نویسنده Bond 25 نوید معرفی شخصیت های جدید (و مهم) را می دهد؛

نویسنده فیلم سینمایی Bond 25 در تازه ترین اظهارات خودش به معرفی شخصیت های مهم جدید اشاره کرده است؛ تازه ترین فیلم از سری جیمز باند اکنون مدتهاست که ما را چشم انتظار گذاشته، و هنوز هم ما فقط چشم به راه خبرهای جدید هستیم و با وجود چند سال انتظار، مجبوریم دور هم به احتمالات فکر، و در مورد شایعه ها بحث کنیم!!

آخرین فیلم از سری Bond که اکران شد Spectre نام داشت و در سال ۲۰۱۵ روی پرده رفت، این فیلم نقدهای چندان خوبی را دریافت نکرد و نسبت به قسمت قبلی [که Skyfall نام داشت و ۱٫۱ میلیارد دلار فروخت] به فروش پایین تری دست پیدا کرد. طی چهار سال گذشته بزرگ ترین دغدغه طرفداران رسیدن به پاسخی برای دو سوال مهم بوده است؛ نخست اینکه Bond 25 را چه کسی کارگردانی خواهد کرد و سپس اینکه چه کسی در نقش جیمز باند ظاهر خواهد شد. البته دنیل کریگ خیلی زود این فیلم را بعنوان آخرین فیلمش در فرانچایز باند تایید کرد، و کری فوکوناگا (جانوران بدون کشور) هم بعنوان کارگردان انتخاب شد، ولی نه خیلی زود.

همچنین بخوانید | فیلم Bond 25: اولین تصویر از دنیل کریگ در نقش جیمز باند

اما، درست زمانی که تصور می کردیم همه چیز سر جای خودش قرار گرفته و شرایط مناسب است، شنیدیم که داستان فیلم هنوز نیاز به کار شدن دارد، کریگ نیز اصرار داشته که خانم فیبی والر-بریج (Fleabag) دستی بر روی فیلمنامه بکشد و به آن رنگ و لعاب دهد. حال این نویسنده و بازیگر بااستعداد، بتازگی مصاحبه ای داشته با هالیوود ریپورتر و طی آن در مورد کار بر روی فیلمنامه Bond 25 صحبت کرده. باید اشاره کنیم که والر-بریج نخستین زنی است که توانسته دخالتی به این اندازه مهم در یکی از فیلم های Bond داشته باشد، تمرکز او بر روی شخصیت و شیفتگی باند قرار دارد، همزمان هم بر روی شخصیت هایی کار می کند که امکان ادامه دادن فرانچایز و تبدیل شدن به بخش مهمی از میراث باند را دارند.

باند 25

ما شنیده این که در Bond 25 قرار است اولین ۰۰۷ مونث و سیاه پوست را معرفی شود، و در فیلم های بعدی هم داستان همین شخصیت ادامه پیدا خواهد کرد. طی این مصاحبه در همین مورد از خانم والر-بریج سوال شد، ولی او نه تکذیبش کرد و نه تایید. از طرفی، او خبر از معرفی شخصیت های جدید و مهم داده است که می توانند نقش مهمی در آینده فرانچایز باند ایفا کنند، که خبری فوق العاده محسوب می گردد. تا پیش از این، جیمز باند در فیلم هایش حکم یک خدا را داشته است، یعنی اینکه تمام نگاه ها باید و باید به سمت او دوخته شود، ولی والر-بریج می تواند این سنت را بشکند و Bond 25 را تبدیل کند به یک فیلم متفاوت؛ که قطعا باعث ناراحتی خیلی ها و شادی بسیاری از طرفداران می شود.

همچنین بخوانید | فیلم James Bond 25: خلاصه داستان & لیست عوامل و بازیگران

اگر کارهای والر-بریج را دنبال کرده باشید (از جمله سریال killing Eve)، مطلع هستید که او یک نویسنده فوق العاده بااستعداد و کاربلد است. پس اگر تشخیص داده که Bond 25 پتانسیل کافی برای معرفی شخصیت های مهم جدید را دارد، شک نکنید که اشتباه نکرده است؛ در انتها باید اشاره کنیم که اکران این فیلم قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.