تریلر فیلم Bloodshot 2020: وین دیزل یک ابرقهرمان خشن است!!

اولین تریلر از فیلم سینمایی Bloodshot منتشر شده و در آن می توانیم وین دیزل را ببینیم که در نقش یک ارتشی تبدیل شده به ابرقهرمان ظاهر شده است. کاملا درست است که Valiant Comics مثل Marvel یا DC شهرت ندارد و در سینما هم اسمی برای خودش در نکرده است، اما طی چند سال اخیر به لطف IP های پرطرفداری مثل Harbinger و Ninjak مشهور شده و این شهرت در حال زیاد شدن است. این کمپانی ناشر کمیک حالا سعی دارد داستان های خودش را به سینما، تلویزیون و سرویس استریم های استریم بیاورد، و فیلم Bloodshot می تواند شروع واقعا خوبی باشد.

اریک هیزرر (Arrival و Bird Box) و جف وادلو (Kick-Ass 2 و Truth or Dare) نویسنده های فیلم‌نامه‌ این اثر مهیج و تماشایی هستند، دیو ویلسن (Avengers: Age of Ultron) نیز کارگردان این فیلم است که در حقیقت اولین تجربه او می باشد. این فیلم در صورتی که موفق شود می تواند شرایط را برای خلق دنیای سینمایی Valiant فراهم کند، البته فیلم Harbinger در بستر این فرانچایز ساخته نخواهد شد چون سونی آن را به کمپانی پارامونت فروخته است. حال برای اینکه از موفقیت این فیلم اطمینان پیدا کنند، سونی تبلیغات برای Bloodshot را آغاز کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Harbinger توسط پارامونت ساخته می شود؛ دنیای سینمایی Valiant دو تکه شد!

همانطور که انتظار داشتیم و تایید شده بود، اولـین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Bloodshot توسط کمپانی سونی پیکچرز منتظر شد و حالا می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به شخصیت جدیدی که دیزل آن را به تصویر کشیده داشته باشیم. شاید هنوز برای قضاوت زود باشد، ولی طبق همین تریلر می توانیم بگوییم که Bloodshot فیلمی جالب و تماشایی است. یک نگاه بیاندازید:

video

در تریلر با مردی به نام ری گریسون آشنا می شویم، یک سرباز که به همراه زنش جینا (Talulah Riley) توسط سازمانی به نام RST corporation کشته می شود، تنها برای اینکه او را به زندگی بازگردانند و به کمک تکنولوژی نانو قدرت بدنی فراانسانی و توانایی شفا یافتن به وی دهند. با وجود اینکه تریلر خیلی سریع از صحنات مختلف عبور می کند، متوجه می شویم که تمام خاطرات ری واقعی نیستند و بسیاری از آنها توسط RST خلق شده اند تا این باور را به او دهند که در پی یافتن کسانی است که باعث مرگ همسرش شده اند. ری بعد از بازگشت به زندگی، شبیه به انسان هاست ولی در حقیقت بدنش به لطف تکنولوژی نانو یک سری توانایی های شگفت انگیز به دست آورده است. این تریلر تایید می کند که Bloodshot شباهت هایی به فیلم RoboCop دارد و خود ری نیز خیلی به شخصیت هایی مثل پانیشر و ولورین شبیه است، هم از نظر گذشته ای که داشته و هم از نظر قدرتهایش. بر پایه تریلر می توانیم بگوییم که Bloodshot قرار است فیلمی خشن باشد، پس احتمالا با درجه سنی بزرگسال (R) روی پرده خواهد رفت.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Jungle Cruise دیزنی منتشر شد؛

اینطور که به نظر می رسد، Bloodshot قرار نیست چیز جدیدی را تحویل بینندگان خودش دهد و ظاهرا داستانی تکراری دارد، و اگر هم فروش کند بیشتر بخاطر وین دیزل و همچنین شهرت خود بلادشات خواهد بود. البته هنوز برای قضاوت خیلی زود است و تا زمانی که خود فیلم را نبینیم نمی توانیم خیلی قاطعانه صحبت کنیم. در انتها باید یادآوری کنیم که Bloodshot در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲ اسفند ۹۸) راهی گیشه می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline