ﻓﯿﻠﻢبرداری ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Boba Fett ظاهرا تا قبل از 2020 آغار نخواهد شد

طبق تازه ترین شنیده ها تولید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Boba Fett که شایه های زیادی خبر از ساخته شدن آن داده اند، ظاهرا قرار نیست تا قبل از ۲۰۲۰ آغاز شود. ما اخیرل خیلی زیاد می شنویم که کمپانی Lucasfilm سعی دارد یک فیلم اختصاصی برای معروف ترین شکارچی جایزه بگیر فرانچایز Star Wars بسازد. گزارش های تازه منتشر شده هم ادعا می کنند که استودیو در حال کار بر روی این فیلم است. مدتی قبل گفته شد که جیمز منگولد سازنده Logan قرار است Boba Fett را جلوی دوربین ببرد؛ اما اطلاعات بیشتری از این فیلم نداریم. و حالا، ما ممکن است از زمانی که Lucasfilm تولید فیلم جدید را آغاز می کند مطلع شده باشیم.

حال طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Omega Underground، فیلم سینمایی Boba Fett تا قبل از سال ۲۰۲۰ جلوی دوربین نخواهد رفت. ظاهرا پروژه سینمایی Ford vs. Ferrari آقای منگولد که تابستان امسال پا به فاز تولید میگذارد باعث ایجاد این تاخیر شده است. طبق این گزارش انتظار می رود که Ford vs. Ferrari برای اکران در پاییز ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده باشد.

با این حساب، Boba Fett یکی از ۹ فیلم در حال توسعه Star Wars است، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که یک روز شاهد ساخته شدن آن باشیم. مانند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Obi-Wan Kenobi، کمپانی Lucasfilm هنوز این فیلم را بصورت رسمی معرفی نکرده است. آنها تاکنون پروژه هایی مثل ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید ﺭﯾﺎﻥ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ و همچنین سریال ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﻨﯿﺎﻑ و ﺩﯼ. ﺑﯽ. ﻭﺍﯾﺲ را تایید کرده اند، اما دیگر عناوین فعلا در حد یک شایعه هستند. این استودیو تایید کرده که برنامه خاصی برای فاز بعدی فیلم های Star Wars دارد که آنـها را در آینده نزدیک فاش خواهد کرد. در حال حاضر Episode IX تنها فیلم از این فرانچایز است که یک تاریخ شروع اکران دقیق دارد.

همچنین بخوانید: تولید Jumanji 3 آغاز شده است!

فیلم Boba Fett

بعد از شکست تجاری اخیر Solo: A Star Wars Story در باکس آفیس، کمپانی Lucasfilm نیاز دارد که در برنامه های خودش تغییراتی ایجاد کند تا جلوی رخدادهای ناامیدکننده بعدی را بگیـرد. حالا که فیلم انفرادی هان سولو (Han Solo) نتوانسته نظر علاقه مندان به سینما را جلب کند، شاید به این معنی باشد که قرار دادن تمرکـز فیلم ها تنها بر روی شخصیت های مشهور Star Wars بجای تولید فیلم هایی مثل سه ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی، ایده خوبی برای کسب درآمد نباشد. البته علت شکست Solo خود آن نبوده، بلکه بازاریابی ضعیف و زمان اکران نامناسب عامل اصلی تمام این مشکلات بوده است. با یک مدیریت ﻫﻮﺷﻤﻨﺪﺍﻧﻪتر، آنها می توانند از فیلم Boba Fett یک موفقیت دیگر برای خودشان بسازند، اما در نهایت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

همچنین بخوانید: ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ صاحب یک فیلم لایو-اکشن جدید می شوند

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.