شرور فصل سوم Daredevil تایید شد: بولزآی به هلز کیچن می آید!

طرفداران سریال Daredevil از مدتها قبل حدس زده بودند که مت مورداک قرار است در فصل سوم این سریال با یکی از دشمن های کمیک بوکی مشهور خودش روبرو شود؛ این شرور کسی نیست بجز بولزآی که حالا Netflix او را بعنوان شرور فصل سوم سریال Daredevil تایید کرده است.

طبق تازه ترین اطلاعاتی که توسط این سرویس استریم در ارتباط با بازیگران فصل سوم فاش شده، ویلسون بتل (How to Get Away With Murder) در نقش شخصیتی به نام بـنجامین پویندکستر ظاهر شده است، یک شرور که در کتاب های مصور با لقب بولزآی شناخته می شود و سابقه همکاری با ویلسون فیسک را دارد [البته نسخه اصلی این شرور نیست]. یک آدمکش قدرتمند با لباس مبدل که معمولا به هدف هایی مورد نظرش بدون هیچ اشتباهی می رسد، او می تواند از هر شیء و ابزاری به عنوان جسم پرتاب شونده به شکلی کشنده استفاده کند. ما در تازه ترین تریلری که از فصل جدید Daredevil منتشر شده او را دیدیم، که لباس دردویل را بر تـن کرده بود.

همچنین بخوانید | تریلر فصل سوم Daredevil: وقتی قهرمان تبدیل به شرور می شود!

بولزآی در سال ۱۹۷۶ پا به کتاب های مصور مارول گذاشت، او تلاش کرد تا ویلسون فیسک را بکشد اما شکست خورد، ولی در پی این اتفاق کینگ‌پین را مجاب کرد تا او را بعنوان یک آدمکش استخدام کند، ولی به دنبال یک شکست تحقیرآمیز در مقابل دردویل اخراج شد. بولزآی از زندان فرار کرد و آدمکش جدید فیسک را به صلابه کشید، معشوقه سابق دردویل، تنها برای اینکه کینگ‌پین او را دوباره استخدام کند. در یک قوس داستانی مربوط به ۱۹۹۰، بولزآی با مت مورداکی که دچار فراموشی شده روبرو می شود، پس از این فرصت استفاده می کند، او خودش را بجای دردویل جا میزند و سعی می کند تا شهرت دردویل را خدشه دار کند؛ درست مانند چیزی که در تریلر جدید فصل سوم دیدیم.

بولزآی

ما می دانیم که در فصل سوم ویلسون فیسک از زندان آزاد می شود و با همکاری یک شخص دیگر سعی می کند تا چهره دردویل، قهرمان هلز کیچن را در مقابل مردم خراب کند. حال، ظاهرا این شخص دوم بولزآی است که لباس قرمز رنگ دردویل را بر تن می کند و سعی دارد با انجام اعمال خشن او را یک شرور خشن و بی رحم جلوه دهد. در طرف دیگر هم ویلسون فیسک که ادعا می کند زندان او را اصلاح کرده تلاش می کند تا این قضیه را رسانه ای کند!

همچنین بخوانید | فیلم و سریالهای جدید Chronicles of Narnia توسط نتفلیکس در حال توسعه هستند

فصل سوم Daredevil در تاریخ ۱۹ اکتبر (مصادف با جمعه ۲۷ مهر) منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.