کارگردان Black Panther مشتاق ساخت یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای شخصیت های مونث فیلم است

رایان کوگلر کارگردان فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) ضمن ستایش شخصیت های مونث این فیلم گفته است که خیلی دوست دارد یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ درباره آن ها بسازد، البته اگر فرصتش ایجاد شود. وقتی که فیلم Avengers: Infinity War پا به گیشه گذاشت تمام توجه ها به سوی آن جذب شد، پس مسلما Black Panther از رده خارج گشت. اما با توجه به نقش حیاتی واکاندا و مردمان آن در داستان جنگ ابدیت، و انتشار نسخه دیجیتالی Black Panther، هنوز درباره این فیلم چیزهایی می شنویم. مثلا در مورد صحنه های حذف شده آن هر روزه گزارش هایی در سراسر اینترنت به چشم می خورد.

خیلی زود نسخه فیزیکی Black Panther هم به دست طرفداران می رسد [البته در ایران قضیه فرق دارد]، اما به لطف عرضه دیجیتالی آن ما اکنون موفق به تماشای نسخـه های باکیفیت این فیلم شده ایم. اگر فیلم پلنگ سیاه را دیده باشید — که طرفداران مارول حتما تا الان دیده اند — می دانید که بیشتر شخصیت های اصلی آن مرد هستند، اما کارگردان Black Panther فکر می کند که خانم های واکاندا لایـق ستایش بیشتری هستند.

حال رامین ستوده از فستیوال Cannes 2018 صحبت هایی را از رایان کوگلر نقل و قول کرده که قابل توجه می باشند. کوگلر در صحبت هایش شخصیت های زن این فیلم را مورد ستایش قرار داده و همچنین گفته که ممکن است در آینده دنیای سینمایی مارول شاهد تولید یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ باشیم که تمام شخصیت های آن خانم باشند، وی گفته که اگر فرصتش ایجاد شود شگفت انگیز خواهد بود. البته مارول هنوز اولین فیلم خودش که شخصیت اصلی آن مونث است را روی پرده نبرده، اما فیلم Black Panther هم شخصیت های مونث جالب و قدرتمندی داشت — مثل ناکیا، شوری و همچنین اوکویه که به نظر می رسد قرار است نقش مهمی در آینده MCU داشته باشند، از جمله حضورشان در Avengers: Infinity War.

همچنین بخوانید: حضور مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood تایید شد

پلنگ سیاه

بنابراین، این امکان برای مارول استودیوز وجود دارد که در آینده نه تنها قسمت دوم Black Panther را با تچالا بسازد، بلکه پا فراتر بگذارد و کاوش عمیق تری در واکاندا و زنان قهرمان آن داشته باشد. به هر حال مارول در نظر دارد فیلمی متفاوت بسازد که تمام شخصیت های اصلی آن مونث باشند، بنابراین خانم های واکاندا بدون شک در این فیلم جای خواهند داشت. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم یا دیگر فیلم های آینده دنیای سینمایی مارول باشید…

منبع: منبع توییتر رامین ستوده

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.