دو کمپانی Blumhouse و Mattel برای تولید فیلم ترسناک Magic 8 Ball متحد می شوند؛

کمپانی Blumhouse قرار است با همکـاری Mattel Films فیلم سینمایی Magic 8 Ball را بسازد؛ طی یک دهه گذشته، Blumhouse با تولید فیلم های کم هزینه اما سودآور، تبدیل به یک استودیوی فیلم سازی بسیار موفق شده که رقابت را خیلی مشکل کرده است. با همین سیاست، این استودیو خالق فیلمی مثل Get Out (برو بیرون)، و فرانچایزهایی مثل Happy Death Day (روز مرگت مبارک)، Paranormal Activity (فعالیت فراطبیعی) و The Purge (پاکسازی) بوده است. عمده فعالیت Blumhouse هم در ژانر وحشت می باشد و اگر جزو طرفداران این ژانر باشید بدون شک لوگوی استودیو را در ابتدای فیلم های مختلف دیده اید.

در حالی که Blumhouse همین حالا هم صاحب تعداد زیادی فرانچایز مشهور و پرطرفدار است، کمپانی Mattel Films تلاش می کند تا جا پای خودش را در هالیوود محکم کند. این کمپانی طی چند سال اخیر فیلم های مختلفی را توسعه داده است، اما هیچکدام از آنها روی پرده نرفته اند. البته این شرایط قرار است بزودی تغییر کند چون پروژه سینمایی Master of the Universe (استادان جهان) بعد از سالها قرار است به یک جایی برسد. هرچند، پروژه های دیگر مثل Barbie و Hot Wheels هم در حال توسعه هستند، اما آینده آنها فعلا مشخص نیست. این فیلم های عناوین خانوادگی هستند، اما Mattel اکنون با Blumhouse متحد شده تا یک فیلم ترسناک بر پایه اسباب بازی های خودش بسازد.

همچنین بخوانید | ستاره Happy Death day به سریال معمایی Utopia (آرمان‌شهر) پیوست؛

حال، ددلاین با انتشار یک گزارش جدید فاش نمود که دو کمپانی Mattel Films و Blumhouse قرار است با همکاری یکدیگر فیلمی تحت عنوان Magic 8 Ball بسازنـد. توپ شماره هشت جادویی نام یک اسباب بازی جالب است که در واقع فال بینی انجام می دهد و در سراسر جهان هم شهرت دارد، Blumhouse هم برای آوردن این اسباب بازی به سینما یک چهره بسیار آشنا را انتخاب کرده است. جف وادلو فیلم Magic 8 Ball را کارگردانی خواهد کرد و همچنین در نگارش فیلمنامه با Jillian Jacobs (جرئت یا حقیقت) و کریستوفر روچ همکاری می کنـد. هنوز معلوم نیست که فاز تولید این فیلم و همچنین اکران آن از چه زمانی آغاز خواهد شد.

Magic 8 Ball

وقتی صحبت از کمپانی Blumhouse باشد اصلا عجیب نیست که می شنویم Magic 8 Ball قرار است یک فیلم ترسناک باشد، و اینکه خود اسباب بازی هم واقعـا به درد فیلمی در ژانر ترس می خورد. این اولین باری نیست که Blumhouse از یک بازی فیلمی ترسناک می سازد، چون سال قبل فیلم Truth or Dare (جرات یا حقیقت) را ساخته بود. این فیلم که تولید آن هزینه کمی داشت در گیشه بین المللی ۹۵ میلیون دلاری فروخت و تبدیل به یک اثر سودآور شد، جف وادلو هم کارگردان آن بود؛ پس قطعا انتخاب خوبی برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی Magic 8 Ball است.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک Brightburn با شکست تجاری روبرو نشده (با وجود شروع ضعیف)

این فیلمساز فعلا مشغول کار بر روی فیلم Fantasy Island برای Blumhouse است، پس حتما از نتیجه کار جدید او هم راضی بوده اند که یک پروژه دیگر هم به وی داده اند. Fantasy Island قرار است فوریه سال بعد پا به گیشه بـگذارد، پس نباید انتظار داشته باشیم که Magic 8 Ball به همین زودی وارد فاز تولید شود. با وجود اینکه هنوز برای صحبت درباره زمان شروع اکران خیلی زود است، به احتمال قوی اواخر ۲۰۲۰ یا اوایل ۲۰۲۱ موفق به تماشای این فیلم خواهیم شد. پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.