فیلم Black Widow کاوشی خواهد داشت در نتایج وقایع Captain America: Civil War

بدون شک Black Widow (بیوه سیاه) یکی از سوال برانگیزترین فیلم های دنیای سینمایی مارول است، البته به نظر بهتر است که از فعل گذشته استفاده کنیم چون اکنون اطلاعات خیلی بیشتری از این فیلم داریم، به لطف تماشای Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) که سرنوشت نهایی بیوه سیاه را فاش کرد و ما از ابهام خارج نمود؛ قبل از اینکه Endgame را تماشا کنیم برایمان سوال بود که فیلم انفرادی Black Widow یک عنوان ﭘﯿﺶدرآمدی است یا نه، ولی اکنون می دانیم که ﭘﯿﺶدرآمدی است و وقایع آن در گذشته اتفاق می افتد.

در این میان، خانم جک شفر نویسنده Black Widow اطلاعات جالبی را در رابطه با این فیلم فاش کرده که به ما کمک می کند تا بفهمیم منتظر چه چیزی هستیم. طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که فاش شد این فیلم قرار است کاوشی در گذشته ناتاشا رومانوف داشته باشد، زمانی که او در بوداپست (پایتخت مجارستان) بود، اما همزمان بخشی از وقایع آن بعد از حوادث فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) اتفاق می افتد. پس اکنون تا حدودی می دانیم موضوع اصلی فیلم Black Widow درباره چیست.

همچنین بخوانید | گزارش: Blade و Deadpool 3 می توانند اولین فیلم های درجه بزرگسال MCU باشند

فیلم Captain America: Civil War در سال ۲۰۱۶ اکران شد و Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) در ۲۰۱۸، بنابراین ما هیچ اطلاعی نداریم که بیوه سیاه طی این دو سال دقیقا مشغول چه کاری بوده است، ولـی حالا به لطف فیلم Black Widow مطلع خواهیم شد. با این حساب، و طبق تایید جک شفر، فیلم بیوه سیاه کاوشی خواهد داشت در نتایج حوادث جنگ داخلی و مبارزه بین اعضای تیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ در فرودگاه که موجب از هم پاشیدن این تیم شد، و استیو را مجاب کرد که بهتر است سپر خودش را کنار بگذارد.

فیلم Black Widow

از طرفی، در Black Widow ما به گذشته می رویم و با نسخه جوان تر ناتاشا روبرو می شویم، پس شاید در همین فیلم فاش شود که او چطور به سازمان شیلد می پیوندد؛ که قطعا می تواند اتفاق هیجان انگیزی برای طرفداران باشد. علاوه بر این موارد قابل انتظار، و علاوه بر پاسخ هایی که این فیلم به سوال های ما خواهد داد، با تماشای Black Widow متوجه چیزهای زیادی در مورد ناتاشا خواهیم شد، این فیلم می تواند به مسائلی بپردازد که تاکنون به آنها فکر نکرده ایم؛ و همانطور که کوین فایگی نویدش را داده، این فیلم دنیای سینمایی مارول را تغییر خواهد داد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Panther 2: دانای گوریرا برای بازی در نقش اوکویه بازمیگردد

مارول، طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ ضمن اینکه تایید کرد فیلم انفرادی بیوه سیاه در تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) پا به گیشه می گذارد، فاش کرد که در آن شاهد حضور فلورنس پیو (Midsommar)، دیوید هاربر (سریال Stranger Things) و ریچل وایس (The Favourite) خواهیم بود، این ستاره ها این روزهـا جلوی دوربین فیلم جدید مارول می رونـد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.