ظاهرا Black Widow واقعا قرار است نخستین فیلم مارول با درجه سنی بزرگسال (R) باشد؛

چند هفته قبل، یک شایعه تازه منتشر شد که ادعـا می کرد کمپانی Marvel Studios در حال بررسی امکان ساخت یک فیلم درجه بزرگسال است؛ طبق این شایعه ظاهرا آنها قصد دارند در صورت امکان فیلم Black Widow (بیوه سیاه) را بـا درجه سنی بزرگسال (R-rated) بسازنـد، حالا یک منبع دیگر هم چنین ادعایی را تایید کـرده است.

وبلاگ The Crazy Days and Nights (روزها و شبهای دیوانه وار) که توسط EntyLawyer گردانده می شود، چند هفته قبل یک Blind Item منتشر کرد که در آن به گروه سنی بزرگسال فیلم Black Widow اشاره شده بود. در این پست به امکان ساخت چنین فیلمی توسط مارول اشاره شد، که البته منبع چندان قابل اعتمادی نیست ولی امکان واقی بودن چنین ادعایی را بیشتر می کنـد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Black Widow داریم؛ (تا ۱۹ دی)

وقتی که اعلام شد مارول قصد ساخت یک فیلم R-rated را دارد، به احتمال قوی تعجب کردید؛ ولی بهتر است متعجب نشوید. چون باب ایگر مدیر عامل کمپانی دیزنی پیش از این به امکان ساخت چنین فیلمی اشاره کرده بود، زمانی کـه در مورد کمپانی Fox و فیلم Deadpool صحبت می کرد: “ما فکر می کنیم این ممکن است فرصتی برای یک برند Marvel-R برای چیزی مثل Deadpool باشد، در حین اینکه ما اجازه می دهیم طرفداران بدانند چه چیزی در راه است، فکر می کنیم که می توانیم آن را بخوبی مدیریت کنیم…

black widow

اگر فیلمی با درجه سنی بزرگسال ساخته شود، واقعا می تواند یک اتفاق تازه برای دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد، که مدیرعامل دیزنی قبلا به امکان وقوع این اتفاق اشاره کرده بود. از طرفی، قرارداد بین فاکس و دیزنی بزودی قطعی می شود پس اگر دیزنی قصد داشته باشد قسمت بعدی Deadpool یا فیلم X-Force را بسازد، باید به تولید فیلم های درجه بزرگسال تن دهد. البته می تواند با یک ریبوت تمام قضیه را حل کند، ولی نباید انتظار داشته باشد که طرفداران ددپول از این حرکت حمایت کنند!!

همچنین بخوانید | شایعه: فیلم های Black Widow و Eternals در سال ۲۰۲۰ اکران می شوند!

تولید فیلم Black Widow با درجه سنی R یک اتفاق بزرگ خواهد بود که کمک بزرگی به گسترش دنیای سینمایی مارول می کنـد، این فیلم می تواند شروع کننده جریانی بزرگ باشد و راه را برای تولید عناوین جدید و جالب تری باز کند؛ چون این گروه سنی به سازندگان فیلم آزادی خیلی زیادی می دهد، پس می تواند فرصتی باشد برای تولید فیلم های جدید X-Men از جمله Deadool و شاید Gambit. البته فعلا هیچ چیز قطعی نیست و برای روشن شدن قضیه باید کمی بیشتر صبر کنیم…

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم سینمایی Black Widow محصول Marvel Studios و Disney با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون قرار است در روزهای پایانی ماه فوریه (اوایل اسفند امسال) پا به فاز تولید بگذارد، اما این خبر هنوز بطور رسمی تایید نشده است.


منبع: mcucosmic

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.