پوستر رسمی فیلم No Time to Die: وقت مُردن هنوز نرسیده!

اولین پوستر رسمی از فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) منتشر شده که در آن می توانیم جیمز باند را آماده برای انجام ماموریت بعدی اش مشاهده کنیم؛ بیست و پنجمین فیلم از فرانچایز باند که No Time to Die نام گرفته، بعد از پشت سر گذاشتن چالش های مختلفی به این مرحله رسیده است. شوک اصلی وقتی به این پروژه وارد شد که دنی بویل بخاطر اختلاف نظر با استودیو از پروژه خارج شد و این اتفاق در نهایت منجر به بازنویسی فیلمنامه گشت. ولی باید از آقای بویل تشکر کنیم، چون در نتیجه رفتن او پروژه به دست افرادی افتاد که می توانند آینده کاملا متفاوتی را برای این فـرانچایز بزرگ و پرطرفدار رقم بزنند.

زمانی که کری فوکوناگا (IT 2017) پا پیش گذاشت و کنترل پروژه را بدست گرفت، اوضاع آرام شد. خانم فیبی والر-بریج نیز برای ویرایش و بهتر کردن فیلمنامه توسط استودیو استخدام شد، و کارش در این فیلم به حدی خوب بوده که او را مامور نگارش فیلمنامه Bond 26 کرده اند. والر-بریج دیالوگ های فیلم را بهبود بخشید، مخصوصا بخش های مربوط به شخصیت های مونث را، و همچنین نقش این شخصیت ها را پررنگ تر کرده است. باید اشاره کنیم که فاز تولید Bknd 25 بتازگی به پایان رسیده است، یا اینکه در آستانه به پایان رسیدن قرار دارد چون عوامل و بازیگران این فیلم اخیرا جشن پایان کار را گرفته اند.

همچنین بخوانید | نویسنده Bond 25 نوید معرفی شخصیت های جدید (و مهم) را می دهد؛

همانطور که می دانید No Time to Die آخرین فیلمی است که دنیل کریگ در آن شخصیت جیمز باند را به تصویر می کشد، پس بدون شک آخرین روز برای او و همچنین سازندگان فیلم های Bond سخت و ناراحت کننده خواهد بود. با خروج کریگ از این فرانچایز آینده آن در هاله ای از ابهام قرار گرفته، و در حال حاضر کسی نمی داند چه برنامه هایی برای فیلم های بعدی وجود دارد. صحبت از پایان شد؛ با اتمام فاز تولید ما شاهد انتشار اولین تصاویر و تیزرها از این فیلم خواهیم بود، و حالا هم استودیو با انتشار اولین پوستر رسمی No Time to Die بطور غیرمسقیم تایید کرده که چیزهای خیلی بیشتری در راه است.

به مناسبت روز جیمز باند، حساب رسمی توییتر James Bond یک پوستر از فیلم No Time to Die را به اشتراک گذاشته است، یک پوستر خیلی ساده که در آن می توانیم ۰۰۷ را آماده برای انجام ماموریت بعدی اش مشاهده کنیم، چون هنوز زمان مردن فرا نرسیده است:

No time to die فیلم

طبق خلاصه داستان رسمی منتشر شده از این فیلم، در No Time To Die جیمز باند دیگر یک جاسوس فعال نیست و از یک زندگی آرام در جامائیکا لذت می برد. البته این صلح و صفا دوام زیادی ندارد، چون دوست قدیمی او فلیکس لایتر که یک مامور سازمان سیا (CIA) است از جیمز درخواست کمک می کند. ماموریت نجات یک دانـشمند دزدیده شده است، ولی معلوم می شود که این ماموریت خیلی خطرناک تر از چیزی که به نظر می رسد است، پس باند را وارد یک ماجراجویی مهیج برای پیدا کردن شروری مرموز که دارای تکنولوژی های جدید و خطرناک است می کند.

همچنین بخوانید | فیلم James Bond 25: خلاصه داستان & لیست عوامل و بازیگران

از ستاره های No Time To Die علاوه بر کریگ می توانیم به رامی ملک (سریال آقای ربات) در نقش شخصیت شرور فیلم، آنا د آرماس (بلید رانر ۲۰۴۹) در نقش پالوما، لئا سیدو (مأموریت: غیرممکن – پروتکل شبح و اسپکتر)، رالف فاینز در نقش اِم، لاشانا لینچ (کاپیتان مارول) در نقش نومی، بن ویشاو (اسکای‌فال و اسپکتر) در نقش کیو، نائومی هریس (رمپیج)، بیلی مگنوسن (علاءالدین)، روری کینیر (داستان عامه‌پسند)، جفری رایت (سریال Westworld) در نقش فلیکس لایتر، دیوید دنسیک و Dali Benssalah اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود.

اولین تریلر No Time to Die به احتمال زیاد قبل از به پایان رسیدن سال منتشر می شود، احتمالا در روزهای پایانی پاییز…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline