فیلم سینمایی Black Widow اوایل اسفند جلوی دوربین می رود!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم سینمایی Black Widow (بیوه سیاه) محصول Marvel Studios و Disney با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون قرار است در روزهای پایانی ماه فوریه پا به فاز تولید بگذارد. مدتی شایعه شده بود که Black Widow قرار است نخستین فیلم مارول باشد که با درجه سنی بزرگسال (R-rated) ساخته می شود، اما تا به امروز این ادعا از سوی سازندگان فیلم تایید نشده، بنابراین هیچ اطلاعاتی از فضای داستانی اولین فیلم انفرادی بیوه سیاه نداریم.

شخصیت کلر وایانت (Claire Voyant) معروف به بیوه سیاه نخستین بار در سال ۱۹۴۰ معرفی شد و اولین ابرقهرمان زن در تاریخ کتاب های مصور بود. در سال ۱۹۶۴ استن لی و تیمش این اسم مستعار را زنده کردند و شخصیت جدیدی را به وجود آوردند؛ جاسوس روس ناتاشا رومانوف که ابتدا بعنوان یک دشمن برای مرد آهنی معرفی شد، او بعدا به ایالات متحده پناهنده می شود و در نهایت به سازمان شیلد می پیوندد. اما چند دهه بعد، خانم جوهانسون بعنوان بازیگر نقش بیوه سیاه در فیلم Iron Man 2 معرفی شد و سال گذشته میلادی هم وی را در Avengers: Infinity War ملاقات کردیم.

نقش آفرینی درخشان جوهانسون باعث شد تا طرفداران بیشتر از همیشه عاشق بیوه سیاه شوند، از روز ورود او به دنیای سینمایی مارول همه از مارول خواستند تا یک فیلم انفرادی برای این شخصیت بسازد. تا سال گذشته که مارول تایید کرد قرار است واقعـا فیلم Black Widow را بسازد، خانم کیت شورلند هم بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Black Widow داریم؛ (تا ۱۹ دی)

حال، The GWW [که معمولا منبع معتبری است] با انتشار یک گزارش فاش نموده که جوهانسون و کمپانی قصد دارند از ۲۸ فوریه (مصادف با ۹ اسفند) کار بر روی پروژه سینمایی Black Widow را آغاز کنند. انتظار می رود که صحنات فیلم را در میامی و کرواسی جلوی دوربین برونـد. در مورد داستان این فیلم هیچ اطلاعاتی نداریم هنوز، اما بر پایه چیزهایی که در مورد شخصیت های حاضر در فیلم فاش شده، می دانیم که مثلا شرور اصلی فیلم قرار است شخصی “شورانگیز” باشد، یکی از دیگر شخصیت های داستان “باند مونث” توصیف شده، یا مثلا “شرور زن حیله گری” که در دهه پنجم عمرش قرار دارد.

Black Widow 2020

از عوامل پشت صحنه Black Widow می توانیم به راب هاردی ﻓﯿﻠﻢبردار Mission: Impossible – Fallout اشاره کنیم که قرار است پشت دوربین بنشیند، که شاید یک نشانه باشد مبنی بر اینکه این فیلم هم مثلا پروژه اخیر تام کروز پر از صحنات اکشن و مهیج است. یک احتمال وجود دارد که اگر درست باشد شاهد ارتباط هایی بین دو فیلم Black Widow و Captain Marvel (کاپیتان مارول) خواهیم بود، مخصوصا با توجه به اینکه خانم Jac Schaeffer یکی از نویسندگان Captain Marvel (کاپیتان مارول) کسی است که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی فیلم انفرادی بیوه سیاه را نوشتـه.

همچنین بخوانید | شایعه: فیلم های Black Widow و Eternals در سال ۲۰۲۰ اکران می شوند!

هنوز تاریخ شروع اکران Black Widow بطور رسمی تایید نشده، اما یکم می ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) یک احتمال خیلی قوی است.


منبع: The GWW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.