سریال Blue Beetle (بلو بیتل) در دست توسعه قرار دارد؛ برای سرویس استریم HBO Max

سرویس استریم HBO Max قرار است بزودی شروع بکار کند، که اتفاق مهمی در بازار سرویس های استریم و جنگ استریمرها محسوب می شود. در حال حاضر Netflix و Amazon Prime حاکمان بازار استریمرها هستند، اما حالا که Disney Plus روی کـار آمده و با برنامه هایی که برای ۲۰۲۰ و ۲۱ دارد، شرایط کمی برای این حاکم‌ها سخت شده است. وارنر بروس اواخـر سال ۲۰۱۸ سرویس استریم DC Universe را افتتاح کرد که فقط محتوای مرتبط با کتاب های مصور دی‌سی را در اختیار کاربران خودش قرار می دهد، اما HBO Max سرویسی است که می تواند وارنر را تبدیل به یکی از قدرتمندهای بازار استـریمرها کند. این سرویس نه تنها یک خانه برای سریال های کمیک بوکی خواهد بود، بلکه قرار است فیلم های پرهزینه و سریال های مختلفی در بستر آن ساخته شود.

یکی از مهم ترین و موردانتظارترین سریال هایی که قرار است توسط HBO Max ساخته شود، Green Lantern (فانوس سبز) می باشد؛ این سرویس از ماه مِی ۲۰۲۰ (اواسط بهار ۹۹) بطور رسمی شروع بکار می کند. HBO Max قرار است در همان ابتدا تعداد قابل توجه ای محتوای جدید را در اختیار کاربران خودش قرار دهد، در کنار یک آرشیو کامل از فیلم و سریال های قبلا ساخته شده. طی سال نخست، این سرویس قرار است ۳۱ برنامه اختصاصی تولید کند و در سال ۲۰۲۱ این عدد به ۵۰ افزایش پیدا می کند. Green Lantern مهم ترین محصول HBO Max می باشد که طبق ادعای گرگ برلانتی (Arrowverse)، بزرگ ترین سریال ساخته توسط ﺩﯼﺳﯽ خواهد بود.

همچنین بخوانید | نویسنده Green Lantern در تولید سریال دخالت دارد؛ ساختن فیلم هنوز جزو اولویت هاست

حال، یک گزارش تازه منتشر شده که ادعا می کند وارنر مشغول کار بر روی یک سریال لایو-اکشن است که بر پایه کتاب های مصور شخصیت بلو بیتل (Blue Beetle) ساخته می شود و قرار است از طریق سرویس استریم HBO Max به دست طـرفداران برسد. Daniel Richtman خبر داده که وارنرمدیا مشغول کار بر روی این سریال برای سرویس استریم جدید خودش است، جف جانز (سریال Arrowverse و فیلم های DCEU) نیز در یکی از توییت های خودش به ساخته شدن سریالی برای بلو بیتل اشاره کرده، اما هنوز اطلاعاتی در این رابطه فاش نشده است.

Blue Beetle

باید اشاره کنیم که بلو بیتل لقب سه شخصیت خیالی ابرقهرمان است که از سال ۱۹۳۹ در کتاب‌های مصور چندین انتشارات مختلف از جمله چارلتون کامیکس و دی‌سی کامیکس وجود داشته است؛ اولین بیتل دن گرت نام داشت، دومی تِد کُرد بود که در مجموعه کمیک بحران در زمین‌های بی‌نهایت وارد دنیای دی‌سی کامیکس شد، و سومی هم جیمی ریس نام داشت که توسط دی‌سی کامیکس ساخته شده‌ است. جیمی یک نوجوان دبیرستانی بود که پس از یافتن اِسکرب و پیوند با آن از توانایی‌های ابرانسانی برخوردار شد. در طول سال‌ها او به تیم تایتان‌های نوجوان ملحق شد و در دو مجموعه کمیک بلو بیتل حضور یافت.

همچنین بخوانید | تصویر جدید از Birds of Prey: ملاقات هارلی کویین با سیاه‌نقاب و ویکتور زز

در سال ۲۰۱۸ شنیده بودیم که وارنر مشغول کار بر روی فیلم Blue Beetle است و قصد دارد آن را در بستر دنیای توسعه‌یافته دی‌سی بسازد، ولی تا به امروز اطلاعات دقیقی در رابطه با این فیلم فاش نشده است و معلوم نیست که ساخته خواهد شد یا نه. ولی فعلا به نظر می رسد که قرار است سریال Blue Beetle را بسازند، که در کنار Green Lantern و Strange Adventures (ماجراجویی‌های استرنج) از جمله سریال‌های در دست توسعه سرویس استریم HBO Max است.

قبل از پایان باید اشاره کنیم که Blue Beetle یعنی سوسک آبی؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline