اطلاعاتی تازه (و غیررسمی) از صحنات پس‌ از تیتراژ Black Widow

بـه لطف شیوع کرونا، طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) برای تماشای فیلم Black Widow (بیوه سیاه) در سینما باید چند ماهی بیشتر صبر کنند، در حالی که قرار بود اواسط بهار راهی گیشه شود. ولی حالا که بیشتر سالن‌های سینما در سراسر جهـان تعطیل شده‌اند، مارول حالا نمی‌تواند نخستین فیلم از فاز چهارم MCU را به موقع راهی گیشه کند. ولی، ما با وجود این تاخیر، همچنان شاهد انتشار اطلاعاتی تازه از این فیلم هستیم، این بار مقداری اطلاعات از صحنه پس از تیتراژ Black Widow منتشر شده است.

قبل از هر چیز باید بگوییم که سالن‌های سینما در چین به آرامی در حال باز شدن هستند، و اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود در هم هالیوود هم شرایط مساعد خواهد شد؛ طرفداران MCU برای سالها منتظر بودند تا مارول یک فیلم انفرادی برای ناتاشا رومانوف بسازد، و البته این فیلم سالهاست که در حال توسعه است اما شرایط برای تولیدش تا قبل از اکران Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) فراهم نشد. ناتاشا در این فیلم برای نجات دنیا فداکاری کرد، در نتیجه Black Widow بعنوان یک فیلم پیش‌درآمدی ساخته شده که فاش می‌کند بعد از حوادث فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) تا قبل از شروع جنگ ابدیت (Infinity War) چه اتفاق‌هایی برای ناتاشا رخ می‌دهد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow بجای اکران در «دیزنی پلاس» منتشر می‌شود؛ ممکن یا غیرممکن؟

ما انتظار داریم که Black Widow کاوشی هم در گذشته داشته باشد، زمانی که ناتاشا در اتاق سرخ (Red Room) آموزش می‌دید و هنوز به سازمان شیلد نپیوسته بود. از طرفی، این سوال وجود دارد که فیلم انفرادی بیوه سیاه قرار است چه ارتباطی با وقایع Endgame داشته باشد، که در آن شاهد یک پرش زمانی پنج سالـه بودیم و حالا ۲۰۲۳ شده زمان حال. اگر به یاد داشته باشید اواخر دی ماه سال قبل بود که مقداری اطلاعات غیررسمی درباره هویت شرور Black Widow، حضور مرد آهنی و صحنات پس از تیتراژ آن منتشر شد. مثلا از قول یک منبع شنیدیم که Black Widow شباهت زیادی به فیلم های Mission Impossible (ماموریت غیرممکن) دارد و فقط کافیست جای ناتاشا را با ایتن هانت (با بازی تام کروز) عوض کنیم، یا اینکه الکس شاتوفسکی ملقب به نگهبان سرخ (دیوید هاربر) بدترین بخش فیلم است.

بیوه سیاه ۲۰۲۰

در این میان، شنیدیم که Black Widow دو صحنه پس‌ از تیتراژ دارد؛ در صحنه اول تسک‌مستر و یلنا بلووا (فلورنس پیو) را می بینیم که به ژنرال تاندربولت راس چیزی شبیه به یک کارت حافظه می دهد و به او می گوینـد که تازه کارشان را آغاز کرده اند. در دومی هم هاکای (جرمی رنر) را می بینیم که در زمان حال با بچه های خودش بر سر آرامگاه ناتاشا ایستاده است. طبق اطلاعات تازه منتشر شده نیز صحنه حضور هاکای بر روی آرامگاه ناتاشا واقعا پس از تیتراژ پخش خواهد شد، این صحنه تایید می‌کند که بیوه سیاه مرده و حکم یک وداع با او را دارد — پاسخی به کسانی که گفتند چرا در Endgame برای ناتاشا مراسم خاکسپاری گرفته نشد.

همچنین بخوانید | تصاویری جدید از فیلم مارولی Black Widow؛ هنوز در انتظار اعلام تاریخ اکران جدید

گزارش‌های قبلی ادعا کرده بودند که ملینا (با بازی ریچل وایس) شخصیت شرور فیلم است، اما حالا اطلاعات تازه منتشر شده تایید کرده که تسک‌مستر و یلنا بلووا شرورهای اصلی داستان هستند که برای ژنرال تاندربولت راس کار می‌کنند، و اینکه او.تی. فاگبنلی بازیگر نقش تسک‌مستر است. با این حساب، این دو قرار است جزو شخصیت‌های مهم MCU باشند و در فیلم‌های آینده حضور خواهند داشت. همچنین گفته شده که تسک‌مستر طی یک درگیری در پایان فیلم نگهبان سرخ را می‌کشد، که اصلا بعید نیست حقیقت داشته باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline