جالب: بازیگران Bumblebee نگران فروش پایین این فیلم نیستند!

جان سینا و ﻫﯿﻠﯽ ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﻔﻠﺪ دو ستاره فیلم سینمایی Bumblebee (بامبلبی) در یک مصاحبه جدید فاش کـردند که هیچ گونه نگرانی در رابطه با ارقـام فروش این فیلم ندارد؛ این در حالی است که Bumblebee کم فروش ترین فیلم در فرانچایز Transformers محسوب می شود.

باید اشاره کنیم که Bumblebee ششمین فیلم لایو-اکشن ساخته شده در مجموعه Transformers است، به کارگردانی تراویس نایت (Kubo and the Two Strings). وقایع این فیلم در سالهای ۸۰ میلادی اتفاق می افتد و یک ﭘﯿﺶدرآمد برای فیلم های Transformers آقای مایکل بی است. ﻫﯿﻠﯽ ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﻔﻠﺪ در نقش چارلی واتسون ظاهر شده، یک دختر نوجوان که برای تولد ۱۸ سالگی خودش یک ﻓﻮﻟﮑﺲ ﻭﺍﮔﻦ ﺑﯿﺘﻞ زرد رنگ دریافت می کند، درست زمانی که بتازگی پدرش را از دست داده است. آقای جان سینا یکی از بازیگران فرعی فیلم می باشد که در نقش سرهنگ جک بورنز ظاهر شده، یک رنجر سابق در ارتش آمریکا که به یک فضاپیما – B-127 (معروف به بامبلبی) – حمله کرد و باعث سقوط در یک تاسیسات مخفی دولتی شد.

آغاز داستان جایی است که ماشین جدید چارلی تبدیل به بامبلبی می شود، او و آتوبات ها درگیر یک جنگ داخلی میان کهکشانی هستند که به سیـاره زمین کشیده شده است. فیلم سینمایی Bumblebee در تاریخ ۲۱ دسامبر پا به گیشه گذاشت و تا به امروز، این فیلم حدود ۲۰۰ میلیون در گیشه بین المللی فروخته در حالی که طبق گزارش ها هزینه تولید آن بین ۱۰۰ تا ۱۳۷ میلیون دلار بوده است.

همچنین بخوانید | فیلم Bumblebee امتیاز ۹۴% را از سوی راتن تومیتوز دریافت نمود!

حال، سینا و ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﻔﻠﺪ به تازگی گفتگویی در رابطه با این فیلم داشته اند که طی آن بحث به ارقام فروش Bumblebee و رقابتی که با دیگر عناوین گیشه وجود داشت کشیده شد؛ خانم ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﻔﻠﺪ در صحبت های خودش به وضوح فاش کرد که شخصا داستان فیلم برایش مهم بوده است و ارتباطی که با طرفداران فرانچایز وجود داشت. او بر روی اینکه نکته تاکید نمود که فیلم بامبلبی “مقدار زیادی احساس و مقدار فراوانی روح دارد.” این بازیگر جوان ادامه داد “من فکر می کنم این چیزی است که مردم بعد از دیدن فیلم متوجه شدند. پس، من اینجام و جمله را پخش می کنم. این یک فیلم مقدار زیادی احساس و مقدار زیادی روح است. اگر این چیزی است که شما به دنبالش هستید، شما می توانید آن را در کنار چیزی که از فیلم های Transformers می دانید و دوست دارید پیدا کنید.

Bumblebee

جان سینا هم نظری مشابه دارد و بیشتر از ارقام فروش به ارزش خود فیلم اهمیت می دهد؛ او گفت که تفاوت ارقام فروش بین Bumblebee با دیگر فیلم های Transformers آنقدرها که به نظر مـی رسد مسئله بزرگی نیست، چون کمپانی Paramount به اندازه فیلم های قبلی Transformers برای این یکی خرج نکرده است. سینا گفت: “من فکر می کنم رقابت برای تمام فیلم ها خوب است و برای اهالی سینما هم خوب می باشد. پس من از کاری که انجام داده ایم راضی هستم.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Bumblebee چقدر هزینه داشته است؟

خانم کریستینا هادسون نویسنده Bumblebee (که فیلم Birds of Prey را هم نوشته است) اخیرا فاش نموده که می داند قسمت دوم دقیقا باید چطور باشد، بنابراین اگر شرایط لازم فراهم شود ممکن است شاهد تولید ادامه این فیلم باشیم. ﻟﻮﺭﻧﺰﻭ ﺩﯼ ﺑﻮﻧﺎﻭﻧﺘﻮﺭﺍ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم های ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ همچنین صحبت هایی در مورد ساخت یک فیلم انفرادی برای اپتیموس پرایم داشته است، البته این فیلم در صورتی ساخته می شود که فروش پایین Bumblebee نظر کمپانی Paramount در مـورد ساخت فیلم های انفرادی را تغییر نداده باشد.

در نهایت باید اشاره کنیم که شاید طرفداران ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ همواره انتظار دارند فیلم های این فرانچایز پرفروش باشند، اما این دلیل نمی شود که ما از Bumblebee بعنوان یک فیلم شکست خورده یاد کنیم و کاملا برعکس، این تنها فیلم تولید شده در این فرانچایز است که مورد تحسین منتقدین قرار گرفته است؛ پس هر چیزی می تواند باشد بجز شکست خورده!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.