مرگ کیلمونگر را بگیرد، اما او ترجیح داد آزاد بمیرد، بجای اینکه مابقی عمر خودش را در اسارت سپری کند.

همچنین بخوانید | فیلم Black Panther 2: دانای گوریرا برای بازی در نقش اوکویه بازمیگردد

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از Black Panther 2 نداریم، ولی کوین فایگی رئیس Marvel Studios گفته که شایعه ها را باور نکنیم، چون کیلمونگر قرار نیست در این فیلم حضور داشته باشد؛ اما در عوض بازگشت اورت راس با بازی مارتین فریمن تایید شده است. در ماه آگوست بود که از آقای فریمن سوال آیا به MCU بازخواهد گشت؟ و او جواب داد تا جایی که می داند در فیلم بعدی Black Panther حضور خواهد داشت. شخصیت فریمن که یک مامور از سازمان سیا است، جزو محدود شخصیت های غیرواکاندایی فیلم نخست بود، که به لطف بازی جالب این ستاره خیلی مورد توجه قرار گرفت.

پلنگ سیاه 2

طبق تایید مارول، Black Panther 2 قرار است در تاریخ ۶ مِی سال ۲۰۲۲ راهی گیشه شود، یعنی اکران آن از جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد، بعوان یکی از فیلم های فاز پنجم MCU. با این حساب، کوگلر و تیمش بیشتر از دو سال وقت دارند تا این فیلم را آماده کنند، باب ایگر مدیرعامل دیزنی نیز بتازگی طی گفتگو با Wall Street Journal فاش کرده نگارش داستان فیلم بتازگی آغاز شده است. اگر به یاد داشته باشید سال قبل همین موقع بود که کوگلر بعنوان نویسنده و کارگردان Black Panther 2 استخدام شد، در تابستان هم فایگی اشاره کرد که این فیلمساز مشغول کار بر روی طرح کلی فیلم مارولی جدیدش است.

همچنین بخوانید | در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول چه فیلم هایی اکران می شوند؟

در تابستان امسال خبرهای زیادی در مورد Black Panther 2 نشنیدیم، ولی مارول اطلاعات خیلی زیادی از فیلم های فاز چهارم فاش کرد چون فعلا تمرکز بر روی همین فاز قرار دارد. ما در حال حاضر اطلاعات زیادی از فیلم های فاز پنجم MCU نداریم، فقط می دانیم که شخصیت هایی مثل کاپیتان مارول، پلنگ سیاه، و نگهبانان کهکشان را بازمیگرداند، مردان ایکس و چهار شگفت انگیز را وارد MCU می کند و فیلم انفرادی تیغه هم قرار است در همین فاز تولید شود (البته ظاهرا). پس، مدتی طول می کشد تا مارول اطلاعات دقیقی را در مورد Black Panther 2 فاش کند…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.