فاز تولید فیلم No Time To Die به پایان رسید؛

فاز تولید بیست و پنجمین فیلم از فرانچایز جیمز باند، که No Time To Die (زمانی برای مردن نیست) نام دارد، اکنون بطور رسمی به پایان رسیده است. بعد از اینکه وی را سال ۲۰۱۵ در فیلم Spectre دیدیم، تا حدود دو سال اصلا معلوم نبود که دنیل کریگ قرار است برای بازی در نقش ۰۰۷ بازگردد یا نه، سپس ۲۰۱۷ از راه رسید و این ستاره تایید کرد که فیلم Bond 25 آخرین حضور او در فرانچایز باند خواهد بود. با این حساب، آقای کریگ مجموعا پنج بار در نقش جیمز باند ظاهر شده و بعد از به پایان رسیدن اکران No Time To Die، باید به دنبال یک بازیگر جدید برای این نقش بگردند — مگر اینکه برنامه متفاوتی داشته باشنـد.

اینکه کریگ قرار است برای آخرین بار در نقش باند ظاهر شود باعث افزایش حساسیت نسبت به پروژه سینمایی No Time To Die شد، بطوری که پیدا کردن یک داستان مناسب برای بستن پرونده این نسخه از ۰۰۷ تبدیل شد به چالشی بزرگ، تا جایی که فیلم جدید حتی کارگردان خودش دنی بویل را هم از دست داد. خروج این فیلمساز از پروژه در را برای ورود کری فوکوناگا (True Detective) باز گذاشت، با وجود اینکه تغییر کارگردان باعث شد تا اکران تاخیر بخورد و به ۲۰۲۰ موکول شود، طرفداران خوشحال بودند که No Time To Die وارد مسیر درستی شده است و در نهایت اثری به یادماندنی را تحویل خواهند گرفت.

همچنین بخوانید | پوستر رسمی فیلم No Time to Die: وقت مُردن هنوز نرسیده!

بعد از ورود کری فوکوناگا به پروژه، No Time To Die چند ماهی را درگیر پروسه های پیش-تولید بود، از جمله انتخاب بازیگر که طی آن ستاره ای کاربلد مثل رامی ملک به فیلم پیوست، و سپس فوکوناگا بطور رسمی استارت فاز تولید بیست و پنجمین Bond را زد. طی چند ماه اخیر نیز این کارگردان و تیمش در سراسر جهان مشغول تصویربرداری بوده اند، و کریگ نیز در خیلی از نقاط دنیا با لباس ۰۰۷ دیده شد. فاز تولید در اصل قرار بود زودتر به پایان برسد اما بعد از اینکه کریگ در پشت صحنه آسیب دید، یک سری تاخیرها به وجود آمد. ولی حالا، فاز تولید به پایان رسیده و این ستاره نیز همانطور که خودش می خواست می تواند از دنیای باند خداحافظی کند.

فیلم bond 25: No time to die

صفحه رسمی James Bond در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار یک توییت بطور رسمی تایید کرد که فاز تولید فیلم سینمایی No Time To Die به پایان رسیده است. در این توییت یک تصویر مشاهده می شود که فوکوناگا و کریگ را کنار هم نشان می دهد، این عکس در پشت صحنه تصویربرداری Bond 25 گرفته شده است. این احتمالا آخرین باری است که کریگ پا به پشت صحنه یکی از فیلم های سری Bond می گذارد، مگر اینکه برای تکمیل کردن فیلم جدید نیاز به ﻓﯿﻠﻢبرداری مجدد یا اضافی (به اصطلاح ریشوت) داشته باشند.

همچنین بخوانید | فیلم James Bond 26: فیبی والر-بریج ممکن است برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ استخدام شود

از ستاره های No Time To Die علاوه بر کریگ می توانیم به رامی ملک (سریال آقای ربات) در نقش شخصیت شرور فیلم، آنا د آرماس (بلید رانر ۲۰۴۹) در نقش پالوما، لئا سیدو (مأموریت: غیرممکن – پروتکل شبح، Spectre) در نقش مادلن، رالف فاینز در نقش اِم، لاشانا لینچ (کاپیتان مارول) در نقش نومی، بن ویشاو (اسکای‌فال و اسپکتر) در نقش کیو، نائومی هریس (رمپیج) در نقش ایو مانی پنی، بیلی مگنوسن (علاءالدین)، روری کینیر (داستان عامه‌پسند)، جفری رایت (سریال Westworld) در نقش فلیکس لایتر، دیوید دنسیک و Dali Benssalah اشاره کنیم.

اکران این فیلم قرار است از تاریخ هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline