اولین پوستر سریال The Boys تیم را دور هم جمع کرده!

اولین پوستر منتشر شده از سریال اقتباسی The Boys محصول کمپانی Amazon به شکلی جالب نخستین کاور سری کمیک های «پسرها» را بازسازی کرده است. این سریال نزدیک به هشت سال درون جهنم توسعه اسیر شده بود، تا اینکه کمپانی Amazon پخش آن را برعهده گرفت و حالا قرار است اوایل ۲۰۱۹ آن را به دست طرفداران سالها منتظر برساند.

باید اشاره کنیم که کمیک های The Boys توسط گارت انیس نویسنده مشهور کتابهای فکایی خلق شده و در واقع این سریال دومین کاری است که ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ و ﺍﻭﺍﻥ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ بر پایه یکی از آثار انیس خلق می کنند، نخستین سریال Preacher (واعظ) محصول شبکه AMC بود که تاکنون سه فصل از آن روی آنتن رفته است. حال، The Boys هم از نظر خشونت و فضای داستان چندان تفاوتی با Preacher ندارد، فقط در این سری کمیکها صحبتی از خدا یا بهشت و جهنم نیست، بلکه بیشتر ابرقهرمان های فاسد شده در مرکز داستان قرار دارند. وقایع این سریال در دنیایی اتفاق می افتد که ابرقهرمان ها هم در آن وجود دارند، ولی نه قهرمان هایی مثل بتمن و سوپرمن، بلکه شخصیت هایی که قدرت باعث فسادشان شده و آنها را تبدیل کرده به شرور، در عوض اینکه ناجی مردم باشند. در پاسخ به این اتفاق، سازمان CIA یک تیم برای مقابله با این قهرمان ها ایجاد کرده تا مطمئن شوند که آنها از مسیرشان خارج نمی شوند.

بد نیست اشاره کنیم که قضیه اقتباس از این سری کمیک به سال ۲۰۱۰ بازمیگردد، وقتی که ﺁﺩﺍﻡ ﻣﮏﮐﯽ قرار بود The Boys را به سینما بیاورد. همه چیز در سکوت قرار گرفت، تا زمانی که ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ و ﺍﻭﺍﻥ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ با هدف ساخت یک سریال بر پایه این کمیک بوک روی صحنه آمدند. با اینکه ﺭﻭﮔﻦ پروژه را ترک کرد، The Boys در نهایت خانه خودش را بعنوان یک سریال در Amazon پیدا کرد، در سال ۲۰۱۷ سفارش گرفت و ۲۰۱۸ جلوی دوربین رفت، حالا هم در آستانه پخش قرار دارد.

همچنین بخوانید | سریال Lord of the Rings آمازون ممکن است ۲۰۲۱ منتشر شود

سریال The Boys قرار است در همایش کامیک کان نیویورک حضور داشته باشد، اما فعلا می توانیم به همین تصویر تازه منتشر شده قانع باشیم. در نخستین پوستر رسمی، شخصیت های اصلی حضور دارند و گرد هم آمده اند؛ درست مانند اولین کاور کمیک های The Biys. به ترتیب می توانیم لاز آلونسو (Detroit) در نقش Mother’s Milk، کارن فوکوهارا (Suicide Squad) در نقش The Female، جک کواید (The Hunger Games) در نقش Hughie، کارل اربن (Star Trek) در نقش Billy Butcher و Tomer Kapon (فیلم When Heroes Fly) در نقش Frenchie را مشاهده کنیم. این هم پوستر جدید:

The boys

The boys

در این پوستر می توانیم اعضای اصلی تیم The Boys را کنار هم مشاهده کنیم که همگی از اعضای سازمان سیا هستند و برای در مسیر درست نگه داشتن ابرقهرمان ها با دولت همکاری می کنند. از دیگر بازیگران سریال The Boys که هنوز تصویری از آنها منتشر نشده می توانیم به جنیفر اسپوزیتو و الیزابت شو اشاره کنیم، بعلاوه چیس کرافورد در نقش The Deep، آنتونی استار (سریال بانشی) در نقش The Homelander که یک جامعه ستیز وطن پرست است و ارین موریارتی (سریال جسیکا جونز) در نقش Annie January معروف به Starlight. هنوز موفق به مشاهده ظاهر این شخصیت ها نشدیم، اما به احتمال زیاد شباهت زیادی به همتاهای کمیک بوکی خودشان خواهند داشت.

سریال The Boys سال ۲۰۱۹ به دستتان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.