اولین تیزر رسمی سریال The Boys منتشر شد؛ نگاهی به بزرگ ترین قهرمانان زمین!

کمپانی Amazon سریال جدید خودش The Boys را به همایش کامیک-کان نیویورک (NYCC 2018) آورد، طی پنل آنها اطلاعات مختلفی از این نمایش لایو-اکشن فاش شد — از جمله یک کلیپ که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه خودمان را به گروه The Seven داشته باشیم. این سریال اقتباسی است از یک سری کمیک به همین نام نوشته گرث انیس، مانند سری Preacher (واعظ) که توسط شبکه AMC مورد اقتباس قرار گرفته، تاریک و خشن، سرگرم کننده و دارای طبیعتی مناسب بزرگسالان است. این سریال از ذهن کسانی نشات گرفته که سریال Preacher را به تلویزیون آورده اند (Seth Rogen و Evan Goldberg) و اینطور به نظر می رسد که قرار است اقتباس جالب تری باشد.

وقایع این سریال در دنیایی اتفاق می افتد که ابرقهرمان ها هم در آن وجود دارند، ولی نه قهرمان هایی مثل بتمن و سوپرمن، بلکه شخصیت هایی که قدرت باعث فسادشان شده و آنها را تبدیل کرده به شرور، در عوض اینکه ناجی مردم باشند. در پاسخ به این اتفاق، یک گروه از شورشی های متنفر از ابرقهرمان ها معروف به The Boys دور هم جمع شده اند تا جلوی این شرورهای مثلا قهرمان را بگیرند. حال، گروه های مختلفی مورد هدف آنها قرار گرفته اند، اما بزرگ ترین قهرمانان زمین در گروهی به نام The Seven فعالیت می کنند — گروهی که حکم لیگ عدالت را برای دنیای سریال دارد. تیزر جدید نشان می دهد که بچه های The Boys دل چندان خوشی از اعضای The Seven ندارند.

همچنین بخوانید | اولین پوستر سریال The Boys تیم را دور هم جمع کرده!

اولین تیزر از The Boys طی پنل سریال در همایش کامیک کان نیویورک به نمایش گذاشته شد، که در واقع یک ویدیوی تبلیغاتی برای کمپانی Vought می باشد، شرکتی که از قهرمان های دنیای سریال حمایت می کند. بواسطه این کلیپ می توانیم نگاهی به چهره مردمی اعضای گروه the Seven داشته باشیم که مشغول کمک به مردم هستند، مثلا از بچه های بیمار در بیمارستان دیدار می کنند و نوزادها را می بوسند، و خلاصه اینکه کارهایی که یک قهرمان باید جلوی مردم انجام بدهد را انجام می دهند.

از بازیگرانی که در نقش اعضای گروه The Seven ظاهر شده اند می توانیم به آنتونی استار (سریال بانشی) در نقش The Homelander که یک جامعه ستیز وطن پرست است و البته رهبر گروه، ارین موریارتی (سریال جسیکا جونز) در نقش Annie January معروف به Starlight، چیس کرافورد در نقش The Deep، دومینیک مک الیگوت در نقش Queen Maeve، جسی آشر در نقش A-Train و Nathan Mitchell در نقش Black Noir اشاره کنیم. الیزابت شو هم در نقش Madelyn Stillwell ظاهر شده که نایب رئیس کمپانی Vought است.

این هم اولین تیزر از سریال The Boys:

video

در پنل کامیک کان The Boys، علاوه بر تیزر بالا یک سری کلیپ هم به نمایش درآمد که طبق شنیده ها حاوی صحناتی اکشن، خشن و فحش های مختلف بوده اند. البته اگر The Boys یک سریال پر از خشونت و صحنات اکشن نفسیگر باشد، حداقل برای طرفداران کمیک بوکها چندان عجیب نیست چون خودشان می دانند باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشند. پس قرار نیست با یک سریال ابرقهرمانی معمولی روبرو شویم، چون معمولی دیگر این روزها جواب نمی دهد و به اندازه کافی داریم!! — لُپ کلام اینکه The Boys یک سریال درجه R است، یعنی مناسب بزرگسالان.

این سریال اوایل سال ۲۰۱۹ به دستتان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.