وقایع فیلم Black Widow بعد از حوادث Captain America: Civil War اتفاق می افتد!

از زمانی که ناتاشا رومانوف معروف به بیوه سیاه (با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون) بواسطه فیلم Iron Man 2 پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) گذاشت، طرفداران این شخصیت خواستار تولید یک فیلم انفرادی برای وی بوده اند. طی فاز دوم و سوم انجام این کار ممکن نشد، اما مارول تایید کرده که Black Widow بطور قطع یکی از فیلم های فاز چهارم MCU خواهد بود.

بعد از اینکه تایید شد مارول بطور رسمی مشغول کار بر روی فیلم انفرادی Black Widow است، این سوال به ذهن طرفداران خطور کرد که وقایع این فیلم در چه دوره ای از زندگی ناتاشا اتفاق می افتد. این چند ماه اخیر را با فکر کردن به این سوال گذراندیم، طی این مدت هم فیلم بیوه سیاه صاحب کارگردان، و تعدادی بازیگر شد. تا اینکه Avengers: Endgame (پایان بازی) روی پرده رفت و تایید کرد که Black Widow بطور قطع یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی خواهد بود.

همچنین بخوانید | اسکارلت جوهانسون از آینده شخصیت بیوه سیاه در MCU می گوید؛

با این وجود باز هم یک سوال تازه ایجاد می شود: این فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی قرار است به نمایش داستانی از جوانی ناتاشا بپردازد یا اینکه اتفاقاتی پیش از حوادث جنگ ابدیت؟ در این نقطه یک شایعه تازه منتشر شده جواب ما را داده است. این شایعه ادعا می کند وقایع فیلم Black Widow بعد از حوادث Captain America: Civil War اتفاق می افتد، کـه از صحبت های اخیر سباستین استن بازیگر نقش سرباز زمستان در فیلم MCU نشات گرفته است. ما نمی توانیم بطور کامل به صحبت های او اعتماد کنیم، ولی شاید خیلی هم بی اساس نباشد!

Black widow فیلم

البته اینکه وقایع فیلم Black Widow در چه دوره ای اتفاق می افتد هنوز یک معماست و شایعه جدید را هم تا زمانی که توسط مارول یا یکی از عوامل نزدیک به پروژه تایید نشود نمی توانیم باور کنیم. ولی اینکه به نمایش اتفاقات بعد از Captain America: Civil War بپردازند واقعا ایده خوبی به نظر می رسـد، چون ما بیوه سیاه را بعد از وقایع Civil War دیگر ندیدیم، تا زمانی که فیلم Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) پا به گیشه گذاشت و او با ظاهری کاملا متفاوت بازگشت. پس طی این فاصله زمانی ۲ ساله اتفاق های مختلفی ممکن است رخ داده باشد و امیدواریم که یک ماجراجویی خیلی مهیج، نفسگیر و تماشایی بوده باشد!

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Falcon & Winter Soldier در ماه اکتبر آغاز می شود

طبق تازه ترین شایعه های منتشر شده، فیلم سینمایی Black Widow در تاریخ یکم ماه مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت سال ۹۹) روی پرده خواهد رفت، اما خود مارول هنوز این تاریخ را تایید نکرده است. از بازیگرانی که تاکنون به این پروژه پیوسته اند می توانیم به او.تی. فاگبنلی (سریال سرگذشت ندیمه) که هنوز معلوم نیست قرار است چه نقشی داشته باشد، دیوید هاربر (سریال چیزهای عجیب)، ریچل وایس (مومیایی، سوگلی، بازگشت مومیایی) که بتازگی وارد مذاکره شده، فلورنس پیو (مبارزه با خانواده ام)، و همچنین اندره هلند (سریال کسل راک و فیلم مهتاب) در نقش شخصیت شرور اصلی فیلم اشاره کنیم.

در انتها باید یادآوری کنیم که مارول استودیوز خانم ﮐﯿﺖ ﺷﻮﺭﻟﻨﺪ را برای کارگردانی این فیلم به شدت مورد انتظار انتخاب کرده است. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.