آخرین اطلاعاتی که از فیلم Black Widow داریم؛ (تا 19 دی)

بدون شک فیلم Black Widow (بیوه سیاه) یکی از مورد انتظارترین عناوین فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) است که طرفداران عناوین مارولی به شدت مشتاق شنیدن اطلاعات بیشتری از آن هستند؛ از زمانی که بیوه سیاه معرفی شد، این بحث در میان طرفداران وجود داشت که چه زمانی صاحب یک فیلم انفرادی خواهد شد. بیوه سیاه با نقش آفرینی همیشه درخشان اسکارلت جوهانسون هیچگاه شخصیت اصلی فیلم های مارولی نبوده و بسیاری این اتفاق را یک نوع نامردی می دانند، چون بیوه سیاه از بهترین شخصیت های مارول است و واقعا لیاقت دریافت حداقل یک فیلم انفرادی را دارد.

فیلم انفرادی بیوه سیاه واقعا ساخته می شود؟

اگر به یاد داشته باشید شخصیت بیوه بواسطه فیلم سینمایی Iron Man 2 (مرد آهنی) که سال ۲۰۱۰ اکران شد پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، به لطف نقش آفرینی تماشایی خانم جوهانسون، این شخصیت مورد توجه طرفداران قرار گرفت. سپس بحث ساخت فیلم سینمایی Black Widow به میان آمد، اما تا قبل از سال ۲۰۱۵ خبر دقیقی در این مورد منتشر نشد. کوین فایگی در نهایت تایید کرد که به فکر تولید چنین فیلمی هستند اما چند سالی طول خواهد کشید. حال، Avengers: Infinity War اکران شده و Avengers 4 هم بزودی روی پرده می رود، بنابراین اگر قصد تولید چنین فیلمی را داشته باشند الان زمان مناسبی برای برنامه ریزی است. در ژانویه ۲۰۱۸ شنیدیم که مارول اقدام به استخدام خانم Jac Schaeffer کرده تا یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای Black Widow بنویسد.

اسکارلت جوهانسون پول خوبی برای بازی در این فیلم می گیرد!!

شایعه ها ادعا دارند که خانم جوهَنسِن برای بازی در این فیلم دستمزد بالایی خواهد گرفت؛ طبق شنیده ها ۲۵ میلیون دلار که رقم واقعا بالایی است. طبق گزارش ها، اگر این فیلم بتواند بیشتر از ۹۰۰ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد، ۶ میلیون دلار دیگر به جانسون هدیه داده خواهد شد. اینطور به نظر می رسد که دیزنی اعتقاد دارد Black Widow می تواند فیلم پرفروشی باشد، پس حاضر هستند برای ساخته شدن آن پول زیادی خرج کنند. از طرفی، جانسون جزو بازیگرهای پولساز این روزهای هالیوود است، پس باید هم چنین دستمزدی بگـیرد.

همچنین بخوانید | شایعه: فیلم های Black Widow و Eternals در سال ۲۰۲۰ اکران می شوند!

Black widow 2020

تاریخ اکران فیلم Black Widow اعلام شده؟

طبق شایعه ها، مارول امید دارد که این فیلم را در سال ۲۰۲۰ اکران کند؛ اواسط آبان ماه بود که گزارش های مختلی ادعا کردند فیلم های Black Widow و Eternals در سال ۲۰۲۰ اکران می شوند، اما تا به امروز مارول تاریخ اکران این دو فیلم را تایید نکرده است. یک شایعه دیگر ادعا داشت که فیلم سینمایی Black Widow در تاریخ یکم ماه مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت سال ۹۹) روی پرده خواهد رفت، طبق همین شایعه فیلم سینمایی The Eternals هم اواخر سال، ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (جمعه ۱۶ آبان ۹۹) پا به سینما می گذارد.

لیست بازیگران فیلم فاش شده است؟

این فیلم اکنون در نخستین مراحل توسعه خودش قرار دارد، بطوری که هنوز هم معلوم ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن تمکیل شده یا نه. بنابراین، هنوز معلوم نیست در فیلم Black Widow شاهد حضور کدام یک از بازیگران MCU یا تازه وارد خواهیم بود. البته برخی منابع ادعا دارند که سرباز زمستان (با بازی Sebastian Stan) و فالکون (Anthony Mackie) جزو شخصیت های مهم این فیلم هستند، اما مارول این شایعه را تایید یا تکذیب نکرده است.

