کری فوکوناگا فیلم Bond 25 را کارگردانی می کند؛ تاریخ اکران جدید فاش شد

کری فوکوناگا (Jane Eyre و True Detective) استخدام شده تا فیلم سینمایی Bond 25 را کارگردانی کند، خود فیلم که بتازگی تاریخ اکرانش را از دست داده بود نیز اکنون صاحب یک تاریخ اکران جدید شده است؛ از زمان خروج دنی بویل در اواسط ماه آگوست، کمپانی Eon Productions در جستجوی یک کارگردان جدید برای این فیلم بوده است؛ و حالا این جستجو نتیجه داده.

اکنون فیلم سینمایی Bond 25 بر پایه یک فیلم‌نامه‌ نوشته رابرت وید و نیول پرویس که از فیلم The World Is Not Enough محصول ۱۹۹۹ به بعد همراه فرانچایز James Bond بوده اند ساخته می شود. این فیلم با عنوان موفقت Shatterhand پا به فاز تولید می گذارد و ظاهرا فیلم‌نامه‌ آن بر پایه رمان اخیر ۰۰۷ که Never Dream of Dying نام دارد نوشته می شود.

باید اشاره کنیم یک زمانی شایعه شده بوده که شرور فیلم Spectre با نقش آفرینی کریستوف والتس برای قسمت جدید بازخواهد گشت، اما با توجه به تغییرات اخیر در پشت صحنه Bond 25، فعلا نمی توانیم در مورد بازیگران حاضر در فیلم صحبت کنیم؛ البته بجز بازگشت دنیل کریگ که قطعی است.

همچنین بخوانید | گزارش: نویسندگان Casino Royale فیلم‌نامه‌ Bond 25 را می نویسند

آقای فوکوناگا بعنوان کارگردان این فیلم توسط صفحه رسمی جیمز باند در توییتر معرفی شد، در کنار تاریخ جدید شروع اکران که از ۸ نوامبر ۲۰۱۹ به ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ تغییر یافته است. مایکل ویلسون و بـاربارا براکلی تهیه‌کننده های فیلم نیز با انتشار یک اطلاعیه خبر همکاری با فوکوناگا را فاش کردند، گفتند “ما بسیار خوشحالیم که می خواهیم با کری کار کنیم. تطبیق پذیری و خلاقیتش از او یک انتخاب خوب برای ماجراجویی بعدی جیمز باند ساخته است.

Bond 25

صفحه رسمی James Bond در توییتر با انتشار یک توییت فاش کرد “مایکل ویلسون (نویسنده)، بـاربارا براکلی (تهیه‌کننده) و دنیل کریگ (بازیگر نقش باند) اعلام کرده اند که ﻓﯿﻠﻢبرداری Bond 25 قرار است از ۴ مارس ۲۰۱۹ (مصادف با دوشنبه ۱۳ اسفند ۹۷) در Pinewood Studios آغاز شود، کری فوکوناگا آن را کارگردانی می کند و اکران هم از ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ اسفند ۹۸) آغاز می شود.

همچنین بخوانید | تولید فیلم سینمایی Jungle Cruise به پایان رسید

آقای فوکوناگا کارگردان بزرگی محسوب می شود؛ او بعد از کارگردانی فصل نخست هشت قسمتی سریال True Detective (کارآگاه حقیقی) مورد تحسین قرار گرفت و جوایز مختلفی را دریافت نمود. او همچنین تمام ده قسمت از سریال درام هنوز منتشر نشده Maniac، بـا نقش آفرینی اما استون (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز) و جونا هیل (گرگ وال استریت) را کارگردانی کرده است. فوکوناگا بعنوان نویسنده در پروژه ترسناک IT (آن) حضور داشته اما در نهایت از آن جدا شد، سال ۲۰۱۵ هم فیلم درام-جنگی Beasts of No Nation (جانوران بدون کشور) با نقش آفرینی ادریس آلبا را کارگردانی کرد. فوکوناگا تاکنون ۲۴ جایزه مختلف دریافت نموده و برای دریافت ۲۶ جایزه دیگر هم نامزد شده است.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم سینمایی Bond 25 بـاشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.