تریلر جدید سریال The Boys آمازون: منتظر یک نمایش خونین و خشن باشید!

سریال The Boys محصول Amazon صاحب یک تیزر تریلر جدید و تماشایی شد که نوید یک نمایش جالب و تماشایی را به ما می دهد؛ The Boys در اصل عنوان یک سری کمیک است که در سال ۲۰۰۶ شروع بکار کرد، گارت انیس و دریک رابرتسن به ترتیب نویسنده و طراح آن هستند. وقایع The Boys در دنیایی عجیب اتفاق می افتد، جایی که ابرقهرمان ها واقعیت دارنـد اما در حقیقت قهرمان قصه نیستند. آوازه آنها باعث غرورشان و فسادشان شده، این مثلا قهرمان بیشتر باعث آسیب مردم می شوند بجای اینکه کمکشان کنند. اما مردم تنها نیستند، گروهی به نام “The Boys” وجود دارد که از مامورهای خاص سازمان سیا تشکیل شده و کارشان این است که مطمئن شوند ابرقهرمان ها پا فراتر از حد خودشان نگذارنند.

سری کمیک The Boys ابتدا در شش جلد توسط Wildstorm یکی از ناشران DC Comics منتشر شد، اما DC آن را لغو کرد چون از فضای ضدقهرمانی داستان راضی نبود. این کمپانی حقوق مجموعه را به آقای انیس بازگرداند، و  Dynamite Entertainment انتشار آن را ادامه داد. The Boys حتی صاحب یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف به نام Herogasm شد، اما مجموعه اصلی خودش تا ۷۲ جلـد ادامه یافت، سال ۲۰۱۲ عرضه این سری کمیک به پایان رسید.

همچنین بخوانید | اولین تیزر رسمی سریال The Boys منتشر شد؛ نگاهی به بزرگ ترین قهرمانان زمین!

ست روگن که به همراه اوان گلدبرگ خالق این مجموعه نمایشی است، نخستین تیزر تریلر از سریال The Boys را در صفحه رسمی توییتر خودش توییت کـرد، او نشان داد که یک کمیک بوک را چطور می توان به زندگـی آورد؛ در این تریلر، یک گروه مشهور از ابرقهرمانان به نام The Seven برای ماموران ضدقهرمان قصه ملال آور شده اند، بعلاوه حاوی صحنات اکشن جالب زیـادی است؛بـا وجود اینکه The Boys مسیر خیلی سختی را پشت سر گذاشت تا تبدیل به یک سریال شود، بلاخره توانست خانه خودش را در Amazon پیدا کند، البته بیشتر به لطف سریال اقتباسی موفق Preacher (واعظ) کـه سم کتلین، ست روگن و اوان گلدبرگ خالقین آن هستنـد. سریال Preacher بتازگی توسط شبکه AMC برای فصل چهارم تمدید شده، که بیشتر بخاطر پرطرفدار بودن آن به لطف خون، خشونت و کمدی، بوده است. حال که The Boys توسط Amazon منتشر می شود طرفداران انتظار چیزی فراتر از آن را دارند، با مقدار زیادی فحاشی، کشت و کشتار. اما باید صبر کنیم تا ببینیم چه می شود!!

همچنین بخوانید | آمازون دو پوستر جدید از سریال The Boys منتشر کرد؛

از ستارگان این سریال می توانیم به لاز آلونسو (Detroit) در نقش Mother’s Milk، کارن فوکوهارا (Suicide Squad) در نقش The Female، جک کواید (The Hunger Games) در نقش Wee Hughie، کارل اربن (Star Trek) در نقش Billy Butcher و Tomer Kapon (فیلم When Heroes Fly) در نقش Frenchman، ارین موریارتی (سریال جسیکا جونز) در نقش Annie January معروف به Starlight، چیس کرافورد (دختر خبرچین) در نقش The Deep، دومینیک مک الیگوت (خانه پوشالی) در نقش Queen Maeve، و Nathan Mitchell (سریال سوپرنچرال) در نقش Black Noir، بعلاوه جسی آشر (Independence Day: Resurgence) در نقش A-Train و آنتونی استار (بانشی) در نقش Homelander اشاره کنیم.

این سریال تا قبل از پایان ۲۰۱۹ به دست منتظران می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.