فیلم Deadpool 2: جاش برولین در چهار فیلم نقش کابل را بازی می کند

مدت زمان زیادی تا شروع اکران قسمت دوم فیلم سینمایی Deadpool نمانده و در همین آستانه اکران، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که جاش برولین را در سه فیلم دیگر هم بعنوان ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ مسافر زمان، کابل (Cable) مشاهده کنند. فیلم Deadpool 2 قرار است کاوش عمیق تری در دنیای سینمایی مردان ایکس داشته باشد و معرفی تعدادی ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ جدید تنها بخشی از این کاوش مهیج و تماشایی است. ما در این فیلم شاهد معرفی کابل و همچنین دومینو خواهیم بود؛

ما تاکنون بارها کابل و دومینو را در تیزر، تریلر و تصاویر فیلم Deadpool 2 بعنوان تازه واردهای تیم ددپول مشاهده کرده ایم، با آمدن شخصیت های جدید باید انتظار حوادث تازه و دیالوگ های متفاوت را داشته باشیم که خودش جذابیت فیلم را دوچندان می کند. امیدواریم که این تازگی در داستان و همچنین معرفی شخصیت های جدید بـه فروش قسمت دوم در گیشه کمک کند، هر چند این نگرانی وجود دارد که فیلم جدید از قسمت اول خودش کمتر بفروشد.

حال جاش برولین، در مصاحبه تازه اش با Empire magazine اظهار داشت که برای حضور در سه فیلم دیگر از فرانچایز مردان ایکس قرارداد بسته، یعنی یک قوس چهار فیلمی برای شخصیت کابل که خبری عالی برای طرفداران این شخصیت به حساب می آید. بد نیست بدانید که آقای برولین امسال علاوه بر Deadpool 2 در فیلم Avengers: Infinity War برادران روسو هم حضور دارد و شخصیت تانوس، تایتان دیوانه را به تصویر می کشد. برولین در صحبت های اشاره نمود که حضور در چهار فیلم برایش جالب و سرگرم کننده است. با این حساب، او اکنون ستاره اصلی دو فیلم بزرگ سال جاری است و قطعا هم باید برایش سرگرم کننده و جالب باشد!

بنابراین انتظار می رود که در Deadpool 3 شاهد حضور مجدد کابل باشیم، یا حتی در فیلم سینمایی X-Force و ادامه های احتمالی آن او را مشاهده کنیم — اگر چنین فیلمی ساخته شود. ولی در این مورد نمی توانیم قاطعانه صحبت کنیم و باید منتظر باشیم تا بطور رسمی نام فیلم های بعدی او تایید شوند. در این میان باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی Deadpool 2 از تاریخ ۱۸ مِی مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت پا به گیشه می گذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.