فصل دوم سریال The Boys: اولین نگاه به «استروم‌فرانت» با بازی آیا کش

تصاویری جدید از فصل دوم سریال The Boys منتشر شده که بواسطه آنها می‌توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به «استروم‌فرانت» شخصیت کمیک بوکی جدید این سریال داشته باشیم. فصل نخست The Boys سال قبل توسط سرویس استریم آمازون منتشر شد، و به لطف کیفیت بالا و داستان جالبی که داشت، مورد استقبال گسترده کاربران این سرویس قرار گرفت، در نتیجه تبدیل شد به یکی از بزرگ‌ و موفق‌ترین سریال‌های استریمی سال ۲۰۱۹. در نتیجه، آمازون به سرعت کار بر روی فصل دوم آن را آغاز نمود، طرفداران نیز این روزها منتظر انتشار اپیزودهای جدید هستند.‌ طی چند هفته اخیر نیز خبری در مورد The Boys منتشر نشد، ولی از آنجا که زمان چندان زیادی تا انتشار فصل بعدی باقی نمانده، آمازون تبلیغات برای آن‌ را آغاز نموده است.

این سریال بر پایه یک سری کمیک با نامی مشابه، اثـر گارت انیس و دریک رابرتسن ساخته شده، که داستانی ابرقهرمانی را روایت می‌کند، ولی از نوع معمولی؛ در دنیای The Boys ابرقهرمان‌های زیادی وجود دارد، ولی آنها در حقیقت ابرقهرمان نیستند، بلکه افرادی با قدرت‌های فراانسانی هستند که از قدرت‌های خودشان برای منافع شخصی و کسب شهرت، قدرت و لذت استفاده می‌کنند. در مقابل این قهرمان‌های ظاهری، گروهی از شورشی‌ها وجود دارد که بیلی بوچر (با بازی کارل اربن) آنها را رهبری می‌کند، هدف آنها نابود کردن گروهی از ابرقهرمان‌ها به نام Seven است.

همچنین بخوانید | تریلر فصل دوم سریال The Boys

اواخر ۲۰۱۹ بود که تریلری از فصل دوم این سریال طی همایش CCXP برزیل به نمایش درآمد، این تریلر مهیج و تماشایی نوید یک فصل شگفت‌انگیز دیگر را به طرفداران داد. تاریخ دقیق انتشار فصل دوم The Boys هنوز بطور رسمی تایید نشده، ولی قرار است خیلی زود منتشر شود، اربن هم تایید کرده که اواسط ۲۰۲۰ به دست طرفداران می‌رسد. حال، دو تصویر از فصل پیش رو منتشر شده که در آنها می‌توانیم استروم‌فرانت (Stormfront) را مشاهده کنیم، آیا کش (You’re the Worst) بازیگر این نقش است. در کتاب‌های مصور، استروم‌فرانت یک شخصیت مذکر است و شباهت‌هایی به ثور و شزم دارد.‌ باید اشاره کنیم که در کمیک‌ها این شخصیت یک شرور خیلی قدرتمند است، ولی ظاهرا نویسندگان سریال The Boys تغییرات فاحشی در استروم‌فرانت ایجاد کرده‌اند.

استروم‌فرانت

the boys

طبق صحبت‌های آیا کش، این شخصیت در تلاش است تا کمپانی شرور Vought را زمین‌گیر کند، او قصد دارد تا Vought را به ایده‌های اصلی خودش بازگرداند، به زمانی که برای خلق ابرقهرمان ‌ها هدفی خوب داشتند. اینطور که خانم کش ادعا کرده، استروم‌فرانت می‌تواند یک فمنیست کامل باشد، پس بدون شک با اعضای گروه seVen به مشکل برمی‌خورد، چون هیچ ارزشی برای زن‌ها قائـل نیستند. البته بعید نیست که استروم‌فرانت هم پا به وادی شرارت بگذارد، ولی اینطور که به نظر می‌رسد قرار است روبروی هوم‌لندر (با بازی آنتونی استار) قرار گیرد، رهبر شرور گروه seVen که کسی توان شکست دادن وی را ندارد.

همچنین بخوانید | سریال Jack Reacher به سرویس استریم آمازون می آید؛ (رسما تایید شد)

خانم کش در رابطه با همین موضوع گفته با وجود اینکه‌ هوم‌لندر کاری می‌کند تا همه از او بترسند، استروم‌فرانت با وی درمی‌افتد. قهرمان جدید سریال درک می‌کند که هوم‌لندر تا چه اندازه قدرتمند است، اما با این وجود دوست دارد او را به چالش بکشد. اما خانم کش نسبت به رابطه خطرناک این دو امیدوار است و تصور می‌کند که در نهایت باعث تغییر هوم‌لندر می‌شود. با این حساب، بعد از اینکه فصل نخست بخاطر متفاوت بودن خودش نسبت به دیگر عناوین ابرقهرمانی مورد تحسین قرار گرفت، فصل دوم نیز قرار است حرف‌های تازه‌تری برای گفتن داشته باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline