مرد آهنی به دنیای سینمایی مارول بازمیگردد؛ برای فیلم Black Widow

یک گزارش تازه منتشر شده تایید می کند که رابرت داونی جونیوز قرار است به دنیای سینمایی مارول (MCU) بازگردد، طبق ادعای این گزارش او در فیلم انفرادی Black Widow باری دیگر تونی استارک ملقب به مرد آهنی را به تصویر خواهد کشید؛ Black Widow اولین فیلم از فاز چهارم MCU است که وقایع آن بعد از رویدادهای Captain America: Civil War but اتفاق می افتد، و قبل از حوادث Avengers: Infinity War. از طرفی انتظار می رود که در این فیلم به گذشته ناتاشا اشاره شود تا بتوانیم کاوشی در خاستگاه او داشته باشیم.

اسکارلت جوهانسون ستاره اصلی این فیلم است، از دیگر بازیگرهای Black Widow هم می توانیم به دیوید هاربر در نقش نسخه روسی کاپیتان آمریکا که نگهبان سرخ نام دارد، ریچل وایس و فلورنس پیو در نقش بیوه های سیاه اشاره کنیم. شخصیت شرور اصلی این فیلم تسک‌مستر (Taskmaster) نام دارد، او دشمنی چالش برانگیز است که حافظه بسیار قدرتمندی دارد، مثلا اگر بخواهد یک هنر رزمی را یاد بگیرد فقط کافیست حرکات یک استاد را نگاه کند. تا این لحظه بطور رسمی فاش نشده که بیوه سیاه در این فیلم متحدی دارد یا نه، ولی یک گزارش تازه منتشر شده خبر از نمایش شدن یک چهره بسیار آشنا می دهد.

همچنین بخوانید | پوستر فیلم Black Widow در D23 Expo نمایان شد؛ اولین نگاه به نگهبان سرخ

بر پایه یک گزارش تازه که توسط ددلاین منتشر شده، آقای جونیور که در حقیقت تا قبل از به پایان رسیدن فاز سوم مهم ترین بازیگر MCU بوده، قرار است در فیلم سینمایی Black Widow باری دیگر در نقش تونی استارک (مرد آهنی) ظاهر شود. این خبر چند وقتی است که مدام زمزمه می شود، ولی تصور می شد که یک شایعه باشد چون فیلم Black Widow به مارول این امکان را می دهد تا هر کدام از شخصیت هایی که بخواهد را درون داستان بگنجاند، ولی این نخستین باری است که ما خبر حضور مرد آهنی در فیلم بیوه سیاه را از زبان یک منبع رسمی و معتبر می شنویم.

مرد آهنی Black widow

در این گزارش اطلاعات بیشتری فاش نشده، به همین دلیل فقط می دانیم که مرد آهنی در Black Widow دیده خواهد شد، ولی اینکه نقشش تا چه اندازه پررنگ است را هنوز نمی دانیم. ولی به احتمال قوی، اگر این گزارش درست باشد و آقای جونیور بازگردد، برای حضور در یک صحنه کوتاه یا نهایتا چند سکانس جزئی و نچندان مهم خواهد بود. در همایش کامیک-کان سن دیگو کلیپی از Black Widow به نمایش گذاشته شد که در آن تونی به ناتاشا می گوید “آنها به دنبال تو هستند”، که مربوط می شد به وقایع فیلم Civil War. سپس در صحنات جدید کلیپ شاهد فرار ناتاشا هستیم، پس حوادث این فیلم درست در زمانی اتفاق می افتد که ناتاشا سعی دارد خودش را تا جای ممکن مخفی نگه دارد. بنابراین بعید نیست که در قسمتی از فیلم برای کمک گرفتن با تونی تماس بگیرد یا حتی به ملاقات او برود.

همچنین بخوانید | عنوان و تاریخ شروع اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول؛

البته از آنجا که وقایع این فیلم در گذشته اتفاق می افتد و قرار است کاوشی داشته باشد در سرگذشت ناتاشا، ممکن است صحنه مرد آهنی مربوط به گذشته باشد. پس باید این احتمال را هم در نظر بگیریم که آقای جونیور برای جلوی دوربین بردن صحنه جدید بازنگردد و بجای این کار، از یک صحنه تاکنون استفاده نشده استفاده کنند. ولی در کل، قضیه هر چه که باشد بلاخره بطور رسمی فاش خواهد شد، اکران Black Widow نیز قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود. منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار خسته نباشید
    بعید نیست که تونی استارک حضور داشته باشه و آقای داونی ممکنه برای بازی برگرده و شاید هم شاهد عملکردی شبیه به ددپول ۲ باشیم که یعنی همونطور که گفتید ممکنه از صحنه های قبلی که نشون داده نشده استفاده کنن
    امیدوارم یک صحنه ای هم به استیو راجرز اختصاص بدن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.