فیلم Bond 25: اولین تصویر از دنیل کریگ در نقش جیمز باند

اولین تصویر رسمی از فیلم سینمایی Bond 25 منتشر شد؛ تا کمتر از یک سال دیگر دنیل کریگ بعنوان مامور محبوب مردم، جیمز باند ملقب به ۰۰۷، به سینماهای سراسر جهان بازمیگردد. کریگ تاکنون در چهار فیلم این شخصیت را به تصویر کشیده است، که اولین بار سال ۲۰۰۶ و در فیلم Casino Royale بود. در حالی که بسیاری از طرفداران ۰۰۷ کریگ را بهترین جیمز باند می دانند و عاشقش هستند، Bond 25 آخرین فیلمی است که او در آن لباس باند را بر تن می کند.

فیلم Bond 25 از زمانی که تایید شد قرار است ساخته شود رنگ تغییرات زیادی را به خودش دیده است. طی چند ماه اول که اصلا معلوم نبود قرار است شاهد بازگشت دنیل کریگ باشیم یا نه، طی همین مدت هم طرفداران شروع کردند به حدس زدن نام بازیگر بعدی نقش جیمز باند (هنری کویل یا ادریس آلبا). در ماه آگوست سال ۲۰۱۷ بود که کریگ تایید کرد قرار است باری دیگر در نقش ۰۰۷ بازی کند، اما برای آخرین بار. دنی بویل در ابتدا بعنوان کارگردان Bond 25 انتخاب شده بود اما بعد از خروج او، پروژه به کری فوکوناگا سپرده شد که در پایان ماه مارس سال جاری استارت فاز تولید را زد.

همچنین بخوانید | فیلم James Bond 25: خلاصه داستان & لیست عوامل و بازیگران

و حالا با توجه به شروع فاز تولید و هیجانی که طرفداران برای تماشای Bond 25 دارند، صفحه رسمی James Bond در شبکه اجتماعی توییتر اقدام به انتشار یک تصویر از این فیلم کرد که به لطف آن می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به بیست و پنجمین باند داشته باشیم. در این توییت فاش شد که تیم تولید این روزها در خیابان وایت‌هال لندن مشغول تصویربرداری هستند، اما بخش مهم توییت مشاهده مجدد دنیل کریگ در لباس جیمز باند است که اتفاق خیلی خوبی محسوب می شود. یک نگاه بیاندازید:

فیلم Bond 25

همانطور که اشاره کردیم، کری فوکوناگا (Jane Eyre, Beasts of No Nation) کسی است که این فیلم را کارگردانی می کند، او رامی ملک (ستاره سریال آقای ربات) را استخدام کرده تا در نقش شخصیت منفی فیلم بازی کند، خانم فیبی والر-بریج (Fleabag, Killing Eve) هم نویسنده این فیلم است. از بازیگران اصلی می توانیم به لئا سیدو (که در اسپکتر حضور داشت)، رالف فاینز (اژدهای سرخ)، جفری رایت، بن ویشاو، روری کینیر (آینه سیاه) و نائومی هریس (اسکای‌فال و اسپکتر) بعلاوه آنا د آرماس (Blade Runner 2049)، بیلی مگنوسن (Game Night)، لاشانا لینچ (Captain Marvel)، دیوید دنسیک (Tinker Tailor Soldier Spy) و Dali Benssalah اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | فیلم جدید Matrix ﭘﯿﺶدرآمدی است؛ مایکل بی. جردن در نقش مورفیس جوان بازی می کند!

در خلاصه داستان رسمی فیلم Bond 25 آمده است که “باند دیگر یک مامور فعال نیست و در حال لذت بردن از زندگی آرام خودش در جامائیکاست. البته این آرامش دوام چندان زیادی ندارد، چون خیلی زود رفیق قدیمی او فلیکس لیتر از سازمان سیا از او درخواست کمک می کند. ماموریت نجات یک دانشمند دزدیده شده است که کاشف به عمل می آید ماموریتی خطرناک تر از حد انتظار است، در نتیجه باند را وارد نبردی مقابل دشمنان مسلح مرموز با تکنولوژی های جدید خطرناک می کند!

اکران فیلم سینمایی Bond 25 قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline