پوستر جدید فیلم علمی-تخیلی Bloodshot با بازی وین دیزل

فیلم سینمایی Bloodshot قرار است بزودی (در ماه مارس) راهی گیشه شود و سونی نیز این روزها مشغول آماده شدن برای شروع اکران این فیلم است؛ بتازگی تریلری جالب و تماشایی از فیلم انفرادی بلادشات منتشر شده که به ما نوید یک فیلم مهیج را داده است، و حالا هم این فیلم صاحب یک پوستر چشم‌گیر جدید شده. کمپانی سونی در سال ۲۰۲۰ سه فیلم ابرقهرمانی را روی پرده می برد، دو فیلم از مارول (Morbius و Venom 2) که بدون شک عناوینی موفق خواهند بود و یکی از Valiant که وین دیزل ستاره اصلی آن است.

این فیلم مهیج بر پایه یکی از پرفروش‌ترین کتاب های مصور Valiant ساخته شده و وین دیزل در آن شخصیتی به نام ری گریسون را به تصویر می کشد؛ یک سرباز که کنار زنش، جینا، کشته می شود اما وی را با کمک تکنولوژی به زندگی بازمی‌گردانند، و زمانی که به زندگی باز‌می‌گردد دارای قدرت بدنی و شفای فراانسانی است، شرکت RTS نیز مسئول تحقیقاتی است که هدفش ساختن ابرسرباز می باشد. تریلر Bloodshot فاش کرد که خالقین گریسون حافظه او را تغییر داده اند و ذهنش را به بازی گرفته اند، و هر شخصی که قرار است نابود کنند را بعنوان قاتل همسرش در ذهن او می گنجانند. ری چون هیچ خاطره دقیقی از گذشته‌اش ندارد، بنابراین نمی تواند فرق بیـن واقعیت و خیال را متوجه شود، اما تلاش می کند تا حقیقت را دریابد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Bloodshot 2020 داریم؛

سونی قرار بود با فیلم Bloodshot استارت دنیای سینمایی Valiant را بزند، اما بعد از اینکه حقوق Harbinger را به کمپانی پارامونت فروخت از این هدفش کمی دور شد، و هنوز معلوم نیست چه برنامه ای دارد. پس به احتمال خیلی زیاد Bloodshot بعنوان یک فیلم مستقل و بدون وابسته به یک دنیای بزرگ‌تر روی پرده خواهد رفت. حال پوستری جدید از این فیلم منتشر شده که در آن می توانیم شخصیت اصلی داستان، ری گریسون ملقب به بلادشات را مشاهده کنیم:

bloodshot 2020

فیلم کمیک بوکی Bloodshot توسط دیو ویلسن کارگردانی شده، جف وادلو و اریک هیزرر هم نویسندگان آن هستند. از ستاره‌های این فیلم علاوه بر وین دیزل می توانیم به ایزا گونزالس (بچه راننده، هابز & شاو)، سم هیوین (غریبه)، توبی کبل (چهار شگفت‌انگیز، خشم تایتان‌ها)، و گای پیرس (مرد آهنی ۳) اشاره کنیم. بودجه رسمی Bloodshot هنوز اعلام نشده اما می توانیم اینطور تصور کنیم که پول زیادی خرج آن نشده است، پس برای اینکه تبدیل به یک موفقیت تجاری شود نیاز نیست خیلی بفروشد، در این حالت سونی نیازی نیست نگران شکست احتمالی باشد.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Harbinger توسط پارامونت ساخته می شود؛ دنیای سینمایی Valiant دو تکه شد!

فیلم‌ Bloodshot در اصل قرار بود ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه دوم اسفند ۹۸) پا به گیشه بگذارد، اما سونی اکران را به تاخیر انداخت و ۱۳ مارس (مصادف با جمعه ۲۳ اسفند ۹۸) را بعنوان تاریخ جدید تعیین کرد، که علت اعلام نشد اما به احتمال قوی در جهت رسیدن به فروش بیشتر بوده است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline