در Black Widow قرار است با نسخه جوان‌تر ناتاشا رومانوف ملاقات کنیم؛

ما می‌دانیم که فیلم Black Widow (بیوه سیاه) ما را به گذشته دنیای سینمایی مارول (MCU) می‌بـرد و حوادثی را به نمایش می‌گذارد که بین وقایع دو فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) اتفاق افتاده. اما اینطور که دیوید وایت و پاول گوچ چهره‌پردازها و آرایشگرهای Black Widow در تازه‌ترین اظهارات خودشان فاش کرده‌اند، فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است ما را به گذشته دورتری ببرد.

این دو چهره‌پرداز که سابقه دریافت جایزهٔ اسکارِ بهترین چهره‌پردازی و آرایش مو را در کارنامه هنری خودشان دارند، در مصاحبه با وبگاه Variety فاش کرده‌اند که: «ما قرار است به زمانی برویم که آنها خیلی جوان‌تر بودند. و ما بازیگرانی داریم که نسخه خیلی جوان‌تر از شخصیت‌های خودشان در فیلم را به تصویر می‌کشند…» این ادعا تایید می‌کند که در فیلم Black Widow ما قرار است ملاقاتی داشته باشیم با نسخه خیلی جوان‌تر ناتاشا رومانوف — البته هنوز معلوم نیست چقدر جوان‌تر.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و غیررسمی) از Black Widow درباره هویت شرور فیلم، حضور مرد آهنی و…

این گفتگوی جالب در نود و دومین دوره جوایز اسکار (Academy Awards) انجام شد، جایی که وایت و گوچ برای کار شگفت‌انگیز خودشان در فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) نامزد دریافت جایزه بهترین چهره‌پـردازی و آرایش مو شده بودنـد.‌ اسکارلت جوهانسون بازیگر نقش ناتاشا هم در این مراسم حضور داشت، او نیز بخاطر بازی در فیلم Jojo Rabbit (جوجو رابیت) نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده بود، همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم Marriage Story (داستان ازدواج). بد نیست اشاره کنیم که فلورنس پیو همبازی خانم جوهانسون در Black Widow هم در اسکار امسال حضور داشت‌‌، او برای بازی در فیلم Little Women (زنان کوچک) نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

بیوه سیاه ۲۰۲۰

در خلاصه داستان این فیلم آمده که «در فیلم تمام اکشن، مهیج و جاسوسی بیوه سیاه محصول مارول استودیوز، ناتاشا رومانوف ملقب به بیوه سیاه با بخش های تاریک گذشته اش روبرو می گردد، وقتی که یک توطئه مرتبط با گذشته وی را درگیر می کند. شخصی در تعقیب ناتاشاست که هیچ چیزی نمی تواند متوقفش کند، در نتیجه او باید با سابقه‌اش بعنوان یک جاسوس و روابط گسسته‌اش مربوط به زمانی که هنوز یکی از اعضای تیم انتقام‌جویان نبود دست و پنجه نرم کند.»

همچنین بخوانید | تاکنون‌ فیلم‌نامه‌ای برای Doctor Strange 2 نوشته نشده است؛

مارول بطور رسمی تایید کرده که اکران فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود؛ از ستاره‌های آن علاوه بر جوهانسون می‌توانیم به دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف ملقب به نگهبان سرخ (Red Guardian)، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا ملقب به بیوه سیاه، و ریچل وایس در نقش ملینا اشاره کنیم. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline