فیلم Bloodshot با درجه سنی PG-13 اکران می شود؛

در شرایطی کـه فیلم های ابرقهرمانی و کمیک بوکی روز به روز محبوب‌تر می شوند، استودیوهای فیلم‌سازی بیشتر تلاش می کنند تا عناوین جالب‌تری در این ژانر بسازند و از وضعیت خوب بازار استفاده کنند. در سینما، غیر از مارول ‌و دی‌سی هیچ استودیوی دیگری نمی تواند در ژانر ابرقهرمانی ادعایی داشته باشد، البته تاکنون اینطور بوده و سونی قصد دارد برای تغییر دادن شرایط تلاش کند؛ این استودیویی طی ۲۰۲۰ فیلمی را اکران می کند که بر پایه کمیک های شرکت Valiant Comics ساخته شده و وین دیزل (مشهور بخاطر حضور در فیلم های سریع و خشمگین) ستاره اصلی آن است.

این فیلم Bloodshot نام دارد و بر پایه کمیک هایی ساخته شده که نسبت به دیگر عناوین Valiant Comics شهرت بیشتری دارد. البته بلادشات به اندازه شخصیت های دی‌سی و مارول مشهور نیست، ولی به اندازه‌ای پرطرفدار بوده که سونی تصمیم گرفته برایش یک فیلم بسازد. از ستاره های Bloodshot علاوه بر وین دیزل می توانیم به ایزا گونزالس (بچه راننده، هابز & شاو)، سم هیوین (غریبه)، توبی کبل (چهار شگفت‌انگیز، خشم تایتان‌ها)، و گای پیرس (مرد آهنی ۳) اشاره کنیم که همه آنها معروف و شناخته شده هستند.

همچنین بخوانید | پوستر جدید فیلم علمی-تخیلی Bloodshot با بازی وین دیزل

فیلم سینمایی Bloodshot در تاریخ ۱۳ مارس (مصادف با جمعه ۲۳ اسفند ۹۸) راهی گیشه میشود و حالا هم از سوی MPAA درجه سنی PG-13 را دریافت کرده است؛ فیلمی که بر این درجه سنی اکران می شود، دارای صحنات خشن است اما خبری از خون و خون‌ریزی نخواهد بود، و تا حدودی هم در دیالوگ های آن کلمات توهین آمیز موجود خواهد بود. ولی در کل، این درجه سنی تایید می کند که Bloodshot فیلم خشنی نیست و سونی باری دیگر یک محتوای خانوادگی تولید کرده، به امید اینکه درجه سنی PG-13 به موفقیت تجاری آن کمک کند.

فیلم bloodshot

تریلرهایی که تاکنون از Bloodshot منتشر شده اند تایید کرده اند که با اثری اکشن، مهیج و علمی-تخیلی طرف هستیم، که ستاره Fast & Furious بازیگر نقش اصلی آن است و انتظار می رود تبدیل به اثری موفق شود. باید اشاره کنیم که پیش‌بینی های اولیه تحلیلگران خبر از یک افتتاحیه خیلـی ضعیف داده بودند، اما شاید فاش شدن درجه سنی، و انتشار تریلر و پوستر تاثیری بر روی میل مردم برای تماشای این فیلم بگذارد. البته Bloodshot اگر شکست تجاری هم بخورد اتفاق خاصی نمی افتد، ولی اگر موفق شود احتمالش وجود دارد که صاحب یک ادامه شود و همچنین فیلم های بیشتری بر اساس کمیک های Valiant ساخته شود.

همچنین بخوانید | فاز تولید Fast & Furious 9 به پایان رسید؛

فیلم کمیک بوکی Bloodshot توسط دیو ویلسن کارگردانی شده، جف وادلو و اریک هیزرر هم نویسندگان آن هستند؛ آقای ویلسون یک کارگردان تازه‌کار است که پیش از این سابقه کار بر روی جلوه های ویژه فیلم هایی مثل Avengers: Age of Ultron و Deadpool را داشته است، ما امیدواریم که Bloodshot به او کمک کند تا تبدیل به یک کارگردان موفق شود؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline