فیلم ابرقهرمانی Booster Gold یک قدم به ساخته شدن نزدیک شد (تکمیل ﻓﯿﻠﻢنامه)

طبق ادعای زک استنتز، او کارش بر روی ﻓﯿﻠﻢنامه Booster Gold (بوستر گلد) را به پایان رسانده است؛ اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۶ بود که وارنر بروس زک استنتز را استخدام کرد تا یک ﻓﯿﻠﻢنامه برای فیلم ابرقهرمانی Booster Gold بنویسد، استودیو سه سال قبل به این فیلم چراغ سبز نشان داد اما بعد از آن DCEU رنگ تغییرات زیادی را به خودش دید. وارنر بروس بعد از شکست های Justice League (لیگ عدالت) تلاش کرد تا سیاست های خودش در ارتباط با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ تغییر دهد و کاری کند که کمتر شبیه به MCU باشد.
 

در پی این تغییرات، و خروج زک اسنایدر از فرانچایز، سرنوشت فیلم سینمایی Booster Gold در حاله ای از ابهام قرار گرفت. این فیلم در اصل قرار بود فرصتی باشد برای تغییر دادن طبیعت تاریک دنیایی که زک استایدر آن را در سال ۲۰۱۳ خلق کرد، البته به لطف شخصیت اصلی فیلم یک مسافر زمان است و از قرن بیست و پنج آمده. بعد از اینکه وارنر بروس تصمیم گرفت بتمن و سوپرمن را مدتی بازنشسته کند و بیشتر تمرکز خودش را بر روی تولید فیلم های انفرادی قرار دهد، این تصور به وجود آمد که دیگری نیازی به فیلم Booster Gold نیست.

همچنین بخوانید | وارنر بروس قصد دارد یک فیلم انفرادی برای مارشن من‌هانتر (Martian Manhunter) بسازد؛

طی این سه سال اتفاق های مختلفی در ارتباط با DCEU رخ داد و فیلم Booster Gold هم به فراموشی سپرده شد، اما حالا آقای زک استنتز (مردان ایکس: کلاس اول، ثور) با اشاره به این تغییرات گفته است که “من نمی دانم که فیلم بوستر گلد در حال حاضر چه وضعیتی دارد، صادقانه می گم. و نمی دانم که عوامل ﺩﯼﺳﯽ چه تصمیمی برای آن دارند. با توجه به فیلم های اخیرشان به نظر می رسد که تغییر استراتژی داده اند…. اما می تونم به شما بگم که یک ﻓﯿﻠﻢنامه تحویل داده شده و گرگ برلانتی (کارگردان و تهیه کننده) خیلی بخاطرش خوشحال است. و همه چیز بستگی به این دارد که ﺩﯼﺳﯽ و وارنر بروس چراغ سبز نشان دهند…

فیلم بوستر گلد

بوستر گلد با نام اصلی مایکل جان کارتر، یک شخصیت بسیار آشنا برای خوانندگان کمیک های ﺩﯼﺳﯽ است، این شخصیت توسط دن جورگنز خلق شده‌ و برای اولین بار در شمارهٔ ۱ از مجموعه بوستر گلد (فوریه۱۹۸۶) به عنوان یکی از اعضای تیم لیگ عدالت حضور پیدا کرد. مایکل جان کارتر در قرن ۲۵، در خانواده‌ای فقیر واقع در گاتهام سیتی متولد شد. او آدمی بامزه و باهوش است که یک سری تکنولوژی را می‌ دزدد و به گذشته (یعنی زمان حال) می آید تا نامی برای خودش دست و پا کند، و تبدیل به یک ابرقهرمان شود.

همچنین بخوانید | ﺩﯼﺳﯽ تایید کرد که کمپانی وارنر بروس در حال توسعه فیلم Plastic Man است؛

وارنر و ﺩﯼﺳﯽ بزودی فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت انگیز) را روی پرده می برند، قرار است قسمت دوم Shazam (شزم) را بسازند و Suicide Squad 2 (جوخه انتحار)، Bird of Prey (پرندگان شکاری)، Aquaman 2 (آکوامن) و Trench (ترنچ) هم بعنوان فیلم های بعدی DCEU تایید شده اند، مت ریوز نیز بزودی استارت فاز تولید The Batman (بتمن) را می زند. حال ممکن است به بوستر گلد هم جایی در این برنامه دهند، و شاید مانند فیلم انفرادی Joker (جوکر)، این فیلم را هم بدون هیج ارتباطی با دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ بسازند.

هنوز چیزی قطعی نیست…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.