اولین تریلر فیلم Black Widow چه اطلاعاتی به ما داد؟

مارول بعد از مدتها انتظار، بلاخره اولین تریلر رسمی از فیلم به شدت مورد انتظار Black Widow را منتشر کرد، و به طرفداران نوید یک فیلم فوق العاده دیگر را داد. حال مـا قصد داریم کاوشی داشته باشیم درون این تریلر تا مقداری اطلاعات از آن برداشت کنیم. Black Widow قرار است استارت فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) را بزند، این فیلم بهار سال آینده راهی گیشه می شود و به روایت داستانی می پردازد که در گذشته اتفـاق افتاده، بین حوادث Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ داخلی).

از زمانی که اسکارلت جوهانسون برای اولین بار در نقش بیوه سیاه (ناتاشا رومانوف) ظاهر شد، یعنی سال ۲۰۱۰ و در فیلم فراموش نشدنی Iron Man 2، طرفداران MCU خواستار تولید یک فیلم انفرادی برای او بوده اند. مارول برای ده سال طرفداران را منتظر گذاشت، و درست زمانی فیلم انفرادی بیوه سیاه را ساخت که او کشته شد. کمی عجیب است، اما ظاهرا خود مارول اینطور برنامه ریزی کرده تا در فاز چهارم هم شاهد حضور ناتاشا باشیم، تجربه هم ثابت کرده که مارول هیچوقت بدون برنامه کاری انجام نمی دهد (به لطف رئیس این کمپانی کوین فایگی) پس جای بحثی باقی نمی ماند.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی فیلم Black Widow توسط مارول منتشر شد؛

طبق صحنات تریلر، ظاهرا بوداپست یکی از مهم ترین لوکیشن های فیلم انفرادی بیوه سیاه است. در فیلم The Avengers، اگر به یاد داشته باشیده بیوه سیاه و هاکای اشاره کردند که مبارزه با چیتاوری‌ها آنها را به یاد وقایـع بوداپست می اندازد، در Avengers: Endgame و در سیاره Vormir هم هاکای اشاره کرد که راه درازی را از بوداپست طی کرده اند؛ حال دقیقا معلوم نیست که این شهر چرا تا این اندازه برای ناتاشا مهم است، شاید فیلم Black Widow با نمایش چند فلاش‌بک برای ما اهمیت بوداپست در سرگذشت بیوه سیاه را فاش کند.

بیوه سیاه ۲۰۲۰

شاید Black Widow یک فیلم پیش‌درآمدی باشد، ولی ممکن است یک پایان باشد برای ماجراجویی های ناتاشا در MCU و با یک جمع‌بندی، پرونده این شخصیت را برای همیشه ببندد. این تریلر همچنین فاش می کند که ناتاشا در حال فرار است، که با توجه به وقایع Captain America: Civil War و کمکش به کاپیتان آمریکا، اتفاق چندان عجیبی نیست. یکی دیگر از بخش های جالب تریلر، تایید بازگشت ویلیام هرت برای بازی در نقش ژنرال تادئوس تاندربولت راس است. در تریلر با نسخه جوان تر این شخصیت روبرو می شویم، که می تواند تاییدی باشد برای حضور او در صحنات مربوط به گذشته؛ حال معلوم نیست چه ارتباطی بین تاندربولت راس و ناتاشا وجود دارد.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision شخصیت کابوس (Nightmare) را وارد MCU می کند؛ [شایعه]

این تریلر بطور رسمی ما را با یلنا بلووا (با بازی فلورنس پیو) آشنا می کند، که ظاهرا مثل یک خواهر برای ناتاشا رومانوف است. و از آنجا که او هم مثل ناتاشا در اتاق سرخ آموزش دیده، یک بیوه سیاه است و تریلر هم او را با یک مبارزه جالب معرفی می کند. بواسطه این مبارزه مهیج متوجه می شویم که ناتاشا و یلنا از نظر قدرت و مهارت یکسان هستند. یکی دیگر از بخش های مهم تریلر، بدون شک به نمایش گذاشتن لباس‌های جدید بیوه سیاه است؛ علاوه بر روی کار آوردن دو لباس جدید و متفاوت، ظاهرا Black Widow پر شده از صحنات اکشن و نفس‌گیر که تایید می کند مارول پول زیادی را خرج تولید این فیلم کرده است‌.

بیوه سیاه

فیلم Black Widow احتمالا یک خداحافظی بزرگ و باشکوه با بیوه سیاه خواهد بود، این فیلم قرار است ما را به گذشته ببرد و داستان ناتاشا رومانوف را روایت کند، تریلر نیز تایید می کند که قرار است شاهد نمایش فلاش‌بک‌هایی از گذشته باشیم، از زمانی که ناتاشا ۲۰ سال سن داشت و هنوز مشغول آموزش دیدن بود. در کنار این موارد، تریلر Black Widow بطور رسمی تسک‌مستر (Taskmaster) را به ما معرفی می کند؛ این آدمکش قدرتمند فقط کافیست یک مهارت را با چشم ببیند، سپس به سرعت آن را یاد می گیرد، به همین دلیل شکست دادن او خیلی سخت و تقریبا غیرممکن است. ما از نقش دقیق او در فیلم اطلاعات دقیقی نداریم، ولی باید بگوییم که واکنش طرفداران نسبت به لباس او در فیلم منفی بوده است‌.

همچنین بخوانید | ثور ممکن است بعد از Thor: Love and Thunder برای فیلمهای بعدی MCU بازگردد!

و مهم تر از معرفی تسک‌مستر، نشان دادن نگهبان سرخ است که به نظر می رسد شخصیتی جالب و دوست داشتنی باشد (با بازی دل‌نشین دیوید هاربر). نگهبان سرخ در واقع نسخه روس کاپیتان آمریکاست، که در فیلم Black Widow ظاهرا کمی چاق شده؛ اصلا معلوم نیست چرا مارول دوست دارد شخصیت های جالب خودش را چاق کند. بر پایه تریلر، می توانیم بگوییم که نگهبان سرخ قرار است به ناتاشا در رسیدن به هدفی که دارد کمک کند. البته باید بگوییم که نسبت او با ناتاشا ظاهرا بیشتر از یک همکار سابق است؛ در کمیک Black Widow: Deadly Origin، ناتاشا با الکس شاتوفسکی ازدواج می کند، که تلاشی است برای رها شدن از زندگی جاسوسی خودش. الکس مرگ خودش را جعل می کند تا برای تبدیل شدن به نگهبان سرخ آموزش ببیند، و ناتاشا هم تسلیم سرنوشتی می شود که به نظر اجتناب‌ناپذیر می آید. حال دقیقا معلوم نیست که در دنیای سینمایی مارول رابطه ناتاشا و الکس به چه صورت است.

فیلم بیوه سیاه

تریلر فیلم انفرادی بیوه سیاه به ما نمایی از شخصیت خانم ریچل وایس نشان داد که ملینا نام دارد. در کتاب های مصور مارول، این شخصیت تبدیل به یک ابرجاسوس به نام Iron Maiden (دوشیزه آهنی) می شود، و جزو دشمن های ناتاشا محسوب میگردد. در MCU، ملینا یک بیوه سیاه است که مانند ناتاشا در اتاق سرخ آموزش دیده، ولی هنوز نمی دانیم که چه نقشی در وقایع فیلم دارد.

مارول بطور رسمی تایید کرده که اکران فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود. منتظر انتشار فـراگزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید، و ما را با نظرهای خودتون همراهی کنید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline