اولین تریلر رسمی Black Widow چه زمانی منتشر می شود؟

بطور کل این یکی از سیاست های مارول است که تریلر فیلم های جدیدش را تا جایی که ممکن است دیر منتشر می کند تا طرفداران را هیجان زده نگه دارد. به همین واسطه اکنون مدتی است که تریلر جدیدی از سوی مارول استودیوز منتشر نشده و ما نیز همچنان چشم انتظار نشسته ایم. آخرین تریلری که توسط مارول منتشر شد مربوط به Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) بود، آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) که آخرین فیلم ۲۰۱۹ مارول هم بود. با این حساب، امسال دیگر خبری از فیلم جدید مارول نخواهد بود و باید تا ۲۰۲۰ صبر کنیم، سپس Black Widow پا به گیشه خواهد گذاشت.

فیلم سینمایی Black Widow (بیوه سیاه) با نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون قرار است در ماه مِی ۲۰۲۰ راهی گیشه ها شود، بنابراین فیلم بعدی مارول و اولین فیلم از فاز چهارم MCU است. پس، باید این سوال را بپرسیم که اولین تریلر فیلم انفرادی Black Widow چه زمانی منتشر خواهد شد؟؟ بدون شک ما نمی توانیم یک تاریخ دقیق را حدس بزنیم، چون مارول شاید برای انتشار تریلر فیلم های خودش یک الگو داشته باشد ولی تعهدی ندارد که همیشه طبق این برنامه کند و شاید تصمیم بگیرد کاری کاملا متفاوت انجام دهد. ولی با بررسی سابقه مارول، می توانیم ماه انتشار اولین تریلر فیلم بیوه سیاه را تا حدودی حدس بزنیم، نه بیشتر.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از حضور مرد آهنی در فیلم Black Widow

طی دو سال گذشته، مارول اولین تریلر فیلم های ماه مِی خوش را در آخرین روزهای سال قبل منتشر کرده است؛ مثلا اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War (انتقامجویان: جنگ ابدیت) در ماه نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد، و تریلر Avengers: Endgame (پایان بازی) هم در ماه دسامبر ۲۰۱۸ [خود فیلم ها به ترتیب در ماه مِی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ روی پرده رفتند]. البته با توجه به اینکه فیلم های یاد شده از سری Avengers هستند و اهمیت بیشتری برای استودیو داشته اند، بعید نیست که برای تبلیغات و جذب مخاطب از الگوی متفاوتی پیروی کرده باشد، پس احتمالش وجود دارد که در رابطه با Black Widow بطور کامل متفاوت عمل کند.

Black widow 2020

ولی، اگر این دو مورد را مثال خوبی برای مقایسه تصور نکنیم [با توجه به اهمیت تجاری چند برابر آنها]، می توانیم به فیلم مِی ۲۰۱۷ که Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان) نام داشت اشاره کنیم، تریلر این فیلم در ماه دسامبر ۲۰۱۶ به دست طرفداران رسید. طبق این الگو، هنوز چند ماه دیگر باقی مانده تا مارول اولین تریلر رسمی Black Widow را منتشر و بطور رسمی تبلیغات برای آن را آغاز کند. این چند مقایسه بطور قطع زیاد قانع کننده نیست و نمی توانیم با توجه به آنها با اطمینان چیزی بگوییم، ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد مارول در رابطه با فیلم انفرادی اسکارلت جوهانسون هم از همین الگو استفاده خواهد کرد.

همچنین بخوانید | خانم مارول (Ms. Marvel) در فیلم و سریال های آینده MCU حضور خواهد داشت؛

لپ کلام اینکه؛ اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Black Widow به احتمال قوی در هفته نخست ماه دسامبر (اواسط دی ماه سال جاری) منتشر خواهد شد. در این میان باید اشاره کنیم که اکران فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود. منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.