فصل دوم The Boys اواسط 2020 منتشر می شود؛ طبق ادعای کارل اربن

کارل اربن ستاره اصلی سریال ابرقهرمانی The Boys در یکی از پست های اینستاگرامی جدید خودش اشاره کرد که فصل دوم این سریال موفق قرار است اواسط ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد؛ سریال The Boys بر پایه یک سری کمیک به همین نام نوشته گارت انیس و دریک رابرتسن ساخته شده، که به لطف کیفیت بالا و خط داستانی غنی خودش از همان ابتدا مورد توجه کاربران سرویس استریم آمازون قرار گرفت. فصل اول The Boys طی تابستان امسال منتشر شد، و چند هفته بعد آمازون فاش کرد که تبدیل به یکی از پربیننده ترین سریال هایش شده است.

بطور کل The Boys سریال بحث برانگیزی بوده است، مخصوصا با توجه به اینکه جزو عناوین ابرقهرمانی محسوب می شود. فصل اول این سریال چهره کاملا متفاوتی از ابرقهرمان ها را نشان داد، و دنیایی را به نمایش گذاشت که ابرقهرمان ها در آن چیزی بیشتر از بازیگر نیستند، و همین تفاوت باعث شد که مردم به سمت The Boys جذب شوند. از نظر کیفیت هم دست کمی از فیلم های ابرقهرمانی مارول نداشت، آمازون بطور دقیق فاش نکرده که چقدر هزینه تولید فصل اول شده، ولی باید بالای ۱۰۰ میلیون دلار باشد. و از آنجا که آمازون خبر داشت The Boys با این همه ویژگی مثبتی که دارد بطور قطع مورد توجه قرار می گیرد، قبل از انتشار فصل اول آن را برای فصل دوم تمدید کرد.

همچنین بخوانید | سریال Carnival Row توسط آمازون برای فصل دوم تمدید شد؛

با توجه به اینکه خیلی زود برای فصل دوم تمدید شد، بازیگران و عوامل تولید از تابستان مشغول فیلمبرداری اپیزودهای جدید بوده اند، و طی این مدت هم یک سری اطلاعات منتشر شد ولی هیچکدام مهم و خیلی هیجان انگیز نبودند. اما هنوز بطور مستقیم اشاره ای به زمانی که قرار است موفق به تماشای این اپیزودها شویم نشده است، البته بهتر است بگوییم نشده بود؛ چون کارل اربن که بازیگر نقش بیلی بوچر هست، طی یکی از پست های اینستاگرامی خودش در کنار اعلام اینکه تمام صحناتش را جلوی دوربین برده و فیلمبرداری سکانس هایش به پایان رسیده. ادعا کرد که فصل دوم The Boys قرار است اواسط ۲۰۲۰ منتشر شود. فعلا تاریخ دقیق انتشار توسط آمازون یا دیگر عوامل دخیل در پروژه فاش نشده است.

سریال The Boys

اینطور که به نظر می رسد، آمازون قصد دارد در سریع ترین زمان ممکن فصل دوم The Boys را منتشر کند، که با توجه به موفقیت های فصل نخست کاملا قابل درک است. فصل نخست این سریال در ماه جولای سال جاری روی سرویس استریم آمازون قرار گرفت، و خیلی زود هم تبدیل به اثری موفق شد؛ نه تنها نقدهای بسیاری خوبی را دریافت کرد بلکه شهرتش زبانزد عام و خاص گشت. اما یکی از بخش های بسیار جالب این سریال ابرقهرمان هایی هست که دارد، این ابرقهرمان ها ما را به یاد شخصیت های MARVEL و DC می اندازند، اما همه آنها جدید هستند و داستان های کاملا تازه ای دارند. و به لطف همه این ویژگی های مثبتی که از آنها یاد کردیم به احتمال قوی فصل دوم هم تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای آمازون خواهد شد، مخصوصا با توجه به اینکه بودجه بیشتری را به پروژه تزریق کرده اند.

همچنین بخوانید | آمازون مشغول توسعه سریال Jack Reacher (جک ریچر) است؛

سریال The Boys دنیایی را به تصویر می کشد که در آن ابرقهرمان ها خودخواه و فاسد هستند، آنها بجای کمک به مردم موجب درد آنها می شوند و فقط از قدرت هایی که دارند برای رفع نیازها و رسیدگی به علایق شخصی خودشان استفاده می کنند. و از این جالب تر، تمام این ابرقهرمان ها زیر پرچم یک سازمان مستقل کار می کنند که از شهرت آنها پول می سازد، و مردم را گول می زند که این قهرمان ها محافظی برایشان هستند. بیلی بوچر با بازی کارل اربن و هیویی با بازی جک کواید دو شخصیت اصلی این سریال می باشند که به لطف همین ابرقهرمان ها زندگیشان نابود شده و اکنون در پی گرفتن انتقام اند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline