تریلر رسمی فیلم Black Widow توسط مارول منتشر شد؛

مارول بطور رسمی اولین تریلر فیلم انفرادی بیوه سیاه، Black Widow، را منتشر کرد؛ در این تریلر مهیج و تماشایی شاهد بازگشت اسکارلت جوهانسون به دنیای سینمایی مارول (MCU) هستیم. خانم جوهانسون نخستین بار در سال ۲۰۱۰ و بواسطه فیلم Iron Man 2 به دنیای سینمایی مارول پیوست، و در همان ابتدا مورد توجه طرفداران قرار گرفت. سپس خیلی زود تبدیل شد به یکی از اعضای اصلی تیم انتقام‌جویان، در نهایت با استیو راجرز همراه شد و با هم چند ماجراجویی مهیج را پشت سر گذاشتند.
 

داستان بیوه سیاه در فیلم Avengers: Endgame به پایان رسید، در جایی که او برای بدست آوردن سنگ روح جان خودش را فدا کرد و نگذاشت هاکای (با بازی Jeremy Renner) این کار را انجام دهد. البته با وجود اینکه ناتاشا مُرد و از حوادث Avengers: Endgame جان سالم بدر نبرد، مارول تصمیم گرفت بعد از سالها انتظار، خواسته طرفداران را برآورده کند برای بیوه سیاه یک فیلم انفرادی بسازد. این فیلم در ماه مِی سال آینده میلادی راهی گیشه می شود و به یک انتظار ده ساله پایان می دهد.

همچنین بخوانید | مارول قرار است در سال ۲۰۲۱ هشت فیلم و سریال را منتشر کند؛ در ۲۰۲۲ هفت تا!

مارول در همایش کامیک-کان سن دیگو و همچنین D23 صحناتی از فیلم Black Widow را به نمایش گذاشت و حاضرین را خوشحال کرد، اما هیچ تیزر یا تریلری بصورت عمومی منتشر نشد. ولی حالا این تریلر از راه رسید تا به ما نوید فیلمی شگفت انگیز و فوق العاده را بدهد. بواسطه این تریلر می توانیم نخستین نگاه خودمان را داشته باشیم به لباس جدید ناتاشا که سفید و خیلی جالب است. علاوه بر این، ما را با دیگر شخصیت های اصلی فیلم آشنا می کند و اطلاعات تازه‌ای از داستان را در اختیارمان می گذارد.

video

black widow

این فیلم توسط خانم کیت شورلند کارگردانی شده و جک شفر نویسنده فیلم‌نامه آن است. از ستاره های فیلم انفرادی بیوه سیاه می توانیم به دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف ملقب به نگهبان سرخ (Red Guardian)، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا ملقب به بیوه سیاه، و ریچل وایس در نقش ملینا اشاره کنیم. تریلر Black Widow کاوشی دارد در گذشته ناتاشا، و تایید می کند که او برای به سرانجام رساندن یک کار ناتمام به روسیه بازمی‌گردد، انجام این کار قرار است دو ساعت ما را سرگرم و هیجان زده کند.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Hawkeye: کانسپت آرت رسمی کیت بیشاپ منتشر شد

مارول بطور رسمی تایید کرده که اکران فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline