پوستر فیلم Black Widow در D23 Expo نمایان شد؛ اولین نگاه به نگهبان سرخ

یک پوستر جالب از فیلم سینمایی Black Widow (بیوه سیاه) طی رویداد D23 Expo توسط مارول منتشر شد، که در آن می توانیم ناتاشا را با لباس جدیدش مشاهده کنیم و همچنین اولین نگاه خودمان را به نگهبان سرخ (Red Guardian) داشته باشیم. تقریبا ده سال بعد از اولین حضورش در دنیای سینمایی مارول بواسطه فیلم Iron Man 2، ناتاشا رومانوف (با بازی Scarlett Johansson) قرار است بلاخره صاحب یک فیلم انفرادی شود. اوایل سال جاری بود که فاز تولید این فیلم آغاز شد و ماه گذشته هم طی همایش کامیک-کان سن دیگو مارول بطور رسمی تایید کرد که Black Widow اولین فیلم از فاز چهارم MCU است.

وقایع این فیلم طبق شنیده ها بین حوادث Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و Avengers: Infinity War (انتقامجویان: جنگ ابدیت) اتفاق می افتد، حوادثی که طی این فاصله زمانی دو ساله برای شخصیت های MCU رخ داده همواره یک سوال بزرگ بوده است، که بزودی جوابی نچندان کامل برایش پیدا خواهیم کرد. ما تصور می کردیم که فیلم Black Widow قرار است تمرکز خودش را بر روی دورانی که ناتاشا در برنامه Red Room (اتاق سرخ) شرکت داده شده بود و آموزش می دید تا چطور یک قاتل باشد قرار دهد، اما در عوض او قرار است در فیلم انفرادی اش به جنگ با سازمانی که از وی یک قاتل ساخته برود.

همچنین بخوانید | مارول ظاهر شخصیت های اصلی فیلم Eternals را نمایان کرد؛

شکی نداریم که Black Widow داستان جالبی دارد، اما این تنها ویژگی فیلم بیوه سیاه نیست؛ در این فیلم قرار است شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر درجه یک باشیم. فلورنس پیو (زنان کوچک) و ریچل وایس (کنستانتین ۲۰۰۵) هر دو بازیگران نقش بیوه سیاه از رد روم هستند که به ترتیب یِلِنا بِلووا و ملینل وُستاکوف نام دارند. دیوید هاربر ستاره سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) شخصیتی به نام نگهبان سرخ را به تصویر می کشد، که در واقع نسخه روس کاپیتان آمریکاست. تست مستر (Taskmaster) شرور اصلی Black Widow است اما هنوز نام بازیگر این نقش اعلام نشده. در پوستر فیلم می توانیم ظاهر شخصیت های اصلی را مشاهده کنیم، ولی با انتشار تریلر اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

Black widow 2020

باید اشاره کنیم که Marvel Studios این پوستر جالب را در رویداد D23 Expo 2019 به نمایش گذاشته شده و نسخه اصلی آن هنوز بصورت آنلاین منتشر نشده است. در مرکز توجه می توانیم ناتاشا را با ظاهر جدیدش مشاهده کنیم، یِلِنا در سمت راست او دیده می شود و در سمت چپ هم نگهبان سرخ را مشاهده می کنیم. در بالـا نیز Taskmaster را می بینیم و دیگر بیوه های سیاه هم در اطراف قابل دیدن هستند. اینطور که به نظر می رسد، در فیلم Black Widow قرار است با بیوه های سیاه زیادی برخورد کنیم، اگر ناتاشا بخواهد با رد روم روبرو شود باید خطر رویایی با دیگر قاتل های ترتیب شده توسط این برنامه را به جان بخرد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow کاوشی خواهد داشت در نتایج وقایع Captain America: Civil War

مارول بزودی پوستر رسمی Black Widow را منتشر می کند و بعد از آن هم تریلر رسمی به دست ما خواهد رسید؛ به محض اینکه فاز تولید به پایان برسد شاهد انتشار اطلاعات جدیدتری از داستان و شخصیت های حاضر در این فیلم خواهیم بود. در انتها باید اشاره کنیم که طبق تایید مارول، فیلم سینمایی Black Widow قرار است در تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline