شایعه: فیلم‌برداری Black Panther 2 ممکن است اوایل ۲۰۲۱ آغاز شود

فیلم تحسین شده Black Panther (پلنگ سیاه) در ۲۰۱۸ روی پرده رفت و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های این سال بود، و البته یکی از موفق‌ترین عناوین دنیای سینمایی مارول (MCU). طرفداران نیز بعد از تماشای این فیلم، تا به همین امروز، در انتظار انتشار خبرهای جدیدی در مورد Black Panther 2 هستند؛ در واقع برای ما تبدیل به سوال شده که واکاندا و پادشاه این ملت قرار است با چه چیزی روبرو شوند، و البته بزرگ‌ترین سوال این است که آیا شاهد بازگشت اریک کیلمونگر خواهیم بود؟

اما تا این لحظه هیچ‌ اطلاعاتی از داستان دومین فیلم انفرادی پلنگ سیاه فاش نشده، ولی در مورد زمان شروع فاز تولید آن حالا یک خبر داریم؛ طبق ادعای یـک منبع آگاه (MCU Cosmic)، فیلم‌برداری Black Panther 2 قرار است اوایل سال آینده میلادی آغاز شود. گفته شده که بین ماه مارس تا ژوئن (در واقع طی بهار) ۲۰۲۱ این فیلم در Fox Studios واقـع در استرالیا جلوی دوربین خواهد رفت. البته با توجه به اینکه مدت زمان زیادی تا بهار سال آینده میلادی باقی مانده، بعید نیست مارول برنامه‌های خودش را تغییر دهد و‌ استارت تولید را دیرتر یا حتی زودتر بزند.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال Hawkeye حالا قرار است طی پاییز ۲۰۲۰ آغاز شود؛

از طرفی، اگر به یاد داشته باشید اوایل سال گذشته میلادی بود که مارتین فریمن بازیگر نقش اورت راس طی صحبت‌های خودش تایید کرد فاز تولید Black Panther 2 قرار است طی سال ۲۰۲۱ آغاز شود. آقای فریمن همچنین طی یک گفتگو که در آن از وی در مورد زمان بازگشتش به دنیای سینمایی مارول سوال شده بود، تایید کرد حضور بعدی اش در فیلم Black Panther 2 خواهد بود. اما با وجود اینکه مدت زیادی از این تاییدیه گذشته، ما هنوز نمی توانیم بگوییم که بازگشت این شخصیت دقیقا چه مفهومی برای داستان Black Panther 2 دارد، چون نمی دانیم او دقیقا چه نقشی در داستان این فیلم دارد، و معلوم نیست که نقشش پررنگ خواهد بود یا کمرنگ.

پلنگ سیاه ۲

ما آخرین خبر دقیقی که در مورد Black Panther 2 شنیدیم اواسط مهر ماه بود، در این خبر گفته شد رایان کوگلر تازه کار بر روی داستان را آغاز کرده است. آقای کوگلر نویسنده و کارگردان اولین فیلم انفرادی پلنگ سیاه بود، فیلمی که تبدیل به یک موفقیت خیلی بزرگ برای دنیای سینمایی مارول شد (هم از نظر تجاری و‌ هم‌ هنری). در این میان بد نیست اشاره کنیم که کوین فایگی رئیس Marvel Studios گفته شایعه ها را در مورد بازگشت کیلمونگر باور نکنیم، چون او قرار نیست در این ادامه حضور داشته باشد، ولی با این حال احتمال بازگشت این شرور وجود دارد.

همچنین بخوانید | توسعه فیلم Captain Marvel 2 بطور رسمی آغاز شده؛ اکران احتمالا ۲۰۲۲

مارول تایید کرده که Black Panther 2 قرار است در تاریخ ۶ مِی سال ۲۰۲۲ راهی گیشه شود، یعنی اکران آن از جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد، بعوان یکی از فیلم های فاز پنجم MCU. حال از آنجا که Black Panther 2 تا قبل از سال ۲۰۲۲ راهی گیشه ها نمی‌شود، نباید انتظار داشته باشیم تا به این زودی اطلاعات دقیقی در موردش فاش شود. ما هنوز نمی‌دانیم که چه کسی قرار است شخصیت شرور اصلی این فیلم باشد، ولی یک نظریه وجود دارد که ادعا می‌کند نیمور شرور فیلم است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline