فیلم مارولی Black Widow صاحب یک خلاصه داستان جدید شد؛

اوایل تابستان و طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ بود که مارول بطور رسمی فاش کرد Black Widow اولین فیلم از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد بود، اما اطلاعات خاصی را در مورد این فیلم منتشر نکرد. بنابراین چند ماهی را در بی اطلاعی گذراندیم و بزرگ‌ترین سوالمان این بود کـه وقایع فیلم انفرادی بیوه سیاه در چه زمانی اتفاق می افتد. اما وقتـی که مارول اولین تریلر رسمی Black Widow را منتشر کرد، ما موفق شدیم نخستین نگاه اجمالی خودمان را داشته باشیم به شخصیت های این فیلم و همچنین مقداری اطلاعات جدید از آن برداشت کردیم‌.

این تریلر مهیج و تماشایی به وضوح تایید کرد که وقایع این فیلم بعد از حوادث Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) اتفاق می افتد و زمانی را به نمایش می گذارد که ناتاشا رومانوف (با بازی اسکارلت جوهانسون) سعی داشت فرار کند. این فیلم در واقع یک عنوان پیش‌درآمدی است و فاش می کند که بین وقایع دو فیلم Civil War و Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) چه اتفاقی برای ناتاشا رخ می دهد. از طرفی، اولین فیلم فاز چهارم MCU قرار است کاوشی در گذشته داشته باشد و سرگذشت بیوه سیاه را برای ما فاش کند‌.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان فیلم مارولی Eternals (ابدی‌ها) منتشر شد؛

ناتاشا در این فیلم با تعدادی از کسانی که در گذشته آنها را می شناخته برخورد می کند، مثلا خواهرش (نه واقعی) یلنا (با بازی فلورنس پیو)، و نگهبان سرخ (دیوید هاربر) که در واقع نسخه روس کاپیتان آمریکاست. او قرار است در فیلم انفرادی خودش با یک شرور مرموز به نام تسک‌مستر (Taskmaster) روبرو شود که احتمالا یک چالش خیلی بزرگ برایش خواهد بود. حال، یک خلاصه داستان تازه از Black Widow منتشر شده که حاوی مقداری اطلاعات از داستان این فیلم مهیج و اکشن است.

black widow 2020

در این خلاصه داستان آمده که «در فیلم تمام اکشن، مهیج و جاسوسی بیوه سیاه محصول مارول استودیوز، ناتاشا رومانوف ملقب به بیوه سیاه با بخش های تاریک گذشته اش روبرو می گردد، وقتی که یک توطئه مرتبط با گذشته وی را درگیر می کند. شخصی در تعقیب ناتاشاست که هیچ چیزی نمی تواند متوقفش کند، در نتیجه او باید با سابقه‌اش بعنوان یک جاسوس و روابط گسسته‌اش مربوط به زمانی که هنوز یکی از اعضای تیم انتقام‌جویان نبود دست و پنجه نرم کند.» این خلاصه داستان تایید می کند که «گذشته» نقش قابل توجه ای در وقایع فیلم Black Widow دارد، و شخص غیرقابل توقفی که در تعقیب ناتاشاست بطور قطع تسک‌مستر می باشد.

همچنین بخوانید | دنیای سینمایی مارول؛ Doctor Strange 2 ظاهرا وضعیت چندان خوبی ندارد

مارول بطور رسمی تایید کرده که اکران فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود؛ این فیلم شاید یک عنوان پیش‌درآمدی باشد، ولی قرار است دنیای سینمایی مارول را وارد یک عصر جدید کند و در نتیجه یکی از فیلم های خیلی مهم این فرانچایز است. بیوه سیاه طی حوادث Endgame کشته شد اما داستانش به یک پایان کامل نرسید و Black Widow فیلمی است که می تواند به طرفداران فرصتی برای خداحافظی با ناتاشا هدیه دهد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline