یوان مک‌گرگور برای ایفای نقش بلک ماسک به فیلم Birds of Prey پیوست

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، یوان مک‌گرگور (Star Wars) به جمع بازیگران فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری)  پیوسته و قرار است در نقش یک شرور به نام بلک ماسک (Black Mask) ظاهر شود. پیش از این هم شنیده بودیم که Warner Bros و DC آقای مک‌گرگور یا شارلتو کوپلی (فیلم District 9) را برای به تصویر کشیدن این شرور بزرگ در نظر دارند. البته تا پیش از این نمی توانستیم بطور قطعی حضور ماسک سیاه را در فیلم BOP را تایید کنیم، ولی حالـا می توانیم.

فیلم سینمایی Birds of Prey در حال حاضر حکم یک پازل را دارد و طی چند ماه گذشته ما شاهد کنار هم قرار گرفتن قطعات مختلف آن بوده ایم. حالا تایید شده که تولید این فیلم قرار است اوایل سال ۲۰۱۹ آغـاز شود تا بتوانند آن را برای اکران در ماه فویه ۲۰۱۹ آماده کنند. مارگو رابی (Suicide Squad) نیز قرار است باری دیگر شخصیت هارلی کویین را جلوی دوربین ببرد، او این بار صفحه را با یک تیم جدید شریک می شود، با یک تیم شامل مری الیزابت وینستد (۱۰ Cloverfield Lane) در نقش هانترس و جرنی اسمالت (Underground) در نقش قناری سیاه که دو مبارز خیابانی کاربلد هستند — البته با گذشته ای کاملا متفاوت.

همچنین بخوانید| وقایع Birds of Prey در گاتهام اتفاق می افتد، اما بدون بتمن!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی The Wrap، مک‌گرگور اکنون مشغول مذاکرات نهایی برای ایفای نقش بلک ماسک در فیلم سینمایی Birds of Prey است. اخیرا نیز تایید شده که رزی پرز (The Counselor)  هم برای ایفای نقش رنه مونتویا یک کاراگاه از پلیس گاتهام به این فیلم پیوسته. در این میان همچنین شایعه شده که Peyton Elizabeth Lee (فیلم Andi Mack) قرار است در نقش شخصیتی به نام کاساندرا کین ظاهر شود، که یکی از بتگرل های کتاب های مصور کمپانی DC comics است.

Black Mask

بلک ماسک سال ۱۹۸۵ در کمیک های Batman معرفی شد، او یک کینگ پین شرور (که از ناماش کاملا پیداست) روانی است که صورتی شبیه به ماسک دارد — بعد از اینکه یک ماسک بخاطر آتش سوزی جذب پوستش می شود. البته در کمیک های بتمن دو نسخه از بلک ماسک وجود دارد، یکی از آنها رومن سایونس است که از خانواده یهودی و ثروتمند سایونیس در شهر گاتهام زاده شد. پدر و مادرش از توماس وین و مارتا وین، والدین بروس وین، متنّفر بودند و این نفرت به پسرشان هم ارث رسید. نسخه دیگر برادرزاده آمادیوس ارکهام مؤسس تیمارستان آرکهام ارمیاست که در کمیک جنگ برای شنل (battle for the cowl) دیوانه می‌شود و آرکهام را به آتش می‌کشد؛ با توجه به اینکه Birds of Prey یک عنوان درجه R است، بلک ماسک شروری مناسبی برای آن محسوب می شود.

همچنین بخوانید| تاریخ شروع اکران Birds of Prey اعلام شد

باید اشاره کنیم که Birds Of Prey از تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از شخصیت یوان مک‌گرگور در فیلم Birds Of Prey باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.