اولین تریلر فیلم Bloodshot باید بزودی منتشر شود، به گفته کارگردان

دیو ویلسون کارگردان Bloodshot می گوید که اولین تریلر رسمی این فیلم باید در ماه اکتبر منتشر شود؛ فیلم جدید ویلسون بر پایه شخصیتی ساخته شده که از کمیک های کمپانی Valiant Comics نشات گرفته و توسط باب لیتون، دان پرلین و کوین ونهوک خلق شده است. در Bloodshot وین دیزل شخصیتی به نام ری گریسون را به تصویر کشیده، یک ارتشی سابق که بعد از مرگش (به همراه همسرش کشته می شود) توسط نانوتکنولوژی به زندگی بازگردانده می شود، او در زندگی جدیدش یک ابرانسان است که هیچ خاطره ای از گذشته خودش ندارد.

باید اشاره کنیم که Bloodshot اولین فیلمی است که آقای ویلسون در آن بعنوان کارگردان فعالیت می کند، عمده فعالیت او طی سالهای گذشته بعنوان ناظر جلوه های ویژه بوده است، در پروژه هایی مثل فیلم Avengers: Age of Ultron و بازی های Star Wars: The Old Republ و The Force Unleashed II حضور داشته. از ستاره های فیلم جدید او می توانیم به گای پیرس (مرد آهنی ۳)، ایزا گونزالس (بچه راننده) و سم هیوین (سریال Outlander) اشاره کنیم. Bloodshot قرار است آغاز کننده موجی از فیلم هایی که بر پایه کمیک های Valiant ساخته می شوند باشد، و می تواند به سونی یک دنیای سینمایی اشتراکی دهد که هیچ ارتباطی با مرد عنکبوتی ندارد. این فیلم در ماه فوریه ۲۰۲۰ راهی گیشه خواهد شد، پس باید بزودی اولین تریلر و تصاویر، پوستر و اطلاعات جدید آن به دست طرفداران برسد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به ظاهر متفاوت شارلیز ترون در Fast & Furious 9

در واقع، اینطور که ویلسون می گوید، ما باید خیلی زود موفق به تماشای اولین تریلر رسمی این فیلم به شدت مورد انتظار شویم. او بتازگی طی یک مصاحبه فاش کرده که فیلم Bloodshot اکنون وارد فاز پس-تولید شده و بزودی گروه برای ریشوت (فیلمبرداری مجدد و اضافی) قرار است دوباره دور هم جمع شونـد. ویلسون همچنین به اولین تریلر رسمی این فیلم اشاره کرد و گفت که باید بزودی منتشر شود. او ماه اکتبر را بعنوان تاریخ انتشار معرفی نمود، و نوید یک تریلر اکشن و تماشایی را به طرفداران داد.

Bloodshot

از آنجا که این روزها فیلم های ابرقهرمانی در مرکز توجه قرار دارند، این فیلم می تواند برای سونی افتخار آفرینی کند. البته ما نباید انتظار موفقیت خیلی بزرگی را داشته باشیم، در واقع همین که بتواند نسبت به بودجه تولید خودش خوب بفروشد باید برای استودیو کافی باشد. اولین تریلر نیز احتمالا با شروع اکران فیلم Joker منتشر خواهد شد، یعنی در ماه آینده می توانیم این تریلر را تماشا کنیم. البته ممکن است همراه با فیلم Zombieland: Double Tap محصول خود سونی منتشر شود، که در این صورت هم نیاز نیست خیلی صبر کنیم. از طرفی بزودی همایش کامیک-کان نیویورک را داریم که می تواند مکان مناسبی باشد برای معرفی Bloodshot به مردم حاضر در همایش.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فیلم Last Night in Soho اثر ادگار رایت؛ فیلم‌برداری به پایان رسید

فیلم Bloodshot شانس زیادی برای موفقیت دارد، چون شخصیت اصلی آن شناخته شده است، فیلمنامه این اثر نیز توسط اریک هیزرر (مقصد نهایی ۵) و جف وادلو (جرات یا حقیقت) نوشته شده که جزو کاربلدها هستند. از طرفی، وین دیزل ستاره اصلی Bloodshot است که خودش می تواند یک دلیل خوب برای رفتن به سینما باشد. البته هنوز برای پیش بینی خیلی زود است و حداقل باید تا انتشار تریلر صبر کنیم، ولی با توجه به عوامل تولید و بازیگران این فیلم، می توانیم انتظار یک اثر جالب را داشته باشیم

اکران این فیلم نیز قرار است در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲ اسفند ۹۸) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline