اولین تریلر و پوستر رسمی فیلم Bumblebee: The Movie منتشر شد

فرانچایز پرطرفدار، مشهور و اخیرا ضعیف شده Transformers اکنون بطور رسمی وارد یک عصر جدید شد، چون اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Bumblebee: The Movie (بامبلبی) بعد از مدت ها انتظار منتشر شده و می توانیم بواسطه آن نگاهی به فیلم جدید ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ داشته باشیم، نگاهی متفاوت و هیجان انگیز؛

وقایع فیلم Bumblebee در سال ۱۹۸۷ به وقوع می پیوندد، یعنی ۲۰ سال قبل از اتفاقات اولین فیلم از فرانچایز Transformers. ﻫﯿﻠﯽ ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﻔﻠﺪ (Pitch Perfect, The Edge of Seventeen) در نقش شخصیتی به نام چارلی واتسون ظاهر شده، یک دختر نوجوان که متوجه می شود ماشین ﻓﻮﻟﮑﺲﻭﺍﮔﻦ زرد رنگش در واقع فقط یک ماشین ساده نیست، بلکه یک Autobot به نام بامبلبی می باشد. تریلر جدید تقریبا به روایت همین داستان پرداخته و با تماشای آن قضیه بطور کامل روشن می شود.

اولین تریلر از Bumblebee به طرفداران نوید یک فیلم اکشن و تماشایی را می دهد، در واقع با تماشای تریلر رسمی بطور کامل متوجه می شویم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم. علاوه بر تریلر، شاهد انتشار اولین پوستر رسمی فیلم هم بودیم که در آن می توانیم بامبلبی و چارلی را کنار هم مشاهده کنیم. جهت یادآوری، باید بگوییم که اولین ویدیو از این فیلم طی همایش CinemaCon امسال به نمایش گذاشته شده بود و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت.

همچنین بخوانید: تام کروز و هنری کویل در تصویر جدید از Mission: Impossible – Fallout

video

پوستر رسمی:

بامبلبی 2018

فیلم سینمایی Bumblebee توسط ﺗﺮﺍﻭﯾﺲ ﻧﺎﯾﺖ (ﻏﻮﻝﻫﺎﯼ ﭘﺎﮐﺘﯽ) کارگردانی شده و ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﻫﺎﺩﺳﻦ (Birds of Prey و Batgirl) نویسنده ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن است. از ستارگان این فیلم می توانیم به جان سینا، ﭘﺎﻣﻼ ﺍﺩﻟﻮﻥ، Marcella Bragio، ﻣﮕﯿﻦ ﭘﺮﺍﯾﺲ، ﻭﻧﺴﺎ ﺭﺍﺱ (تولد اژدها) و ﮐﻨﺖ ﭼﻮﯼ اشاره کنیم. فیلم سینمایی Bumblebee: The Movie قرار است از تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (مصادف با جمعه ۳۰ آذر) پا به گیشه بگذارد.

منبع: پارامونت پیکچرز

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.