نویسنده فیلم؟

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم مارول Jac Schaeffer را مامور کرده تا یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎمه برای این فیلم بنویسد، اما هنوز نمی دانیم به کجا رسیده اند. خانم Schaeffer نویسنده چندان بزرگ و باتجربه ای نیست، اما جزو نویسندگان فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) می باشد. البته هیچکدام از نویسندگان و کارگردان های فیلم های MCU قبل از کار با این کمپانی شهرت و تجربه چندان زیادی نداشتند؛ حتی بسیاری از بازیگران آن هم قبل از ورود به MCU افراد خاصی نبودند.

همچنین بخوانید | فیلم The Eternals مارول در سپتامبر ۲۰۱۹ جلوی دوربین می رود؛ ظاهرا

Black widow mcu

چه کسی این فیلم را کـارگردانی خواهد کرد؟

اواخر تیر ماه سال جاری بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم فیلم سینمایی Black Widow صاحب کارگردان شده است؛ مارول استودیوز خانم ﮐﯿﺖ ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ را برای کارگردانی این فیلم به شدت مورد انتظار انتخاب کرده. طبق گزارش ها مارول تقریبا با ۶۵ کارگردان مختلف ملاقات کرد تا فرد مناسب را پیدا کند. با این کار خانم شورلند تبدیل به اولین زنی می شود که به تنهایی یک فیلم از دنیای سینمایی مارول را کارگردانی می کند، البته اولین کارگردان زن این فرانچایز ﺁﻧﺎ ﺑﻮﺩﻥ است که با همکاری ﺭﺍﯾﺎﻥ ﻓﻠﮏ هدایت فیلم سینمایی Captain Marvel را بر عهده داشته.

باید اشاره کنیم که تازه ترین اثر سینمایی ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ فیلم درام/مهیج Berlin Syndrome (ﺳﻨﺪﺭﻭﻡ ﺑﺮﻟﯿﻦ) با نقش آفرینی ﺗﺮﺯﺍ ﭘﺎﻟﻤﺮ می باشد. در کارنامه هنری او فقط تعداد انگشت شماری فیلم دیده می شود و Black Widow اولین ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ او محسوب می گردد! — این فیلمساز جزو کارگردان های سریال SMILF محصول ۲۰۱۷ شبکه ShowTime بوده است.

چه اطلاعاتی از داستان این فیلم داریم؟

دو احتمال وجود دارد، یکی این که Black Widow یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی باشد و به روایت ماجرایی که در گذشته رخ داده بپردازد. در این حالت شخصیتی مثل چشم شاهین می تواند نقش مهمی در داستان داشته باشد، همچنین امکان حضور بازیگرانی مثل ساموئل جکسون (در نقش نیک فیوری) و کلارک گرگ (در نقش فیل کولسن) وجود خواهد داشت. مارول می تواند با تولید چنین فیلمی به کاوش در گذشته ناتاشا بپردازد، زمانی که هنوز با سازمان شیلد آشنا نشده بود و در واقع آدم خوبی نبود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Doctor Strange 2 داریم؛ (تا ۱۸ دی)

بیوه سیاه

البته اگر در نهایت فیلم یک عنوان ﭘﯿﺶدرآمدی باشد، هیچ تضمینی وجود ندارد که بیوه سیاه از وقایع Avengers: Infinity War و Avengers 4 جان سالم بدر ببرد. ولی اگر کمی فکر کنیم، متوجه می شویم که مارول چنین فیلمی را نمی سازد چون همه طرفداران می دانند چه اتفاقی برای ناتاشا افتاده؛ از کجا آمده و سرنوشتش به کجا ختم می شود. کار هوشمندانه تر این است که وقایع فیلم بعد از حوادث Avengers 4 اتفاق بیافتد و به طریقی با گذشته ناتاشا ارتباط داشته باشد — احتمال دوم.
  

و…

در حال حاضر مهم این است که مارول قصد دارد واقعا فیلم Black Widow را بسازد، بنابراین بهتر است مثل همیشه به این استودیو و فیلمسازان آن اعتماد کنیم تا کار همیشگی خودشان را انجام دهند. شاید تا به امروز کار آنها بی عیب نبوده باشد، ولی نهایت تلاش خودشان را کرده اند تا طرفداران را خوشحال و راضی نگه دارند… [این پست بروز می شود]


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.