اطلاعاتی تازه (و غیررسمی) از Black Widow درباره هویت شرور فیلم، حضور مرد آهنی و…

قبل از اینکه شروع کنیم، باید اخطار بدم که اطلاعات تازه منتشر شده با وجود اینکه تایید نشدن ممکنه حقیقت داشته باشن و بخشی از داستان فیلم رو لو بدن و بی مزش کنن، پس خطر اسپویلر رو در نظر بگیرین؛ اطلاعاتی تازه از Black Widow لو رفته که به حضور رابرت داونی جونیور، صحنه های پس‌ از تیتراژ فیلم و همچنین هویت تسک‌مستر (شخصیت شرور داستان) اشاره داره، این اطلاعات فعلا در حد یه شایعه هستن اما بعید نیست تبدیل به حقیقت بشن.
 

طبق این شایعه جدید، Black Widow شباهت زیادی به فیلم های Mission Impossible (ماموریت غیرممکن) دارد و شما فقط کافیست جای ناتاشا را با ایتن هانت (با بازی تام کروز) عوض کنید، و البته شکی نداریم که با وجود این شباهت Black Widow قرار است فیلم شگفت انگیزی باشد. باید اشاره کنیم که شباهت فقط از نظر صحنات اکشن و مهیج نیست، بلکه از لحاظ داستانی هم شباهت های آشکاری وجود دارد؛ «شخصیت اصلی داستان سعی دارد از دست دولت فرار کند، زندگی خودش را پس بگیرد و آن را به حالت عادی بازگرداند، و البته در این میان باید یک توطئه را خنثی و برای نجات دنیا تلاش کند، و در نهایت با یک شرور بزرگ روبرو شود.»

همچنین بخوانید | فیلم مارولی Black Widow صاحب یک خلاصه داستان جدید شد؛

در حال حاضر یکی از سوال های بزرگ طرفداران در رابطه با هویت تسک‌مستر است، که شایعه جدید ادعا کرده او دوست‌پسر سابق (بقول بچه‌ها ex) ناتاشاست که توسط او.تی. فاگبنلی (سریال The Hand Maid’s Tale) به تصویر کشیده شده — ولی یک شایعه دیگر ادعا می کند که شرور مونث است. باید اشاره کنیم در صفحه IMDb فیلم بیوه سیاه نوشته شده که شخصیت فاگبنلی در این فیلم میسون (Mason) نام دارد. ظاهرا تسک‌مستر و یلنا بلووا (با بازی فلورنس پیو) با هم کار می کنند و از ژنرال تادئوس تاندربولت راس (ویلیام هرت) دستور می گیرند.

اینطور به نظر می رسد کـه الکس شاتوفسکی ملقب به نگهبان قرمز (دیوید هاربر) بدترین بخش فیلم باشد [که با تماشای تریلر رسمی خودتان متوجه می شوید واقعا اینطور است]، طبق توصیفات او شخصیتی به شدت بی‌مزه می باشد که زور می زند با شوخی‌های مسخره خودش همه را بخنداند. در مورد صحنه پایانی فیلم Black Widow هم گفته شده که CGI (تصاویری گرافیکی خلق شده توسط کامپیوتر) در خلق آن دخالت زیادی داشته و سکانس بزرگی است.

black widow 2020

این شایعه جدید همچنین ادعا کرده که این چهار شخصیت در فیلم حضوری کوتاه دارند؛ هاکای، تونی استارک، نیک فیوری و سانی (با بازی والتون گاگینز که در فیلم Ant-Man and the Wasp وی را دیدیم). گفته شده که صحنه تونی استارک در این فیلم درست حس و حال صحنه لیا در فیلم Rise of Skywalker (قیام اسکای‌واکر) را دارد. تونی قرار است در ابتدای فیلم دیده شود، او به ناتاشا می گوید که دولت قصد شکار وی را دارد و به وی کمک می کند تا فرارش را شروع کند.

همچنین بخوانید | تکذیب شد؛ سریال Hawkeye به موقع منتشر می شود! (خبر خوب)

ظاهرا Black Widow دو صحنه پس‌ از تیتراژ دارد؛ در صحنه اول تسک‌مستر و یلنا بلووا را می بینیم که به ژنرال تاندربولت راس چیزی شبیه به یک کارت حافظه می دهد و به او می گوینـد که تازه کارشان را آغاز کرده اند. در دومی هم هاکای (جرمی رنر) را می بینیم که در زمان حال با بچه های خودش بر سر آرامگاه ناتاشا ایستاده اند. احتمال حقیقت داشتن این مورد خیلی زیاد است چون در فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) خبری از صحنه خاکسپاری برای ناتاشا نبود و نمایش آرامگاه او در Black Widow می تواند جمع‌بندی خوبی برای این شخصیت باشد.

در انتها باید اشاره کنیم که Black Widow هم مثل Captain Marvel یک فیلم زن‌محور است، اما قرار نیست مثل این فیلم تاکید زیادی بر روی زن بودن قهرمان داستان خودش کند، و البته شکی نداریم که فیلم انفرادی بیوه سیاه خیلی خیلی از فیلم کاپیتان آمریکا بهتر خواهد بود. این فیلم به شدت مورد انتظار در تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) راهی گیشه می شود؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline