فیلم سینمایی Black Widow (بیوه سیاه) صاحب کارگردان شد

فیلم Captain America: Civil War بیوه سیاه/ناتاشا رورومانوف (اسکارلت جوهانسون)

مارول استودیوز خانم ﮐﯿﺖ ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ برای کارگردانی فیلم سینمایی Black Widow (بیوه سیاه) انتخاب کرد؛ اسکارلت جوهانسون نزدیک به یک دهه قبل پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) گذاشت و شخصیت بیوه سیاه را به تصویر کشید، از آن به بعد همه ما منتظر ساخته شدن فیلم انفرادی این شخصیت بوده ایم، تا حالا که مارول بلاخره تصمیم گرفت این فیلم را بسازد و همه را خوشحال کند. اوایل سال جاری میلادی بود که خانم ﺟﮏ ﺍﺷﮑﻔﺮ (Olaf’s Frozen Adventure) برای توسعه ﻓﯿﻠﻢنامه Black Widow استخدام شد، از آن به بعد و طی چند ماه گذشته، مارول در جستجوی یک شخص مناسب برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی این فیلم به شدت مورد انتظار بوده است.
   

طی این مدت نام های زیادی را بعنوان کاندیدهای کارگردانی این فیلم شنیدیم، طبق گزارش ها مارول تقریبا با ۶۵ کارگردان مختلف ملاقات کرد تا فرد مناسب را پیدا کند. البته در میان تمام این نام ها که همه مشهور و همه هم گمنام نبودند، ﮐﯿﺖ ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ (Berlin Syndrome و Somersault) همواره در صدر لیست قرار داشت و بعنوان شخص درست دیده می شد، حال ظاهرا مارول هم این تصور را داشتـه است.

طبق گزارش های تازه منتشر شده از سوی منابع معتبر، ﮐﯿﺖ ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ برای کارگردانی فیلم سینمایی Black Widow قرارداد بسته است. او با این کار تبدیل به اولین زنی می شود که به تنهایی یک فیلم از دنیای سینمایی مارول را کارگردانی می کند، البته اولین کارگردان زن این فرانچایز ﺁﻧﺎ ﺑﻮﺩﻥ است که با همکاری ﺭﺍﯾﺎﻥ ﻓﻠﮏ هدایت فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) را بر عهده داشته. باید اشاره کنیم که تازه ترین اثر ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ فیلم درام/مهیج Berlin Syndrome (ﺳﻨﺪﺭﻭﻡ ﺑﺮﻟﯿﻦ) با نقش آفرینی ﺗﺮﺯﺍ ﭘﺎﻟﻤﺮ بوده است. در کارنامه هنری او فقط تعداد انگشت شماری فیلم دیده می شود و Black Widow اولین ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ او محسوب می گردد!
 

همچنین بخوانید: ظاهرا مارول برای فیلم Black Widow (بیوه سیاه) با ۶۵ کارگردان ملاقات کرده است!

بیوه سیاه

حالا که ﮐﯿﺖ ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ بعنوان کارگردان فیلم سینمایی Black Widow انتخاب شده، این فیلم دیگر یک احتمال نیست و نشان می دهد که مارول برای ساخت آن یک تصمیم قطعی گرفتـه است. البته مارول استودیوز در مورد برنامه های خودش برای بعد از Avengers 4 چندان صادق نیست، اما می دانیم که فیلم انفرادی بیوه سیاه جزو همین برنامه هاست. با انتخاب کارگردان فقط تکمیل ﻓﯿﻠﻢنامه و پایان دادن به فاز پیش-تولید فیلم باقی می ماند که با انتخاب بازیگران همه چیز برای شروع تولید آماده خواهد شد. مارول در بهترین حالت می تواند Black Widow را در سال ۲۰۲۰ روی پرده ببرد.

هنوز هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم سینمایی Black Widow نداریم و نمی دانیم وقایع آن در چه دوره ای اتفاق می افتد، ولی ممکن است یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی باشد و به روایت وقایع دوران خیلی جوانی ناتاشا بپردازد. طبق شایعه ها، ممکن است در این فیلم شاهد حضور ﺳﺒﺎﺳﺘﯿﻦ باشیم، طی دوره ای که سرباز زمستان هنوز با کاپیتان ملاقات نکرده و همان سرباز زمستان شرور است. به لطف همین شایعه ها ما نمی توانیم در مورد سرنوشت نهایی بیوه سیاه حدس درستی بزنیم، چون اگر ﭘﯿﺶدرآمدی نبودن این فیلم تایید شود به این معنی است که ناتاشا برای Avengers 4 و بعد از آن باز میگردد.

همچنین بخوانید: فیلم Black Widow ممکن است یک ﭘﯿﺶدرآمد با حضور سرباز زمستان باشد


کامیک-کان سن دیگو نزدیک است و شاید طی آن مقداری اطلاعات از Black Widow یا فاز چهارم MCU برایمان فاش شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.