اولین اطلاعات از شرور اصلی فیلم No Time to Die با بازی رامی ملک

دنیل کریگ تاکنون در فیلم های زیادی شخصیت های مختلفی را به تصویر کشیده، اما شهرت اصلی او بخاطر بازی در فیلم های سری Bond می باشد؛ آقای کریگ در سال ۲۰۰۶ با حضور در فیلم Casino Royale بطور رسمی تبدیل به جیمز باند جدید سینمای هالیوود شد. بعد از این فیلم موفق، او سه بار دیگر هم در نقش جیمز ظاهر شد و حالا قرار است پنجمین فیلم Bond وی را هم بزودی ببینم، فیلمی تحت عنوان No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) که اوایل سال ۲۰۲۰ راهی گیشه می شود و آخرین فیلم از فرانچایز James Bond است که کریگ در آن حضور دارد.

تا این لحظه بجز یک خلاصه داستان که یک توضیح کلی در مورد حوادث No Time to Die ارائه می دهد، هیچ اطلاعات دقیقی در مورد داستان این فیلم در اختیار طرفداران قرار نگـرفته. البته حالا به دانسته های ما در مورد بیست و پنجمین فیلم Bond مقداری افزوده شده است، چرا که باربارا براکلی تهیه‌کننده این فرانچایز بتازگی اطلاعات تازه ای را در مورد شخصیت شرور اصلی فیلم No Time to Die فاش کرده، شروری که توسط بازیگر برنده جایزه اسکار، رامی ملک به تصویر کشیده شده و به نظر می رسد که یکی از بهترین آدم بدهای این مجموعه فیلم باشد.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم No Time To Die به پایان رسید؛

شروری که توسط رامی ملک به تصویر کشیده شده سَفین نام دارد، کسی که پشتش به تکنولوژیهای پیشگامانه گرم است و خطرناک ترین شروری می باشد که باند تاکنون با آن روبرو شده. باربارا براکلی بتازگی مصاحبه ای داشته با Empire که طی آن مقداری اطلاعات در مورد شرور اصلی No Time to Die فاش کرده است، خانم براکلی گفته که این بار در طراحی شخصیت شرور فیلم متفاوت عمل کرده اند و سَفین یک ابرشرور واقعی است. این تهیه کننده اضافه کرد شخصیت ملک کسی است “که واقعا روی مخ باند می رود. او یک آدم واقعا بد است.

No Time To Die

طی سیزده سال گذشته، جیمز باند با انواع و اقسام شرور دست و پنجه نرم کرده که هر کدام از آنها یک سری خصوصیات خاص داشته اند، در نتیجه جیمز اکنون تجربه زیادی در مبارزه با شرورهای دیوانه و جنایتکار دارد، ولی تاکنون با هیچ ابرشروری روبرو نشده است. اینطور که باربارا براکلی از شخصیت رامی ملک در این فیلم تعریف می کند و آن را مورد تحسین قرار می دهد، به نظر می رسد که ما قرار است با یک شرور جدید و کاملا متفاوت روبرو شویم. با توجه به همین صحبت ها، و با در نظر گرفتن استعدادهای ملک در بازیگری، می توانیم انتظار داشته باشیم سَفین یکی از بهترین آدم بدهای فرانچایز جیمز باند باشد. و بتازگی هم تصویری از فیلم No Time to Die منتشر شده که در آن می توانیم باند را با ظاهری خونین مشاهده کنیم، این تصویر تایید می کند که سَفین قرار است دشمن سرسختی برای جیمز باشد و او را به چالش بکشد.

همچنین بخوانید | فیلم James Bond 26: فیبی والر-بریج ممکن است برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ استخدام شود

ما در حال حاضر اطلاعات بیشتری از سَفین نداریم، و خلاصه داستان No Time to Die هم فاش نکرده که باند قرار است در این فیلم با چه کسی روبرو شود. ولی همین که حالا می دانیم اسمش چیست و چه تفاوتی با شرورهای قبلی فرانچایز Bond دارد، به نظر پیشرفت خوبی محسوب می شود. اکران این فیلم قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود، منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline