تولید فیلم Bloodshot بطور رسمی آغاز شد!

اگر به یاد داشته باشید در ماه اسفند سال گذشته بود که با انتشار یک گزارش ادعا کردیم فیلم Bloodshot (ﺑﻼﺩﺷﺎﺕ) وین دیزل تابستان ۲۰۱۸ جلوی دوربین می رود، حال طی روز جاری آقای دیزل (ستاره فرانچایز سریع و خشمگین) با انتشار یک ویدیو در صفحه ۵۰ میلیون نفری اینستاگرام خودش فاش کرد که تولید این فیلم اقتباسی بطور رسمی آغاز شده است. ما در ویدیو او را کنار دیو ویلسن کارگردان فیلم Bloodshot مشاهده می کنیم که برای ﻓﯿﻠﻢبرداری به کیپ‌تاون پایتخت آفریقای جنوبی رفته اند.

کمپانی سونی این روزها مشغول خلق یک دنیای سینمایی بر پایه کمیک های Spider-Man است و بزودی با فیلم سینمایی Venom (ونوم) استارت آن را می زند، سپس Silver & Black (نقره ای & سیاه) را به گیشه می رساند، بزودی فیلم به شدت مورد انتظار Morbius (موربیوس) جرد لتو را هم جلوی دوربین می برد. اما این استودیوز فقط به دنیای اسپیدی قانع نشده و قصد دارد با تولید فیلم Bloodshot موج جدیدی از عناوین اقتباسی را به راه بیاندازد، فیلم هایی که بر پایه کمیک های Valiant ساخته می شوند.

همچنین بخوانید: فیلم Morbius سونی — اولین اطلاعات از شرور فیلم و زمان آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری

ابرقهرمان ‏«ﺑﻼﺩﺷﺎﺕ» توسط ﮐﻮﯾﻦ ﻭﻧﻬﻮﮎ، ﺩﺍﻥ ﭘﺮﻟﯿﻦ و ﺑﺎﺏ ﻟﯿﺘﻮﻥ خلق شده، این شخصیت برای نخستین بار سال ۱۹۹۲ در کمیک های Valiant Comics مشاهده شد. ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺑﻼﺩﺷﺎﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﯾﮏ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺳﺎﺑﻖ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺗﺰﺭﯾﻖ ﺭﺑﺎﺕﻫﺎﯼ ﻧﺎﻧﻮیی کوچک ﺑﻪ ﺧﻮﻧﺶ، ﻗﺎﺑﻠﯿﺖﻫﺎﯼ ﺍﺑﺮﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ و تبدیل به یک اسلحه زنده شده. ﻭﯼ ﺣﺎﻓﻈﻪﺍﺵ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ اکنون ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ دریابد ﭼﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺗﯽ برایش ﺭﺥ ﺩﺍﺩﻩ. در واقع مشکلات زمانی آغاز می شوند که خاطرات بلادشات شروع می کنند به بازگشت و از وی یک مرد آزاد می سازند.

video

از ستارگان اصلی فیلم BloodShot می توانیم به سم هیوین (سریال غریبه)، ایزا گونزالس (بچه راننده)، توبی کبل (وارکرافت)، مایکل شین (مسافران)، لمورن موریس (سریال دختر جدید)، Jóhannes Haukur Jóhannesson (بلوند اتمی) و آلِکس هرناندز اشاره کنیم. اریک هیزرر (ورود) و جف وادلو (کیک_اس ۲) نویسندگان فیلم‌نامه‌ این عنوان اقتباسی هستند.

همچنین بخوانید: پوستر ژاپنی زبان Venom از تریلر آن ترسناک تر است!


اکران این فیلم درام-فانتزی-اکشن از ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۲ اسفند ۹۸ آغاز خواهـد شد. با توجه به شروع تولید، باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ارتباط با این پروژه باشیم؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline